Od 18 czerwca 2012 jesteśmy strategicznym partnerem TUI Poland w organizowaniu wyjazdów Incentive Travel

  • <strong data-lazy-src=

Wulkany, plaża i kultura Ameryki Środkowej: Kostaryka i Nikaragua

Co mówią nasi specjaliści…
Ta wycieczka pozwoli Państwu odkrywać południowo-wschodni róg Madagaskaru. Będą się Państwo zatrzymywać w przyjaznych rodzinie posiadłościach, które są również jednymi z najlepszych w kraju. Na tej relatywnie małej przestrzeni, jest wiele przygód i aktywności, które zabawią Państwa rodzinę. Zobaczą Państwo fantastyczne zwierzęta, jak i również parę fascynujących atrakcji kulturowych, przed zakończeniem podróży w Manafiafy, pięknym, odległym domku na plaży. Przewodnicy są jednymi z najlepszych na Madagaskarze, i pozwolą Państwu najlepiej nacieszyć się tym niezwykłym krajem. Ceny są obliczone przy czterech osobach dorosłych podróżujących z dziećmi w wieku ponad 16 lat. Dostępne są zniżki dla młodszych dzieci.
• Poszukiwanie lemurów w lasach deszczowych Madagaskaru
• Spacer to świętym lesie Ifotaki z widokiem na grobowce ukryte głęboko pod poszyciem.
• Odkrywanie lasu iglastego oraz zwierząt, które w nim żyją
• Relaks na sielankowej plaży w Manafiafy

Termin:

Zadzwoń do nas

+48 600 600 359
lub ZAMÓW
ONLINE

Program wyjazdu »

Lot międzynarodowy. Dzisiaj rozpoczynają Państwo swoją przygodę na pokładzie międzynarodowego lotu do Antananarywy
Antananarywa. Po przylocie, będzie na Państwa czekał kierowca, który zabierze was do hotelu w centrum miasta. Będą Państwo mieli czas na odpoczynek po podróży.
Opuszczą dziś Państwo stolicę i polecą samolotem do miasta Fort Dauphin. Będzie tam na Państwa czekał kierowca z obozu nad rzeką Mandrare. Zabierze Państwa do obozu. Po przybyciu będą Państwo mogli odpocząć przy zimnym napoju i cieszyć się znakomitym jedzeniem, które przygotuje szef kuchni.
Las gminny ItofakaMandrare River Camp oferuje dużą liczbę atrakcji, w których można wziąć udział.. Polecamy zwłaszcza spacer do świętego lasu – Doskonała okazja do zobaczenie lemurów, kameleonów i ptaków.
Las gminny Itofaka . Dzisiaj mogą państwo wybrać pomiędzy dalszą wędrówką przez lasy, a poznawaniem lokalnej kultury. Mogą Państwo odwiedzić pobliską wioskę i poznać miejscowego szamana, albo nauczyć się jak używać procy używanej do polowań. Tubylcy to naprawdę fascynujący ludzie i dadzą Państwu wyjątkową okazję do wniknięcia w ich kulturę.
Dziś Powrócą Państwo do Fort Dauphin, na plażę do Manfiafy. oraz do domku Rainforest Lodge. Jest to świetne miejsce na relaks, przy wielu zwierzętach w okolicy, oraz licznych zajęciach w ofercie.
Podczas Państwa pobytu mogą się Państwo cieszyć wieloma wycieczkami i zajęciami, które dla Państwa przygotowaliśmy. Są to między innymi, nurkowanie w zacisznej zatoce, spacery z przewodnikiem po lesie, oraz pływanie łódką przez kanały lasów namorzynowych i pobliskich wysp.
Manafiafy Dziś mogą Pańśtwo udać się na wycieczkę rybacką z przewodnikami.
Czeka Państwa miły spacer z przewodnikiem po pobliskim obszarze. Las jest domem gadów i wielu gatunków lemurów, włącznie z lemurkami, mikruskami, katta oraz brązowymi lemurami.
Z Manafiafy zostaną Państwo zabrani do Fort Dauphin, na przelot do Antananarywy oraz pobyt w hotelu.
Zostaną Państwo przetransportowani na lotniskom, na podróż samolotem.

Informacje o podróży

Opis informacji 1
Opis informacji 2
Opis informacji 3

Opinie i rekomendacje

OcenaOcenaOcenaOcenaOcena
Pracowników firmy Travel Profi Partner wyróżnia profesjonalizm i pasja, dlatego bardzo cenimy sobie wspólne projekty. Tu nie ma miejsca na niedociągnięcia – zawsze wszystko jest przemyślane, przygotowane i zrealizowane na najwyższym poziomie. Nasi Klienci są bardzo zadowoleni ze wspólnych wyjazdów, które oceniają bardzo pozytywnie.
Adam Krużyński
NICE
OcenaOcenaOcenaOcenaOcena
Kilkukrotnie korzystaliśmy z oferty wyjazdów grupowych/szkoleń przygotowanych przez Travel Profi Partner dla naszych Partnerów. Zaangażowanie i profesjonalizm pracowników TPP, którzy organizowali wyjazdy i opiekowali się naszymi gośćmi oceniamy bardzo wysoko.
Mariusz Walter
STIHL
OcenaOcenaOcenaOcenaOcena
Bardzo dziękujemy za organizacje wyjazdu do Zjednoczonych Emiratów Arabskich. Wyjazd firmowy uznajemy za bardzo udany. Profesjonalna obsługa przed i w trakcie samego pobytu :)
Patrycja Bereda
MAKRO
OcenaOcenaOcenaOcenaOcena
Miałem przyjemność zlecać TPP kilka dużych i mocno niestandardowych wyjazdów grupowych. Zawsze wywiązywali się 100%. Jakość i duża elastyczność. Polecam!
Andrzej Descours
RADIO ESKA
OcenaOcenaOcenaOcenaOcena
Podróżujemy z Travel Profit od kilku lat. Wieloletnie doświadczenie, indywidualne podejście i profesjonalizm sprawdziły się w 100% przy organizacji wyjazdów incentive. Jeśli macie ochotę na zapierające dech w piersiach afrykańskie pejzaże czy relaks na piaszczystych plażach – polecamy.
Joanna Kałużny
ARSANIT
OcenaOcenaOcenaOcenaOcena
W imieniu firmy ADAMA Polska dziękuję firmie Travel profi partner za przygotowanie wyjazdu na Arubę! Począwszy od hotelu Riu Palac poprzez wszystkie działania na organizacji kolacji powitalnej i kończącej pobyt grupy. Serdeczne podziękowania za super opiekę i pełne zaangażowanie nad grupą ADAMA.
Sylwia Kula
ADAMA