Od 18 czerwca 2012 jesteśmy strategicznym partnerem TUI Poland w organizowaniu wyjazdów Incentive Travel

  • Sri Lanka - biuro podróży TravelPP - wycieczki dla firm

    Sri Lanka

    Sri lanka przygoda na Cejlonie

Sri lanka przygoda na Cejlonie

Podróż na Sri Lankę to wyprawa do raju. Wyspa znana jest z bujnej przyrody, zielonych dżungli, tarasów pól ryżowych, gór, wodospadów, wybornej herbaty, aromatu curry, orzechów kokosowych, zapachu przypraw, dźwięku bębnów i przede wszystkim z wesołych, przyjaźnie nastawionych mieszkańców. Liczy zaledwie 66 tys. km2, a ma naprawdę wiele do zaoferowania. Zarówno ruiny miast, jak i stupy i pomniki są świadkami wielowiekowej historii, kultury oraz głębokiej religijności mieszkańców.

Waluta
Rupia lankijska
Wiza
Wymagana wiza turystyczna
Pilot
Zapewniony
Szczepienie
Nieobowiązkowe
Termin:

Zadzwoń do nas

+48 600 600 359
lub ZAMÓW
ONLINE

Program wyjazdu »

Przylot na Sri Lankę do Kolombo i przejazd do hotelu Riu Sri Lanka w Ahungalla.
Odpoczynek - korzystanie z atrakcji hotelu: 5 basenów, łaźni, restauracji. Relaks na rajskich plażach. Dodatkowo organizowane są pokazy i muzyka na żywo w hotelu.
Rejs po rzece Madu - rano wyjazd z hotelu i przejazd do wylęgarni żółwi w Kosgodzie. Założona przed kilkoma laty farma ma wspomóc ochronę żółwi morskich przed wyginięciem. Dalszy przejazd do Balapitiyi. Relaksacyjna wyprawa motorówkami po rzece Madu z wizytą w ponad 200-letniej świątyni buddyjskiej oraz na plantacji cynamonu. Lunch na jednej z małych wysepek na rzece. Powrót do hotelu po południu.
Galle - rano wyjazd z hotelu, przejazd do Ambalangody z wizytą w pracowni, gdzie rzeźbione są tradycyjne maski lankijskie. Przyjazd do Galle, zwiedzanie miasta z przerwą na obiad. Miasto składa się z dwóch części: wysuniętego w morze zabytkowego fortu z XVII w., wpisanego na Listę Światowego Dziedzictwa UNESCO i nowszej części miasta, znajdującej się na stałym lądzie. Fort Galle jest największym z zachowanych miast fortowych wzniesionych przez Europejczyków w Azji. Pozostała część miasta jest pełna zabytków holenderskiej architektury kolonialnej z okresu obejmującego ostatnie 400 lat. Czas wolny na indywidualny spacer po forcie i wałach obronnych. Po zwiedzaniu powrót do hotelu. Wycieczka całodzienna.
Kandy - przejazd z hotelu do Pinnaweli - sierocińca słoni. W dalszej drodze do Kandy, wizyta w fabryce herbaty i w tzw. Ogrodzie Przypraw. Przyjazd do Kandy, obiad i zwiedzanie dawnej stolicy Sri Lanki. Ta ostatnia stolica syngaleskiego królestwa, położona w Prowincji Centralnej, jest żywym przykładem świetności kraju. Słynie przede wszystkim dzięki Świątyni Zęba Buddy. Zobaczymy obiekty świątynne wraz z powstałym w końcu XVI w. budynkiem, w którym przechowywany jest najważniejszy na Sri Lance przedmiot: święta relikwia - ząb Buddy. Zwiedzimy położone nieopodal na brzegu sztucznego jeziora łazienki królewskie, czyli Królewskie Ogrody Botaniczne. Późnym wieczorem powrót do hotelu. Wycieczka całodzienna.
Sigiriya - wcześnie rano wyjazd do Sigiriya, co w wolnym tłumaczeniu znaczy Lwia Skała i jest 370-metrową skałą, na szczycie której znajdują się ruiny starożytnego pałacu i twierdzy zbudowanych w V w. Krótka wspinaczka do ruin twierdzy. Sigirija jest jednym z siedmiu miejsc na Sri Lance wpisanych na listę UNESCO. Znajdują się tu pozostałości fundamentów i umocnień oraz dobrze zachowane malowidła na ścianach skał. Powrót do hotelu późnym wieczorem.
Ostatni dzień przeznaczony jest na relaks i odpoczynek w hotelu. Dla chętnych osób, możliwość zorganizowania lekcji surfingu na pobliskich plażach.
Przejazd na lotnisko w Kolombo i powrót do Polski.

Kiedy jechać?

Najmniej opadów jest od grudnia do marca.

Hotele

Hotel Riu Sri Lanka

Riu Sri Lanka jest nowo wybudowanym hotelem (z 2016 roku) wyróżniającym się fantastyczną lokalizacją bezpośrednio przy plaży, w spokojnym i urokliwym otoczeniu. To wymarzone miejsce na urozmaicone wakacje w egzotycznym wydaniu. Rozległy kompleks basenów, wysoki standard wypoczynku sieci RIU oraz all inclusive dostępne 24 h – to najważniejsze zalety tego obiektu. Aktywni goście z pewnością docenią szeroką ofertę sportowo-rozrywkową a spragnieni relaksu skorzystają z zaplecza wellness. Na najmłodszych czekają ciekawe animacje, plac zabaw oraz basen. Tutaj o cala rodzina znajdzie coś dla siebie.
Do dyspozycji gości: recepcja 24 h, 5 basenów zewnętrznych ze słodką wodą (dla dorosłych i dzieci), Panna i Ceylon (kuchnia międzynarodowa), restauracja a la carte La Forchetta z kuchnią włoska, restauracja przy plaży Saute (steakhouse), 4 bary, taras słoneczny, 2 restauracje główne Riti a la carte Kaori (kuchnia azjatycka)
Wyposażenie:  Wi-Fi (w miejscach ogólnodostępnych, w cenie), leżaki, parasole, ręczniki (przy basenie, w cenie)
Dodatkowe udogodnienia: sklep z pamiątkami, butik, fryzjer
Karty: Visa, MasterCard Sport i Wellness
W cenie:  aqua fitness stretching siłownia jacuzzi łaźnia parowa
Płatne:  sporty wodne centrum spa masaże zabiegi kosmetyczne
Rozrywka:  pokazy muzyka na żywo program rozrywkowy Riu dyskoteka (6 razy w tyg.)

Informacje o podróży

Opis informacji 1
Opis informacji 2
Opis informacji 3

Galeria

Opinie i rekomendacje

OcenaOcenaOcenaOcenaOcena
Pracowników firmy Travel Profi Partner wyróżnia profesjonalizm i pasja, dlatego bardzo cenimy sobie wspólne projekty. Tu nie ma miejsca na niedociągnięcia – zawsze wszystko jest przemyślane, przygotowane i zrealizowane na najwyższym poziomie. Nasi Klienci są bardzo zadowoleni ze wspólnych wyjazdów, które oceniają bardzo pozytywnie.
Adam Krużyński
NICE
OcenaOcenaOcenaOcenaOcena
Kilkukrotnie korzystaliśmy z oferty wyjazdów grupowych/szkoleń przygotowanych przez Travel Profi Partner dla naszych Partnerów. Zaangażowanie i profesjonalizm pracowników TPP, którzy organizowali wyjazdy i opiekowali się naszymi gośćmi oceniamy bardzo wysoko.
Mariusz Walter
STIHL
OcenaOcenaOcenaOcenaOcena
Bardzo dziękujemy za organizacje wyjazdu do Zjednoczonych Emiratów Arabskich. Wyjazd firmowy uznajemy za bardzo udany. Profesjonalna obsługa przed i w trakcie samego pobytu :)
Patrycja Bereda
MAKRO
OcenaOcenaOcenaOcenaOcena
Miałem przyjemność zlecać TPP kilka dużych i mocno niestandardowych wyjazdów grupowych. Zawsze wywiązywali się 100%. Jakość i duża elastyczność. Polecam!
Andrzej Descours
RADIO ESKA
OcenaOcenaOcenaOcenaOcena
Podróżujemy z Travel Profit od kilku lat. Wieloletnie doświadczenie, indywidualne podejście i profesjonalizm sprawdziły się w 100% przy organizacji wyjazdów incentive. Jeśli macie ochotę na zapierające dech w piersiach afrykańskie pejzaże czy relaks na piaszczystych plażach – polecamy.
Joanna Kałużny
ARSANIT
OcenaOcenaOcenaOcenaOcena
W imieniu firmy ADAMA Polska dziękuję firmie Travel profi partner za przygotowanie wyjazdu na Arubę! Począwszy od hotelu Riu Palac poprzez wszystkie działania na organizacji kolacji powitalnej i kończącej pobyt grupy. Serdeczne podziękowania za super opiekę i pełne zaangażowanie nad grupą ADAMA.
Sylwia Kula
ADAMA