Od 18 czerwca 2012 jesteśmy strategicznym partnerem TUI Poland w organizowaniu wyjazdów Incentive Travel

  • <strong data-lazy-src=

Azjatycka wyprawa - oferta na wyjazdy grupowe i nie tylko

Azjatycka wyprawa to podróż pełna fascynujących kontrastów i niezapomnianych przeżyć. Kontynent ten rozciąga się od mistycznych pagórków i plantacji herbaty po gwarną uliczną kuchnię i nowoczesne megalopole. Rozpoczęcie przygody może się odbyć na kolorowych bazarach Indii, gdzie aromatyczne przyprawy i ręcznie wykonane wyroby tworzą niepowtarzalną atmosferę. Wędrując przez dżunglę Tajlandii, można spotkać na swej drodze egzotyczne zwierzęta i ukryte świątynie, gdzie mistycyzm i spokój idą w parze. Japońska podróż z kolei to spotkanie tradycji i nowoczesności, gdzie mistyczne ogrody i świątynie kontrastują z wieżowcami i neonowymi reklamami. Chiny, ojczyzna starożytnych dynastii, kuszą swoją historią i niezwykłą architekturą, a Wietnam zaskakuje bogactwem krajobrazów – od zatok z turkusową wodą po malownicze pola ryżowe. Azja to również smaki – uliczne stoiska serwują egzotyczne potrawy, które przenoszą podróżnika w kulinarne podróże bez granic. Wszystko to tworzy kalejdoskop wrażeń, który pozostaje w pamięci na zawsze i sprawia, że azjatycka wyprawa to podróż ku nieznanej, kuszącej i pełnej tajemniczej krainie.

Termin:

Zadzwoń do nas

+48 600 600 359
lub ZAMÓW
ONLINE

Informacje o podróży

Opis informacji 1
Opis informacji 2
Opis informacji 3

Opinie i rekomendacje

OcenaOcenaOcenaOcenaOcena
Pracowników firmy Travel Profi Partner wyróżnia profesjonalizm i pasja, dlatego bardzo cenimy sobie wspólne projekty. Tu nie ma miejsca na niedociągnięcia – zawsze wszystko jest przemyślane, przygotowane i zrealizowane na najwyższym poziomie. Nasi Klienci są bardzo zadowoleni ze wspólnych wyjazdów, które oceniają bardzo pozytywnie.
Adam Krużyński
NICE
OcenaOcenaOcenaOcenaOcena
Kilkukrotnie korzystaliśmy z oferty wyjazdów grupowych/szkoleń przygotowanych przez Travel Profi Partner dla naszych Partnerów. Zaangażowanie i profesjonalizm pracowników TPP, którzy organizowali wyjazdy i opiekowali się naszymi gośćmi oceniamy bardzo wysoko.
Mariusz Walter
STIHL
OcenaOcenaOcenaOcenaOcena
Bardzo dziękujemy za organizacje wyjazdu do Zjednoczonych Emiratów Arabskich. Wyjazd firmowy uznajemy za bardzo udany. Profesjonalna obsługa przed i w trakcie samego pobytu :)
Patrycja Bereda
MAKRO
OcenaOcenaOcenaOcenaOcena
Miałem przyjemność zlecać TPP kilka dużych i mocno niestandardowych wyjazdów grupowych. Zawsze wywiązywali się 100%. Jakość i duża elastyczność. Polecam!
Andrzej Descours
RADIO ESKA
OcenaOcenaOcenaOcenaOcena
Podróżujemy z Travel Profit od kilku lat. Wieloletnie doświadczenie, indywidualne podejście i profesjonalizm sprawdziły się w 100% przy organizacji wyjazdów incentive. Jeśli macie ochotę na zapierające dech w piersiach afrykańskie pejzaże czy relaks na piaszczystych plażach – polecamy.
Joanna Kałużny
ARSANIT
OcenaOcenaOcenaOcenaOcena
W imieniu firmy ADAMA Polska dziękuję firmie Travel profi partner za przygotowanie wyjazdu na Arubę! Począwszy od hotelu Riu Palac poprzez wszystkie działania na organizacji kolacji powitalnej i kończącej pobyt grupy. Serdeczne podziękowania za super opiekę i pełne zaangażowanie nad grupą ADAMA.
Sylwia Kula
ADAMA