Od 18 czerwca 2012 jesteśmy strategicznym partnerem TUI Poland w organizowaniu wyjazdów Incentive Travel

  • Inspirujemy
    Podróżami

Australia

Wycieczki
do Australii

Wycieczka do Australii zawsze znajdowała się na Twojej liście marzeń, a odległa Australia na liście miejsc, które chcesz zobaczyć? Nasze biuro podróży TravelPP zorganizuje Ci taki wyjazd, który będzie kompletny pod każdym względem. Zapewniamy noclegi o wysokim standardzie, dzięki temu gwarantujemy dni pełne relaksu i niezapomnianych wrażeń. Oferujemy również wysokiej jakości wypady tematyczne, w tym nurkowanie na obszarze Wielkiej Rafie Koralowej czy przejazd przez dzikie i malownicze Parki Narodowe. Z nami bezpiecznie zwiedzisz Sydney, Melbourne czy świętą górę Aborygenów – Kata Tjuta.

Skontaktuj się z nami
Zosia & Darek Jedzokowie-AUSTRALIA
Australia wycieczki grupowe i indywidualne

Wycieczki
do Australii

Dzięki współpracy z biurem TUI oferujemy odpowiednio zorganizowane wyjazdy do odległych zakamarków Australii. Nasi pracownicy mają kontakt z lokalnymi właścicielami miejsc noclegowych. Ponadto wiedzą, gdzie dobrze zjeść lub jakie regionalne rozrywki są warte uwagi. Zajmujemy się organizacją wszelkich formalności, dzięki temu klienci naszego biura mogą w zupełności skupić się na chłonięciu egzotyczny krajobrazów, odpoczynku oraz przeżywaniu niezapomnianych przygód. Skontaktuj się z nami już dziś, a zaplanujemy Ci urlop życia!

Skontaktuj się z nami
Opinie i rekomendacje

Zobacz co mówią o nas klienci

OcenaOcenaOcenaOcenaOcena
Pracowników firmy Travel Profi Partner wyróżnia profesjonalizm i pasja, dlatego bardzo cenimy sobie wspólne projekty. Tu nie ma miejsca na niedociągnięcia – zawsze wszystko jest przemyślane, przygotowane i zrealizowane na najwyższym poziomie. Nasi Klienci są bardzo zadowoleni ze wspólnych wyjazdów, które oceniają bardzo pozytywnie.
Adam Krużyński
NICE
OcenaOcenaOcenaOcenaOcena
Kilkukrotnie korzystaliśmy z oferty wyjazdów grupowych/szkoleń przygotowanych przez Travel Profi Partner dla naszych Partnerów. Zaangażowanie i profesjonalizm pracowników TPP, którzy organizowali wyjazdy i opiekowali się naszymi gośćmi oceniamy bardzo wysoko.
Mariusz Walter
STIHL
OcenaOcenaOcenaOcenaOcena
Bardzo dziękujemy za organizacje wyjazdu do Zjednoczonych Emiratów Arabskich. Wyjazd firmowy uznajemy za bardzo udany. Profesjonalna obsługa przed i w trakcie samego pobytu :)
Patrycja Bereda
MAKRO
OcenaOcenaOcenaOcenaOcena
Miałem przyjemność zlecać TPP kilka dużych i mocno niestandardowych wyjazdów grupowych. Zawsze wywiązywali się 100%. Jakość i duża elastyczność. Polecam!
Andrzej Descours
RADIO ESKA
OcenaOcenaOcenaOcenaOcena
Podróżujemy z Travel Profit od kilku lat. Wieloletnie doświadczenie, indywidualne podejście i profesjonalizm sprawdziły się w 100% przy organizacji wyjazdów incentive. Jeśli macie ochotę na zapierające dech w piersiach afrykańskie pejzaże czy relaks na piaszczystych plażach – polecamy.
Joanna Kałużny
ARSANIT
OcenaOcenaOcenaOcenaOcena
W imieniu firmy ADAMA Polska dziękuję firmie Travel profi partner za przygotowanie wyjazdu na Arubę! Począwszy od hotelu Riu Palac poprzez wszystkie działania na organizacji kolacji powitalnej i kończącej pobyt grupy. Serdeczne podziękowania za super opiekę i pełne zaangażowanie nad grupą ADAMA.
Sylwia Kula
ADAMA

Masz pytania?
Napisz do nas