Od 18 czerwca 2012 jesteśmy strategicznym partnerem TUI Poland w organizowaniu wyjazdów Incentive Travel

  • Inspirujemy
    Podróżami

Wycieczki indywidualne i wyjazdy grupowe do Azji

Opinie i rekomendacje

Zobacz co mówią o nas klienci

OcenaOcenaOcenaOcenaOcena
Pracowników firmy Travel Profi Partner wyróżnia profesjonalizm i pasja, dlatego bardzo cenimy sobie wspólne projekty. Tu nie ma miejsca na niedociągnięcia – zawsze wszystko jest przemyślane, przygotowane i zrealizowane na najwyższym poziomie. Nasi Klienci są bardzo zadowoleni ze wspólnych wyjazdów, które oceniają bardzo pozytywnie.
Adam Krużyński
NICE
OcenaOcenaOcenaOcenaOcena
Kilkukrotnie korzystaliśmy z oferty wyjazdów grupowych/szkoleń przygotowanych przez Travel Profi Partner dla naszych Partnerów. Zaangażowanie i profesjonalizm pracowników TPP, którzy organizowali wyjazdy i opiekowali się naszymi gośćmi oceniamy bardzo wysoko.
Mariusz Walter
STIHL
OcenaOcenaOcenaOcenaOcena
Bardzo dziękujemy za organizacje wyjazdu do Zjednoczonych Emiratów Arabskich. Wyjazd firmowy uznajemy za bardzo udany. Profesjonalna obsługa przed i w trakcie samego pobytu :)
Patrycja Bereda
MAKRO
OcenaOcenaOcenaOcenaOcena
Miałem przyjemność zlecać TPP kilka dużych i mocno niestandardowych wyjazdów grupowych. Zawsze wywiązywali się 100%. Jakość i duża elastyczność. Polecam!
Andrzej Descours
RADIO ESKA
OcenaOcenaOcenaOcenaOcena
Podróżujemy z Travel Profit od kilku lat. Wieloletnie doświadczenie, indywidualne podejście i profesjonalizm sprawdziły się w 100% przy organizacji wyjazdów incentive. Jeśli macie ochotę na zapierające dech w piersiach afrykańskie pejzaże czy relaks na piaszczystych plażach – polecamy.
Joanna Kałużny
ARSANIT
OcenaOcenaOcenaOcenaOcena
W imieniu firmy ADAMA Polska dziękuję firmie Travel profi partner za przygotowanie wyjazdu na Arubę! Począwszy od hotelu Riu Palac poprzez wszystkie działania na organizacji kolacji powitalnej i kończącej pobyt grupy. Serdeczne podziękowania za super opiekę i pełne zaangażowanie nad grupą ADAMA.
Sylwia Kula
ADAMA

Poznanie całej Azji jest karkołomną misją, na którą trzeba poświęcić całe życie. Azja przyłączona do Europy jest największym kontynentem o niezwykle zróżnicowanym charakterze, zarówno przyrodniczo, jak i administracyjnie. W jej granicach znajdziemy dzikie, niedostępne dla człowieka dżungle, mroźną Syberię, najwyższe góry świata, kraje o wielowiekowej tradycji odległej od europejskiej kultury oraz najnowocześniejsze miasta świata. Azja przyciąga jak magnes osoby zafascynowane mistycyzmem i rozwojem duchowym. Nieokiełznana natura odkrywa tutaj całą swoją potęgę. Wycieczki indywidualne szyte na miarę do Azji stwarzają okazję do poznania całej palety barw niezwykłego kontynentu. TravelPP jest biurem podróży specjalizującym się w kompleksowej organizacji wycieczek indywidualnych i rodzinnych oraz wyjazdów grupowych do Azji. W jakie kierunki możesz z nami wyruszyć? Dlaczego nasze wyjazdy grupowe szyte na miarę do Azji cieszą się ogromną popularnością? Czym wyróżniają się oferowane przez nas wycieczki indywidualne premium? Azja stoi przed Tobą otworem – odważ się zrobić pierwszy krok ku wielkiej przygodzie!

Bezpieczne i fascynujące wyjazdy TUI – Azja dla każdego

Doskonale wiemy, że wyprawa na drugi koniec świata wymaga nienagannej organizacji, znajomości poruszania się w obcym środowisku i odwagi. Czy brak podróżniczego doświadczenia musi zatrzymywać Cię w domu? Odpowiedź może być tylko jedna: nie! W TravelPP już od lat spełniamy marzenia osób pragnących poznawać wszystkie odcienie świata. Specjalizujemy się w kompleksowej organizacji wypraw indywidualnych oraz grupowych (również w ramach Incentive Travel). Jesteśmy wiernym kompanem w podróżach po Europie, Afryce, Ameryce Północnej i Południowej oraz Azji.

Wycieczki grupowei wyjazdy indywidualne do Azji są tworzone „na miarę”. Co to oznacza? Nasza oferta dopasowywana jest do oczekiwań osób w każdym wieku, o zróżnicowanych zainteresowaniach i odmiennym stylu życia. Preferujesz aktywne zwiedzanie zabytków? Kochasz sport? A może esencją odpoczynku jest dla Ciebie wylegiwanie się na szerokiej plaży? Nie mamy wątpliwości, że z nami spędzisz wakacje swoich marzeń.

Bezpieczeństwo naszych klientów ma dla nas priorytetową wartość. Wycieczki indywidualne szyte na miarę (Azja) organizowane są przez ekspertów z wieloletnim doświadczeniem w turystyce. Korzystamy z usług renomowanych hoteli i podróżujemy w miejsca o ustabilizowanej sytuacji politycznej. Dajemy naszym klientom gwarancję bezpieczeństwa i komfortu niezależnie od okoliczności. Nad przebiegiem wyjazdów czuwają piloci. Nie musisz przejmować się barierą językową czy nieznajomością obcej kultury – wszystkie problematyczne kwestie spoczywają na naszych barkach.

Wybrane kierunki: Azja, która Cię zachwyci

Celem naszych wycieczek indywidualnych premium do Azji są zarówno popularne wśród turystów kraje, jak i nieoczywiste kierunki. Na liście starannie wybranych kierunków do Azji wyróżniamy:

  • Nepal – fascynujący kraj nazywany „dachem świata”. Miejsce narodzin Buddy. Przez niewielkie państwo śródlądowe rozciąga się główny łańcuch Himalajów. To właśnie tutaj znajduje się najwyższy szczyt świata – Mount Everest.Wyprawa do Nepalu będzie głębokim przeżyciem przede wszystkim dla miłośników trekkingu i wspinaczki górskiej. Jedną z największych atrakcji Nepalu jest Park Narodowy Chitwan będący domem dla ogromu gatunków zwierząt, między innymi indyjskiego nosorożca, królewskiego tygrysa bengalskiego, krokodyli i słoni;
  • Bhutan – „Kraina Grzmiącego Smoka”. Jego mieszkańcy uznawani są za najszczęśliwszą nację na świcie. Ostoja unikatowej kultury niezachwianej przez masową turystykę i zachodnią cywilizację. Co ciekawe, samochód wjechał na ulice tego kraju dopiero w 1963 roku! Wizyta w Bhutanie to doświadczenie niemal mistyczne. Pierwsi turyści zostali wpuszczeni do odizolowanego kraju dopiero w 1974 roku;
  • Tajlandia – tętniący życiem kraj urzekający zapachami, kolorami i smakami. Raj dla miłośników dzikiej przyrody, dobrej kuchni i nocnej rozrywki;
  • Chiny – wśród wybranych kierunków do Azji nie mogło zabraknąć potężnych Chin będących ikoną całego kontynentu. Naszym klientom proponujemy uczestnictwo w obchodach Chińskiego Nowego Roku – największego festiwalu na świecie. Podczas wyprawy doświadczysz poczucia wspólnoty z lokalną ludnością, uczestnicząc w uroczystościach, jarmarkach i podziwiając imponujące pokazy;
  • Dubaj – jeden z siedmiu emiratów tworzących Zjednoczone Emiraty Arabskie. Ociekające blichtrem i wypełnione przepychem miasto będące demonstracją siły i możliwości współczesnego człowieka. Jeszcze 50 lat temu Dubaj był niewielką wioską rybacką. Dzisiaj miasto wprawia w osłupienie najbardziej obytych podróżników;
  • Wietnam – kraj oferujący cały przekrój atrakcji i serwujący ogrom doznań. Znajdziesz tu dziewicze wyspy, rozległe pola ryżowe, imponujące rezerwaty przyrody, muzea upamiętniające krwawą historię regionu, miasta oferujące liczne rozrywki oraz kolonialne budowle;
  • Sri Lanka i Malediwy – rajskie wyspy dla spragnionych słońca i relaksu pod palmami.

Prezentowane kierunki to tylko przedsmak ogromu możliwości, jakie przed żądnymi przygód otwiera biuro TravelPP. Skontaktuj się z nami, aby poznać wszystkie wycieczki indywidualne premium do Azji!

Wyjazdy grupowe Incentive Travel – Azja i znacznie więcej

Chcesz w wyjątkowy sposób wyróżnić najlepszych pracowników w Twojej firmie? A może szukasz sposobu na zacieśnienie więzi z partnerami biznesowymi? Wyjazdy grupowe Incentive Travel do Azji zapewnią Ci fenomenalne rezultaty. Incentive Travel to nowoczesne narzędzie zwiększające efektywność zespołu, wzmacniające relacje na linii pracodawca-pracownik i budujące prestiż marki. Wyjazdy grupowe szyte na miarę (Azja) dostarczają uczestnikom ogromu doznań pozwalających zmienić perspektywę i dodających motywacji, co przekłada się na wyniki zespołu. Wśród naszych klientów korzystających z oferty wyjazdów grupowych do Azji znajdują się zarówno duże korporacje, jak i niewielkie firmy. Zapraszamy do kontaktu – przygotujemy ofertę skrojoną na miarę Twoich oczekiwań!

Masz pytania?
Napisz do nas