Od 18 czerwca 2012 jesteśmy strategicznym partnerem TUI Poland w organizowaniu wyjazdów Incentive Travel

  • Inspirujemy
    Podróżami

Europa

Wycieczki
do Europy

Czy wiesz, że najpiękniejsze zakątki Europy czekają na Ciebie? Biuro podróży TravelPP zapewni każdemu bogato opracowaną wyprawę do słonecznej Hiszpanii, dzikiej Islandii, czy do niezwykle różnorodnych krajów bałkańskich. Oferujemy liczne wycieczki fakultatywne, natomiast pasjonatom regionalnych kuchni – możliwość skosztowania lokalnych dań w najlepszych restauracjach. Zapewniamy także noclegi w hotelach o wysokich standardach, co jest możliwe dzięki znajomości naszych opiekunów z managerami tych miejsc.

Skontaktuj się z nami
Europa wycieczki grupowe i indywidualne
Europa wycieczki grupowe i indywidualne

Wycieczki
do Europy

Każdy wyjazd po krajach Europy, ułożymy wedle Twoich upodobań oraz pasji, ponieważ dzięki wieloletniej współpracy z biurem TUI – umiemy spełniać marzenia wszystkich klientów, nawet doświadczonych podróżników. Szczegółowo opracowujemy harmonogram wykupionej wycieczki po Europie – od rezerwacji miejsca hotelowego, po aranżację podróży tematycznej. Dokładamy największych starań, aby nasze usługi były na naprawdę wysokim poziomie, ponieważ bezpieczeństwo i satysfakcja wycieczkowiczów (indywidualnych czy też grupowych) jest naszym priorytetem. Postaw na wycieczki do Europy od TravelPP!

Skontaktuj się z nami
Opinie i rekomendacje

Zobacz co mówią o nas klienci

OcenaOcenaOcenaOcenaOcena
Pracowników firmy Travel Profi Partner wyróżnia profesjonalizm i pasja, dlatego bardzo cenimy sobie wspólne projekty. Tu nie ma miejsca na niedociągnięcia – zawsze wszystko jest przemyślane, przygotowane i zrealizowane na najwyższym poziomie. Nasi Klienci są bardzo zadowoleni ze wspólnych wyjazdów, które oceniają bardzo pozytywnie.
Adam Krużyński
NICE
OcenaOcenaOcenaOcenaOcena
Kilkukrotnie korzystaliśmy z oferty wyjazdów grupowych/szkoleń przygotowanych przez Travel Profi Partner dla naszych Partnerów. Zaangażowanie i profesjonalizm pracowników TPP, którzy organizowali wyjazdy i opiekowali się naszymi gośćmi oceniamy bardzo wysoko.
Mariusz Walter
STIHL
OcenaOcenaOcenaOcenaOcena
Bardzo dziękujemy za organizacje wyjazdu do Zjednoczonych Emiratów Arabskich. Wyjazd firmowy uznajemy za bardzo udany. Profesjonalna obsługa przed i w trakcie samego pobytu :)
Patrycja Bereda
MAKRO
OcenaOcenaOcenaOcenaOcena
Miałem przyjemność zlecać TPP kilka dużych i mocno niestandardowych wyjazdów grupowych. Zawsze wywiązywali się 100%. Jakość i duża elastyczność. Polecam!
Andrzej Descours
RADIO ESKA
OcenaOcenaOcenaOcenaOcena
Podróżujemy z Travel Profit od kilku lat. Wieloletnie doświadczenie, indywidualne podejście i profesjonalizm sprawdziły się w 100% przy organizacji wyjazdów incentive. Jeśli macie ochotę na zapierające dech w piersiach afrykańskie pejzaże czy relaks na piaszczystych plażach – polecamy.
Joanna Kałużny
ARSANIT
OcenaOcenaOcenaOcenaOcena
W imieniu firmy ADAMA Polska dziękuję firmie Travel profi partner za przygotowanie wyjazdu na Arubę! Począwszy od hotelu Riu Palac poprzez wszystkie działania na organizacji kolacji powitalnej i kończącej pobyt grupy. Serdeczne podziękowania za super opiekę i pełne zaangażowanie nad grupą ADAMA.
Sylwia Kula
ADAMA

Masz pytania?
Napisz do nas