Od 18 czerwca 2012 jesteśmy strategicznym partnerem TUI Poland w organizowaniu wyjazdów Incentive Travel

  • Azjatycka wyprawa

Amsterdam – nie tylko Vincent van Gogh
12 dni
wiek 18+
Wrz, paź
Dla min. 20

więcej informacji o wyjezdzie ?

Wyjazd
już od 3000 zł
Cena zawiera
  • Nocleg
  • Bar
  • Wycieczki
Cena nie zawiera
  • Lotu
  • Transportu

dzień 1

wylot

dzień2

Formosa spotkanie z „tajwańskim smokiem

Tajwan/Formosa – wyspa na morzu południowo-chińskim stanowi doskonały przykład rozwijania dynamicznej gospodarki i jednocześnie dbałości o historię oraz bogactwo przyrodnicze kraju. Pokażemy Państwu najciekawsze miejsca, począwszy od bogactwa starożytnych Chin, zgromadzonych w największym muzeum sztuki chińskiej na świecie, poprzez jedyny na świecie marmurowy kanion, centrum kultury aborygenów, po tajemnicze Jezioro Słońca i Księżyca.

 

przylot do Taipei, spotkanie z lokalnym przewodnikiem.
Transfer do hotelu Howard-zakwaterowanie . http://taipei.howard-hotels.com/
Zwiedzanie miasta : Chińska Świątynia, ulica przyprawowa, Mauzoleum „twórcy” państwa Chang Kai Sheka . Kolacja w Dintaifung.
(kolacja)

 

Skontaktuj się z nami

 

dzień 3

Taipei

Po śniadaniu zapraszamy do Muzeum Narodowego, w którym zgromadzona jest największa na świecie kolekcja sztuki chińskiej. Następną atrakcją będą niesamowite formacje skalne w parku Yehliu Geo Park.
Nocleg hotel Howard-Taipei, (śniadanie, lunch, kolacja)

 

Skontaktuj się z nami

Dzień IV

Taipei-Taroko

Po śniadaniu wyruszycie Państwo w kierunku jedynego na świecie marmurowego kanionu, znajdującego się w Parku Narodowym Taroko. Zanim dotrzecie do celu zobaczycie klify nad Pacyfikiem, w Chingshui. W wąwozie Świątynię Wiecznej Wiosny i Grotę Jaskółczą. Przyjazd do hotelu Silk Place Taroko około godz. 18.00.
http://www.silksplace- taroko.com.tw/en/aboutus.php. Godzina 19.00 Kolacja w hotelu, po kolacji pokaz tańców w wykonaniu lokalnej społeczności. (Śniadanie ,lunch box, kolacja).

Skontaktuj się z nami

Dzień V 

Taroko-Jezioro Słońca Księżyca-Taichung

Godzina 9.00-wyjazd z hotelu w kierunku Jeziora Słońca i Księżyca , największego jeziora na Tajwanie o romantycznej nazwie Sun Moon Lake (Jezioro Słońca i Księżyca). Jezioro w kształcie słońca stykającego się z księżycem położone jest na wysokości ponad 750 m n.p.m. i otoczone górami. Rejs po jeziorze wokół wyspy Lalu. Wyspa była niegdyś szczytem góry, a dziś uważana jest za święte miejsce dla plemienia Tao. Jego członkowie wciąż zamieszkują okolice jeziora, a ich zwyczaje będzie można podejrzeć podczas wycieczki. Następnie zwiedzanie położonej nad brzegiem jeziora świątyni Wen Wu, w której spotykają się wyznawcy buddyzmu, konfucjanizmu i taoizmu.

Skontaktuj się z nami

Dzień VI-

W kraju kwitnącej wiśni

W dniu  po śniadaniu transfer z Taichung do Taipei ( ca. 1,5godz).

odlot do Tokio.
–przylot do Tokio, transfer do hotelu.
-zakwaterowanie w hotelu http://www.keioplaza.com/gallery/index.html
Kolacja w lokalnej restauracji.
(Śniadanie, kolacja

Skontaktuj się z nami

Dzień VII

Tokio

Po śniadaniu zwiedzanie Pałacu Cesarskiego ,główna rezydencja cesarza Japonii. Powierzchnia całego zespołu pałacowego, z kompleksami budynków o różnym przeznaczeniu, równa jest powierzchni Parku Centralnego w Nowym Yorku i wynosi 341 hektarów.
Następnie , zwiedzanie świątyni Asakusa Kannon ,najświętszy i najokazalszy budynek Tokio, ku czci buddyjskiej Bogini miłosierdzia Kannon, zabudowa świątyni i atmosfera robią wielkie rażenie.
Lunch w lokalnej restauracji. Zwiedzanie Akihabara, dzielnicy Tokio, centrum handlu sprzętem elektronicznym, grami oraz anime. Zwiedzanie dzielnicy Ginza: jest jedną z najdroższych dzielnic Tokio. Znajduje się tam wiele markowych domów towarowych (np. Mitsukoshi, Matsuya), butików, restauracji i kawiarni, a także teatrów . Transfer do hotelu około godziny 17.00.
Kolacja w lokalnej restauracji. (Śniadanie, lunch , kolacja)

Skontaktuj się z nami

Dzień VIII

Tokio

Po śniadaniu zwiedzanie Świątyni Meiji najważniejsza świątynia Shintoistyczna w Tokio-w czasie nowego roku najtłumniej odwiedzane miejsce w Japonii, przybywają tutaj ludzie, żeby modlić się i kupić dobre wróżby na cały rok. Zaraz za stacją jest wejście, z którego korzysta cesarz, gdy przyjeżdża pociągiem do świątyni. Następnie Harajuku i Omotesando –dzielnice handlowa.
Lunch w lokalnej restauracji.
Tokio Tower-została ukończona w 1958 roku i ma 333 metry wysokości. Jest wzorowana na wieży Eiffla. Godzina 16.00 , powrót do hotelu.Kolacja w hotelowej restauracji.
(śniadanie, lunch, kolacja).

Skontaktuj się z nami

Dzień IX

Tokio-Fuji-Kawaguchiko

po śniadaniu, transfer do Kioto. (bagaż będzie transferowany osobnym autokarem).
Zwiedzanie góry Fuji, wjazd na 5-tą stację , w zależności od pogody.
Lunch w lokalnej restauracji.
– zakwaterowanie w Ryokanie Mifujien, relaks w gorących źródłach.
(Ryokan -tradycyjna japońska gospoda ,zajazd, hotel).Kolacja w Ryokanie.
Hotel Ryokan Mifujien www.mifujien.co.jp/
(śniadanie, lunch, kolacja

Skontaktuj się z nami

Dzień X

Kawaguchiko-Hakone-Kioto

po śniadaniu zwiedzanie Jeziora Ashi, Góra Komagatake wjazd kolejką.
Lunch w lokalnej restauracji. Po lunchu transfer na stację Owadara ,

przejazd Shinkhansenem( sieć linii kolejowych stworzona specjalnie dla superszybkich pociągów, osiągających prędkość maksymalną do 405 km/h (Seria E955), której eksploatację rozpoczęto w 1964) do Kioto ,

przyjazd do Kioto, transfer na kolację w lokalnej restauracji,

zakwaterowanie w hotelu. Hotel Kyoto Tokyu Hotel http://www.kyoto-h.tokyuhotels.co.jp/en/ (śniadanie, lunch, kolacja).

Skontaktuj się z nami

Dzień XI

Kawaguchiko-Hakone-Kioto

Śniadanie w hotelu, zwiedzanie Kioto : Świątyń: Kinkakuji, zabytek japońskiego średniowiecza znany jako świątynia Złotego Pawilonu, zabytek na liście Światowego Dziedzictwa Kultury UNESCO, Ryoanji, Lunch w lokalnej restauracji, następnie Świątynia Heian, Kiyomizu, spacer w rejonie Gion.

powrót do hotelu, spacer na kolację do lokalnej restauracji. Hotel Kyoto Tokyu Hotel http://www.kyoto-h.tokyuhotels.co.jp/en/ (śniadanie, lunch, kolacja).

Skontaktuj się z nami

Dzień XII

Kioto-Nara-Kioto

Śniadanie w hotelu, zwiedzanie Kioto i Nara. Świątynia Fushimi Inara Taisha-jest to najbardziej znana ze wszystkich japońskich świątyń dedykowanych bóstwu Inari (bardzo popularne kami ryżu i sake). Wiele małych świątyń wokół góry połączonych jest ścieżkami tysięcy tori, które stoją tak blisko siebie, że tworzą coś w rodzaju tunelu. Świątynia Todaiji , ukończona w 752 roku ,mieści 16 m wysokości posąg Buddy, podkreślać miała charakter i rangę miasta, jako stolicy i głównego ośrodka Buddyzmu ,Park Nara ,500 hektarowy teren, na którym znajduje się większość świątyń ,żyje tu ponad tysiąc jeleni, uważanych za posłańców bogów.
Lunch w lokalnej restauracji , powrót do hotelu , czas wolny, kolacja w lokalnej restauracji.
Hotel Kyoto Tokyu Hotel http://www.kyoto-h.tokyuhotels.co.jp/en/ (śniadanie, lunch, kolacja).

Skontaktuj się z nami

Dzień XIII-

Kioto-Tokio-lotnisko Narita

Śniadanie w hotelu,
Transfer do Kioto na stację kolejową , godzina 11.05 odjazd Shinkhansenu ,

przyjazd do Tokio,

transfer na lotnisko, 14.53 przyjazd na lotnisko Narita w Tokio.

Godz 17.35 Wylot do Bangkoku.

Godzina 22.45 przylot do Bangkoku, Transfer do Pattaya. Zakwaterowanie w hotelu Centara Grand Mirage Resort 5* (długość transferu ca. 1,5 godziny).

Skontaktuj się z nami

Dzień XIII-XVI

Tajlandia -wypoczynek w Pattaya

Wypoczynek w hotelu Centara Grand Mirage Resort (2 posiłki).
http://www.centarahotelsresorts.com/centaragrand/cmbr/index.asp
w dniu

Transfer na lotnisko w Bangkoku, przelot do Warszawy przez Amsterdam.
17.04.15 Przylot do Warszawy , godzina 22.10.

Skontaktuj się z nami

Pogoda