Od 18 czerwca 2012 jesteśmy strategicznym partnerem TUI Poland w organizowaniu wyjazdów Incentive Travel

  • Inspirujemy
    Podróżami

Ameryka Południowa

Wycieczki
do Ameryki Południowej

Marzy Ci się niezapomniana wycieczka do Ameryki Południowej? Chcesz na własne oczy zobaczyć ruiny pradawnej cywilizacji, ale myśl o organizacji wszelkich formalności przyprawia Cię o dreszcz? Skorzystaj z usług naszego biura podróży TravelPP! Jako specjaliści z zakresu planowania wyjazdów za granicę, w tym wycieczek do Ameryki Południowej, oferujemy kompleksowe podróże w odległe zakamarki świata. Co więcej, mamy wsparcie TUI na każdym kontynencie, dzięki temu nasze wypady spełniają oczekiwania nawet najbardziej wymagających podróżników.

Skontaktuj się z nami
Ameryka Południowa wycieczki grupowe i indywidualne
Ameryka Południowa wycieczki grupowe i indywidualne

Wyjazd
do Ameryki Południowej

Kontynent taki jak Ameryka Południowa ceniony jest za liczne miejsca, które są wciąż dzikie i niezamieszkane przez człowieka. Barwna roślinność, bogata fauna – to wszystko zachwyca i gwarantuje wspomnienia na całe życie. Zapewniamy zakwaterowanie w hotelach charakteryzujących się wysokim standardem. Ponadto mamy dostęp do najlepszych i bezpiecznych lokalnych wycieczek. Dlatego, jeżeli chcesz zobaczyć na własne oczy Andy, lub świątynie Inków – skontaktuj się z nami już dziś!

Skontaktuj się z nami
Opinie i rekomendacje

Zobacz co mówią o nas klienci

OcenaOcenaOcenaOcenaOcena
Pracowników firmy Travel Profi Partner wyróżnia profesjonalizm i pasja, dlatego bardzo cenimy sobie wspólne projekty. Tu nie ma miejsca na niedociągnięcia – zawsze wszystko jest przemyślane, przygotowane i zrealizowane na najwyższym poziomie. Nasi Klienci są bardzo zadowoleni ze wspólnych wyjazdów, które oceniają bardzo pozytywnie.
Adam Krużyński
NICE
OcenaOcenaOcenaOcenaOcena
Kilkukrotnie korzystaliśmy z oferty wyjazdów grupowych/szkoleń przygotowanych przez Travel Profi Partner dla naszych Partnerów. Zaangażowanie i profesjonalizm pracowników TPP, którzy organizowali wyjazdy i opiekowali się naszymi gośćmi oceniamy bardzo wysoko.
Mariusz Walter
STIHL
OcenaOcenaOcenaOcenaOcena
Bardzo dziękujemy za organizacje wyjazdu do Zjednoczonych Emiratów Arabskich. Wyjazd firmowy uznajemy za bardzo udany. Profesjonalna obsługa przed i w trakcie samego pobytu :)
Patrycja Bereda
MAKRO
OcenaOcenaOcenaOcenaOcena
Miałem przyjemność zlecać TPP kilka dużych i mocno niestandardowych wyjazdów grupowych. Zawsze wywiązywali się 100%. Jakość i duża elastyczność. Polecam!
Andrzej Descours
RADIO ESKA
OcenaOcenaOcenaOcenaOcena
Podróżujemy z Travel Profit od kilku lat. Wieloletnie doświadczenie, indywidualne podejście i profesjonalizm sprawdziły się w 100% przy organizacji wyjazdów incentive. Jeśli macie ochotę na zapierające dech w piersiach afrykańskie pejzaże czy relaks na piaszczystych plażach – polecamy.
Joanna Kałużny
ARSANIT
OcenaOcenaOcenaOcenaOcena
W imieniu firmy ADAMA Polska dziękuję firmie Travel profi partner za przygotowanie wyjazdu na Arubę! Począwszy od hotelu Riu Palac poprzez wszystkie działania na organizacji kolacji powitalnej i kończącej pobyt grupy. Serdeczne podziękowania za super opiekę i pełne zaangażowanie nad grupą ADAMA.
Sylwia Kula
ADAMA

Masz pytania?
Napisz do nas