Od 18 czerwca 2012 jesteśmy strategicznym partnerem TUI Poland w organizowaniu wyjazdów Incentive Travel

  • Karaibska Przygoda, MSC SEASIDE - biuro podróży TravelPP - wycieczki dla firm

    Rejsy wyjazdy i wyloty incentive travel

Rejsy

Rejsy
statkiem

Oferujemy niezapomniane i najwyższej jakości zarówno rejsy żeglarskie, jak i morskie. Chcesz popłynąć wysokiej klasy jachtem, a może to właśnie podróż katamaranem jest Twoim marzeniem? Wybierz zatem jedną z propozycji naszego biura podróży TravelPP. Zapewniamy wycieczkowe rejsy po słonecznych i ciepłych oceanach, jak również wyprawy po malowniczych morskich okolicach Norwegii. Zajmujemy się każdym aspektem takiej wyprawy, więc nasi klienci nie muszą martwić się o stronę logistyczno-organizacyjną podczas planowania urlopu na statku.

Rejsy wycieczki grupowe i indywidualne
Rejsy

Rejsy
żeglarskie

Rejsy na Karaibach, po Bałtyku, czy żegluga po mazurskich jeziorach to obecnie powszechnie wybierane sposoby spędzania urlopu. Jako strategiczny partner marki TUI, oferujemy rejsy dla grup, osób podróżujących samotnie, jak i rodzin z dziećmi. Naszym dużym atutem jest wielka baza animatorów, którzy potrafią umilić każdą wyprawę niezależnie od tego, jaki jest jej cel. Chcesz wynagrodzić swoim pracownikom ich ciężką pracę oraz oddanie – wybierz biuro TravelPP i zarezerwuj jeden z naszych rejsów już dziś!

Opinie i rekomendacje

Zobacz co mówią o nas klienci

OcenaOcenaOcenaOcenaOcena
Pracowników firmy Travel Profi Partner wyróżnia profesjonalizm i pasja, dlatego bardzo cenimy sobie wspólne projekty. Tu nie ma miejsca na niedociągnięcia – zawsze wszystko jest przemyślane, przygotowane i zrealizowane na najwyższym poziomie. Nasi Klienci są bardzo zadowoleni ze wspólnych wyjazdów, które oceniają bardzo pozytywnie.
Adam Krużyński
NICE
OcenaOcenaOcenaOcenaOcena
Kilkukrotnie korzystaliśmy z oferty wyjazdów grupowych/szkoleń przygotowanych przez Travel Profi Partner dla naszych Partnerów. Zaangażowanie i profesjonalizm pracowników TPP, którzy organizowali wyjazdy i opiekowali się naszymi gośćmi oceniamy bardzo wysoko.
Mariusz Walter
STIHL
OcenaOcenaOcenaOcenaOcena
Bardzo dziękujemy za organizacje wyjazdu do Zjednoczonych Emiratów Arabskich. Wyjazd firmowy uznajemy za bardzo udany. Profesjonalna obsługa przed i w trakcie samego pobytu :)
Patrycja Bereda
MAKRO
OcenaOcenaOcenaOcenaOcena
Miałem przyjemność zlecać TPP kilka dużych i mocno niestandardowych wyjazdów grupowych. Zawsze wywiązywali się 100%. Jakość i duża elastyczność. Polecam!
Andrzej Descours
RADIO ESKA
OcenaOcenaOcenaOcenaOcena
Podróżujemy z Travel Profit od kilku lat. Wieloletnie doświadczenie, indywidualne podejście i profesjonalizm sprawdziły się w 100% przy organizacji wyjazdów incentive. Jeśli macie ochotę na zapierające dech w piersiach afrykańskie pejzaże czy relaks na piaszczystych plażach – polecamy.
Joanna Kałużny
ARSANIT
OcenaOcenaOcenaOcenaOcena
W imieniu firmy ADAMA Polska dziękuję firmie Travel profi partner za przygotowanie wyjazdu na Arubę! Począwszy od hotelu Riu Palac poprzez wszystkie działania na organizacji kolacji powitalnej i kończącej pobyt grupy. Serdeczne podziękowania za super opiekę i pełne zaangażowanie nad grupą ADAMA.
Sylwia Kula
ADAMA

Masz pytania?
Napisz do nas