Od 18 czerwca 2012 jesteśmy strategicznym partnerem TUI Poland w organizowaniu wyjazdów Incentive Travel

  • Inspirujemy
    Podróżami

Afryka

Wycieczki
do Afryki

Egzotyczne wyprawy to Twoja pasja? Nasze biuro podróży TravelPP z przyjemnością zorganizuje dla Ciebie wyjazd do dalekich regionów Afryki. To niezwykle atrakcyjna propozycja dla pasjonatów przygód, wielbicieli wyjątkowych eskapad, a nawet osób wybierających się za granicę po raz pierwszy. Nasze wycieczki organizujemy od A do Z, w tym rezerwujemy m.in. noclegi w hotelach o wysokich standardach, miejsca w lokalnych środkach transportu czy też bilety na samolot. Jest to duża zasługa wieloletniej współpracy z biurem TUI. Dlatego potrzeby naszych klientów stawiamy na pierwszym miejscu.

Skontaktuj się z nami
Afryka wycieczki grupowe i indywidualne
Afryka wycieczki grupowe i indywidualne

Afrykańska
wyprawa

Lecisz do Afryki pierwszy raz? A może chcesz zobaczyć inne jej rejony – gorącą sawannę, klimatyczne Maroko? Gwarantujemy, że zadbamy o Twój komfort w każdej sytuacji! Zwłaszcza że nasi pracownicy mają kontakt z większością managerów w hotelach na każdym kontynencie oraz sprawują stałą opiekę nad wszystkimi klientami. Organizujemy wysokiej jakości zarówno grupowe wyjazdy do Afryki, jak i indywidualne oraz tzw. szyte na miarę, które spełniają oczekiwania nawet najbardziej wymagających podróżników. Postaw na wycieczki do Afryki organizowane przez TravelPP!

Skontaktuj się z nami
Opinie i rekomendacje

Zobacz co mówią o nas klienci

OcenaOcenaOcenaOcenaOcena
Pracowników firmy Travel Profi Partner wyróżnia profesjonalizm i pasja, dlatego bardzo cenimy sobie wspólne projekty. Tu nie ma miejsca na niedociągnięcia – zawsze wszystko jest przemyślane, przygotowane i zrealizowane na najwyższym poziomie. Nasi Klienci są bardzo zadowoleni ze wspólnych wyjazdów, które oceniają bardzo pozytywnie.
Adam Krużyński
NICE
OcenaOcenaOcenaOcenaOcena
Kilkukrotnie korzystaliśmy z oferty wyjazdów grupowych/szkoleń przygotowanych przez Travel Profi Partner dla naszych Partnerów. Zaangażowanie i profesjonalizm pracowników TPP, którzy organizowali wyjazdy i opiekowali się naszymi gośćmi oceniamy bardzo wysoko.
Mariusz Walter
STIHL
OcenaOcenaOcenaOcenaOcena
Bardzo dziękujemy za organizacje wyjazdu do Zjednoczonych Emiratów Arabskich. Wyjazd firmowy uznajemy za bardzo udany. Profesjonalna obsługa przed i w trakcie samego pobytu :)
Patrycja Bereda
MAKRO
OcenaOcenaOcenaOcenaOcena
Miałem przyjemność zlecać TPP kilka dużych i mocno niestandardowych wyjazdów grupowych. Zawsze wywiązywali się 100%. Jakość i duża elastyczność. Polecam!
Andrzej Descours
RADIO ESKA
OcenaOcenaOcenaOcenaOcena
Podróżujemy z Travel Profit od kilku lat. Wieloletnie doświadczenie, indywidualne podejście i profesjonalizm sprawdziły się w 100% przy organizacji wyjazdów incentive. Jeśli macie ochotę na zapierające dech w piersiach afrykańskie pejzaże czy relaks na piaszczystych plażach – polecamy.
Joanna Kałużny
ARSANIT
OcenaOcenaOcenaOcenaOcena
W imieniu firmy ADAMA Polska dziękuję firmie Travel profi partner za przygotowanie wyjazdu na Arubę! Począwszy od hotelu Riu Palac poprzez wszystkie działania na organizacji kolacji powitalnej i kończącej pobyt grupy. Serdeczne podziękowania za super opiekę i pełne zaangażowanie nad grupą ADAMA.
Sylwia Kula
ADAMA

Masz pytania?
Napisz do nas