Od 18 czerwca 2012 jesteśmy strategicznym partnerem TUI Poland w organizowaniu wyjazdów Incentive Travel

  • Inspirujemy
    Podróżami

Ameryka Północna

Wycieczki
do Ameryki Północnej

Wyprawa do Ameryki Północnej to Twoje marzenie? Chcesz na własne oczy zobaczyć lodowce na Alasce? A może przejazd słynną drogą Route 66, to jest to na, co czekasz od lat? Wybierz ofertę naszego biura podróży TravelPP. Jesteśmy doświadczeni w organizacji wycieczek w odległe zakamarki świata, jak również w miejsca znane i lubiane przez turystów. Potrafimy zrealizować niezapomniane wakacje, które zapewniają fantastyczne przeżycia i wspomnienia. Dzięki dużej bazie animatorów oferujemy kompleksowy wypoczynek całym rodzinom, podczas którego nawet najmłodsi członkowie nie będą się nudzić. Wyjazdy do Ameryki Północnej to nasza specjalność!

Skontaktuj się z nami
Ameryka Północna wycieczki grupowe i indywidualne
Ameryka Północna wycieczki grupowe i indywidualne

Wycieczki
do Ameryki Północnej

Nasi opiekunowie wycieczek znają właścicieli lokalnych hoteli, mają wiedzę, na temat najlepszych restauracji w regionie, znają miejsca warte zobaczenia. Bez wątpienia jest to zasługa doświadczenia oraz wieloletniej współpracy z biurem TUI. Zapewniamy kompleksową obsługę, co oznacza, że wszystkimi formalnościami zajmują się nasi pracownicy. Co więcej, organizujemy wiele wycieczek fakultatywnych w zależności od tego, jakie są upodobania naszych klientów. Z nami nie musisz się niczym martwić, bo my zorganizujemy Twój urlop od A do Z!

Skontaktuj się z nami
Opinie i rekomendacje

Zobacz co mówią o nas klienci

OcenaOcenaOcenaOcenaOcena
Pracowników firmy Travel Profi Partner wyróżnia profesjonalizm i pasja, dlatego bardzo cenimy sobie wspólne projekty. Tu nie ma miejsca na niedociągnięcia – zawsze wszystko jest przemyślane, przygotowane i zrealizowane na najwyższym poziomie. Nasi Klienci są bardzo zadowoleni ze wspólnych wyjazdów, które oceniają bardzo pozytywnie.
Adam Krużyński
NICE
OcenaOcenaOcenaOcenaOcena
Kilkukrotnie korzystaliśmy z oferty wyjazdów grupowych/szkoleń przygotowanych przez Travel Profi Partner dla naszych Partnerów. Zaangażowanie i profesjonalizm pracowników TPP, którzy organizowali wyjazdy i opiekowali się naszymi gośćmi oceniamy bardzo wysoko.
Mariusz Walter
STIHL
OcenaOcenaOcenaOcenaOcena
Bardzo dziękujemy za organizacje wyjazdu do Zjednoczonych Emiratów Arabskich. Wyjazd firmowy uznajemy za bardzo udany. Profesjonalna obsługa przed i w trakcie samego pobytu :)
Patrycja Bereda
MAKRO
OcenaOcenaOcenaOcenaOcena
Miałem przyjemność zlecać TPP kilka dużych i mocno niestandardowych wyjazdów grupowych. Zawsze wywiązywali się 100%. Jakość i duża elastyczność. Polecam!
Andrzej Descours
RADIO ESKA
OcenaOcenaOcenaOcenaOcena
Podróżujemy z Travel Profit od kilku lat. Wieloletnie doświadczenie, indywidualne podejście i profesjonalizm sprawdziły się w 100% przy organizacji wyjazdów incentive. Jeśli macie ochotę na zapierające dech w piersiach afrykańskie pejzaże czy relaks na piaszczystych plażach – polecamy.
Joanna Kałużny
ARSANIT
OcenaOcenaOcenaOcenaOcena
W imieniu firmy ADAMA Polska dziękuję firmie Travel profi partner za przygotowanie wyjazdu na Arubę! Począwszy od hotelu Riu Palac poprzez wszystkie działania na organizacji kolacji powitalnej i kończącej pobyt grupy. Serdeczne podziękowania za super opiekę i pełne zaangażowanie nad grupą ADAMA.
Sylwia Kula
ADAMA

Masz pytania?
Napisz do nas