Od 18 czerwca 2012 jesteśmy strategicznym partnerem TUI Poland w organizowaniu wyjazdów Incentive Travel

  • Nowy Jork - biuro podróży TravelPP - wycieczki dla firm

    Podróże biznesowe wyjazdy i wyloty incentive travel

Podróże biznesowe

Podróże
biznesowe

Niezapomniane podróże biznesowe to jeden z elementów oferty biura podróży TravelPP. Organizujemy kompleksowe wycieczki dla całej firmy, niezależnie od wybranego miejsca wyjazdu. Mamy ogromne doświadczenie w planowaniu i realizowaniu wypadów zorganizowanych w odległe zakątki świata. Jest to duża zasługa wieloletniej pracy z takim profesjonalistą jak biuro turystyczne TUI. Gwarantujemy niezapomniane przeżycia, wspaniałe doznania i bezpieczeństwo niezależnie od miejsca, które odwiedzasz.

Podróże biznesowe wycieczki grupowe i indywidualne
Podróże biznesowe wycieczki grupowe i indywidualne

Podróże
biznesowe

Podróże biznesowe z TravelPP to idealne rozwiązanie, aby integrować grupę ludzi i zmotywować ich do dalszej pracy. To także odpowiedni sposób, aby naładować baterie lub spojrzeć na problem biurowy pod innym kątem np. odpoczywając na piaszczystej plaży, gdzieś na egzotycznej wyspie. Nasi specjaliści zajmują się wszystkimi aspektami w planowaniu kompleksowych wycieczek – od rezerwacji lotu, pokoju, aż po wyjazdy tematyczne. Zobacz, co możemy Ci zaoferować. Wybierz cel podróży biznesowej już dziś!

Opinie i rekomendacje

Zobacz co mówią o nas klienci

OcenaOcenaOcenaOcenaOcena
Pracowników firmy Travel Profi Partner wyróżnia profesjonalizm i pasja, dlatego bardzo cenimy sobie wspólne projekty. Tu nie ma miejsca na niedociągnięcia – zawsze wszystko jest przemyślane, przygotowane i zrealizowane na najwyższym poziomie. Nasi Klienci są bardzo zadowoleni ze wspólnych wyjazdów, które oceniają bardzo pozytywnie.
Adam Krużyński
NICE
OcenaOcenaOcenaOcenaOcena
Kilkukrotnie korzystaliśmy z oferty wyjazdów grupowych/szkoleń przygotowanych przez Travel Profi Partner dla naszych Partnerów. Zaangażowanie i profesjonalizm pracowników TPP, którzy organizowali wyjazdy i opiekowali się naszymi gośćmi oceniamy bardzo wysoko.
Mariusz Walter
STIHL
OcenaOcenaOcenaOcenaOcena
Bardzo dziękujemy za organizacje wyjazdu do Zjednoczonych Emiratów Arabskich. Wyjazd firmowy uznajemy za bardzo udany. Profesjonalna obsługa przed i w trakcie samego pobytu :)
Patrycja Bereda
MAKRO
OcenaOcenaOcenaOcenaOcena
Miałem przyjemność zlecać TPP kilka dużych i mocno niestandardowych wyjazdów grupowych. Zawsze wywiązywali się 100%. Jakość i duża elastyczność. Polecam!
Andrzej Descours
RADIO ESKA
OcenaOcenaOcenaOcenaOcena
Podróżujemy z Travel Profit od kilku lat. Wieloletnie doświadczenie, indywidualne podejście i profesjonalizm sprawdziły się w 100% przy organizacji wyjazdów incentive. Jeśli macie ochotę na zapierające dech w piersiach afrykańskie pejzaże czy relaks na piaszczystych plażach – polecamy.
Joanna Kałużny
ARSANIT
OcenaOcenaOcenaOcenaOcena
W imieniu firmy ADAMA Polska dziękuję firmie Travel profi partner za przygotowanie wyjazdu na Arubę! Począwszy od hotelu Riu Palac poprzez wszystkie działania na organizacji kolacji powitalnej i kończącej pobyt grupy. Serdeczne podziękowania za super opiekę i pełne zaangażowanie nad grupą ADAMA.
Sylwia Kula
ADAMA

Masz pytania?
Napisz do nas