Od 18 czerwca 2012 jesteśmy strategicznym partnerem TUI Poland w organizowaniu wyjazdów Incentive Travel

  • Kulturowe

Kulturowe

Wyjazdy
kulturowe

Fascynują Cię wierzenia pradawnych Inków? A może to chińskie tradycje najbardziej Cię interesują? Z naszym biurem podróży TravelPP poznasz zarówno jedno, jak i drugie, a nawet o wiele więcej. Organizujemy wyjazdy kulturowe, w dalekie zakamarki Azji, Ameryki Południowej i Północnej. Jak również szykujemy wyprawy turystyczne po państwach Europy, Afryki oraz Australii. Dzięki temu jesteśmy w stanie zapewnić wszystkim klientom niezapomniane przeżycia, niezależnie od ich potrzeb oraz zainteresowań.

Kultura

Wycieczki
fakultatywne

Jesteśmy strategicznym partnerem znanego biura TUI, co sprawia, że nasze usługi są na naprawdę wysokim poziomie. Gwarantujemy stałą opiekę nad wczasowiczami, ponieważ ich bezpieczeństwo oraz komfort w odkrywaniu odległej kultury – są na pierwszym miejscu. Mamy dostęp do najlepszych lokalnych wycieczek fakultatywnych, dzięki temu każdy znajdzie coś odpowiedniego dla siebie. Ponadto mamy olbrzymią bazę animatorów, co oznacza, że podróżować mogą całe rodziny wraz z ich najmłodszymi członkami. Spędź z TravelPP wyjazd kulturowy życia!

Opinie i rekomendacje

Zobacz co mówią o nas klienci

OcenaOcenaOcenaOcenaOcena
Pracowników firmy Travel Profi Partner wyróżnia profesjonalizm i pasja, dlatego bardzo cenimy sobie wspólne projekty. Tu nie ma miejsca na niedociągnięcia – zawsze wszystko jest przemyślane, przygotowane i zrealizowane na najwyższym poziomie. Nasi Klienci są bardzo zadowoleni ze wspólnych wyjazdów, które oceniają bardzo pozytywnie.
Adam Krużyński
NICE
OcenaOcenaOcenaOcenaOcena
Kilkukrotnie korzystaliśmy z oferty wyjazdów grupowych/szkoleń przygotowanych przez Travel Profi Partner dla naszych Partnerów. Zaangażowanie i profesjonalizm pracowników TPP, którzy organizowali wyjazdy i opiekowali się naszymi gośćmi oceniamy bardzo wysoko.
Mariusz Walter
STIHL
OcenaOcenaOcenaOcenaOcena
Bardzo dziękujemy za organizacje wyjazdu do Zjednoczonych Emiratów Arabskich. Wyjazd firmowy uznajemy za bardzo udany. Profesjonalna obsługa przed i w trakcie samego pobytu :)
Patrycja Bereda
MAKRO
OcenaOcenaOcenaOcenaOcena
Miałem przyjemność zlecać TPP kilka dużych i mocno niestandardowych wyjazdów grupowych. Zawsze wywiązywali się 100%. Jakość i duża elastyczność. Polecam!
Andrzej Descours
RADIO ESKA
OcenaOcenaOcenaOcenaOcena
Podróżujemy z Travel Profit od kilku lat. Wieloletnie doświadczenie, indywidualne podejście i profesjonalizm sprawdziły się w 100% przy organizacji wyjazdów incentive. Jeśli macie ochotę na zapierające dech w piersiach afrykańskie pejzaże czy relaks na piaszczystych plażach – polecamy.
Joanna Kałużny
ARSANIT
OcenaOcenaOcenaOcenaOcena
W imieniu firmy ADAMA Polska dziękuję firmie Travel profi partner za przygotowanie wyjazdu na Arubę! Począwszy od hotelu Riu Palac poprzez wszystkie działania na organizacji kolacji powitalnej i kończącej pobyt grupy. Serdeczne podziękowania za super opiekę i pełne zaangażowanie nad grupą ADAMA.
Sylwia Kula
ADAMA

Masz pytania?
Napisz do nas