Od 18 czerwca 2012 jesteśmy strategicznym partnerem TUI Poland w organizowaniu wyjazdów Incentive Travel

  • Cuda fauny i flory Madagaskaru - biuro podróży TravelPP - wycieczki dla firm

    Poznawcze wyjazdy i wyloty incentive travel

Poznawcze

Wycieczki
poznawcze

Pekin, Tokio, Chile, Kingston to tylko niewielka część miast, do których organizujemy wycieczki indywidualne i grupowe szyte na miarę. Mamy dostęp do najlepszych hoteli niezależnie od miejsca, do którego się udasz. Jest to wynik naszej wieloletniej współpracy z takim profesjonalistą jak biuro podróży TUI. Oferujemy zwiedzanie ciekawych miast, w tym liczne wypady tematyczne np. bezpośrednio związane z degustacją regionalnych dań i trunków. Przygotujemy także atrakcje dla całej rodziny, ponieważ dysponujemy bogatą bazą animatorów oraz miejsc przyjaznych maluchom. Jeśli interesuje Cię zwiedzanie ciekawych miast – postaw na TravelPP!

Poznawcze wycieczki grupowe i indywidualne
Poznawcze wycieczki grupowe i indywidualne

Zwiedzanie
ciekawych miast

Dla nas ciekawe miasta świata nie mają żadnych tajemnic! Opiekunowie wycieczek mają niezwykłą wiedzę na temat miejsc wartych poznania. Ponadto w imieniu klienta rezerwujemy loty samolotem, przejazdy autokarem, czy też podróże promem. Romantyczny Paryż, czy też barwny Meksyk są w zasięgu Twojej ręki! Wystarczy, że skorzystasz z usług naszego biura podróży TravelPP. Gwarantujemy niezapomniane przeżycia podczas zwiedzania ciekawych miast, bezpieczeństwo, jak i przystępne ceny.

Opinie i rekomendacje

Zobacz co mówią o nas klienci

OcenaOcenaOcenaOcenaOcena
Pracowników firmy Travel Profi Partner wyróżnia profesjonalizm i pasja, dlatego bardzo cenimy sobie wspólne projekty. Tu nie ma miejsca na niedociągnięcia – zawsze wszystko jest przemyślane, przygotowane i zrealizowane na najwyższym poziomie. Nasi Klienci są bardzo zadowoleni ze wspólnych wyjazdów, które oceniają bardzo pozytywnie.
Adam Krużyński
NICE
OcenaOcenaOcenaOcenaOcena
Kilkukrotnie korzystaliśmy z oferty wyjazdów grupowych/szkoleń przygotowanych przez Travel Profi Partner dla naszych Partnerów. Zaangażowanie i profesjonalizm pracowników TPP, którzy organizowali wyjazdy i opiekowali się naszymi gośćmi oceniamy bardzo wysoko.
Mariusz Walter
STIHL
OcenaOcenaOcenaOcenaOcena
Bardzo dziękujemy za organizacje wyjazdu do Zjednoczonych Emiratów Arabskich. Wyjazd firmowy uznajemy za bardzo udany. Profesjonalna obsługa przed i w trakcie samego pobytu :)
Patrycja Bereda
MAKRO
OcenaOcenaOcenaOcenaOcena
Miałem przyjemność zlecać TPP kilka dużych i mocno niestandardowych wyjazdów grupowych. Zawsze wywiązywali się 100%. Jakość i duża elastyczność. Polecam!
Andrzej Descours
RADIO ESKA
OcenaOcenaOcenaOcenaOcena
Podróżujemy z Travel Profit od kilku lat. Wieloletnie doświadczenie, indywidualne podejście i profesjonalizm sprawdziły się w 100% przy organizacji wyjazdów incentive. Jeśli macie ochotę na zapierające dech w piersiach afrykańskie pejzaże czy relaks na piaszczystych plażach – polecamy.
Joanna Kałużny
ARSANIT
OcenaOcenaOcenaOcenaOcena
W imieniu firmy ADAMA Polska dziękuję firmie Travel profi partner za przygotowanie wyjazdu na Arubę! Począwszy od hotelu Riu Palac poprzez wszystkie działania na organizacji kolacji powitalnej i kończącej pobyt grupy. Serdeczne podziękowania za super opiekę i pełne zaangażowanie nad grupą ADAMA.
Sylwia Kula
ADAMA

Masz pytania?
Napisz do nas