Od 18 czerwca 2012 jesteśmy strategicznym partnerem TUI Poland w organizowaniu wyjazdów Incentive Travel

  • Kulturowe bogactwo Chorwacji - biuro podróży TravelPP - wycieczki dla firm

    Kulturowe wyjazdy i wyloty incentive travel

Kulturowe

Wyjazdy
kulturowe

Fascynują Cię wierzenia pradawnych Inków? A może to chińskie tradycje najbardziej Cię interesują? Z naszym biurem podróży TravelPP poznasz zarówno jedno, jak i drugie, a nawet o wiele więcej. Organizujemy wyjazdy kulturowe, w dalekie zakamarki Azji, Ameryki Południowej i Północnej. Jak również szykujemy wyprawy turystyczne po państwach Europy, Afryki oraz Australii. Dzięki temu jesteśmy w stanie zapewnić wszystkim klientom niezapomniane przeżycia, niezależnie od ich potrzeb oraz zainteresowań.

Kultura
Kulturowe wycieczki grupowe i indywidualne

Wycieczki
fakultatywne

Jesteśmy strategicznym partnerem znanego biura TUI, co sprawia, że nasze usługi są na naprawdę wysokim poziomie. Gwarantujemy stałą opiekę nad wczasowiczami, ponieważ ich bezpieczeństwo oraz komfort w odkrywaniu odległej kultury – są na pierwszym miejscu. Mamy dostęp do najlepszych lokalnych wycieczek fakultatywnych, dzięki temu każdy znajdzie coś odpowiedniego dla siebie. Ponadto mamy olbrzymią bazę animatorów, co oznacza, że podróżować mogą całe rodziny wraz z ich najmłodszymi członkami. Spędź z TravelPP wyjazd kulturowy życia!

Opinie i rekomendacje

Zobacz co mówią o nas klienci

OcenaOcenaOcenaOcenaOcena
Pracowników firmy Travel Profi Partner wyróżnia profesjonalizm i pasja, dlatego bardzo cenimy sobie wspólne projekty. Tu nie ma miejsca na niedociągnięcia – zawsze wszystko jest przemyślane, przygotowane i zrealizowane na najwyższym poziomie. Nasi Klienci są bardzo zadowoleni ze wspólnych wyjazdów, które oceniają bardzo pozytywnie.
Adam Krużyński
NICE
OcenaOcenaOcenaOcenaOcena
Kilkukrotnie korzystaliśmy z oferty wyjazdów grupowych/szkoleń przygotowanych przez Travel Profi Partner dla naszych Partnerów. Zaangażowanie i profesjonalizm pracowników TPP, którzy organizowali wyjazdy i opiekowali się naszymi gośćmi oceniamy bardzo wysoko.
Mariusz Walter
STIHL
OcenaOcenaOcenaOcenaOcena
Bardzo dziękujemy za organizacje wyjazdu do Zjednoczonych Emiratów Arabskich. Wyjazd firmowy uznajemy za bardzo udany. Profesjonalna obsługa przed i w trakcie samego pobytu :)
Patrycja Bereda
MAKRO
OcenaOcenaOcenaOcenaOcena
Miałem przyjemność zlecać TPP kilka dużych i mocno niestandardowych wyjazdów grupowych. Zawsze wywiązywali się 100%. Jakość i duża elastyczność. Polecam!
Andrzej Descours
RADIO ESKA
OcenaOcenaOcenaOcenaOcena
Podróżujemy z Travel Profit od kilku lat. Wieloletnie doświadczenie, indywidualne podejście i profesjonalizm sprawdziły się w 100% przy organizacji wyjazdów incentive. Jeśli macie ochotę na zapierające dech w piersiach afrykańskie pejzaże czy relaks na piaszczystych plażach – polecamy.
Joanna Kałużny
ARSANIT
OcenaOcenaOcenaOcenaOcena
W imieniu firmy ADAMA Polska dziękuję firmie Travel profi partner za przygotowanie wyjazdu na Arubę! Począwszy od hotelu Riu Palac poprzez wszystkie działania na organizacji kolacji powitalnej i kończącej pobyt grupy. Serdeczne podziękowania za super opiekę i pełne zaangażowanie nad grupą ADAMA.
Sylwia Kula
ADAMA

Masz pytania?
Napisz do nas