Od 18 czerwca 2012 jesteśmy strategicznym partnerem TUI Poland w organizowaniu wyjazdów Incentive Travel

  • Chiński Nowy Rok

Chiński Nowy Rok

Chiński Nowy Rok jest największym festiwalem na świecie i nie ma lepszego miejsca na to doświadczenie niż wielkie miasta w Chinach. Zanurz się w chińskiej kulturze i świętuj ten wyjątkowy okres czasu, tak jak mieszkańcy; z fajerwerkami, uroczystościami rodzinnymi i świątecznymi jarmarkami.

9 Dni
Wyjazd
już od 7000 zł

Dzień 1 Przylot do Hong Kongu

 

Przylot do Hong Kongu o 8 rano. Po porannym przyjeździe, odwiedzisz słynne kwiatowe jarmarki. Wieczorem powitalna kolacja noworoczna.

Skontaktuj się z nami

Dzień 2 Hong Kong- chińska parada noworoczna

 

Wieczorem zajmij zarezerwowane miejsca na Paradzie nocy Tsim Sha Tsui, aby zobaczyć prawdziwie zdumiewającą różnorodność kolorowych ciężarówek, muzykę na żywo i występy taneczne, przechodzące tuż obok. (Śniadanie, obiad, kolacja).

Skontaktuj się z nami

Dzień 3 Fajerwerki w parku Victoria

 

Po południu można cieszyć się atmosferą Nowego Roku, a następnie zebrać się na froncie przystani, aby zobaczyć jeden z największych światowych pokazów fajerwerków podczas rejsu w porcie Victoria. (Śniadanie, obiad)

Skontaktuj się z nami

Dzień 4 Festiwal świateł

 

Przelot do Xian, końca Jedwabnego szlaku i jednej z najwspanialszych starych stolic Chin. Lepienie chińskich pierożków jest swego rodzaju formą sztuki w Chinach, której nauczysz się obserwując szefa kuchni. Przejdziesz do Tang Paradise Scenic Area, aby podziwiać moc kolorów i świateł lampionów, które są gwoździem programu na Festiwalu świateł.

Skontaktuj się z nami

Dzień 5 Terakotowa Armia

 

Odwiedzisz Mauzoleum pierwszego cesarza Chin strzeżone przez Terakotową Armię – zbiór 7,5 tys. figur naturalnej wielkości, wykonanych z terakoty (wypalonej gliny), przedstawiających żołnierzy, oficerów i konie. Według wierzeń, Terakotowa Armia miała strzec cesarza i pomóc mu odzyskać władzę w życiu pozagrobowym. Zobaczysz wystawę Ceramiki i Lakieru w Xian, gdzie produkowane są repliki figur. Przejdziesz się uliczkami muzułmańskiej dzielnicy i spróbuj pysznych, świeżo przygotowanych przekąsek, słuchając opowieści o fascynującej kulturze tego miasta i jego znaczeniu na Jedwabnym szlaku. Xian otoczone jest szerokimi murami, które niegdyś patrolowane były przez żołnierzy Dynastii Ming – udasz się na spacer wokół murów. (Śniadanie, obiad).

Skontaktuj się z nami

Dzień 6 Ditan – jarmark wokół świątyń

 

Przelot do Pekinu – miasta zakorzenionego głęboko w historii oraz przyszłości Chin. Spacer po jarmarku świątyniowym, gdzie spróbujesz tradycyjnych lokalnych przysmaków. Wieczorem tradycyjna kolacja z kaczką po pekińsku w roli głównej. (Śniadanie, obiad, kolacja)

Skontaktuj się z nami

Dzień 7 Szampan na Wielkim Murze i festiwal Longqing Ice

 

Rankiem czeka Cię jeden z najwspanialszych i najbardziej majestatycznych widoków na świecie – Wielki Mur Chiński. Będziesz mógł celebrować ten moment kieliszkiem szampana. Po południu podróż do dolin Longging, aby wziąć udział w festiwalu Lodu i Śniegu – kolorowej ferii lodowych lampionów i rzeźb z lodu i śniegu. (śniadanie, obiad, kolacja)

Skontaktuj się z nami

Dzień 8 Rodzinne spotkanie

 

Przejdziesz się Placem Tiananmen, aby podziwiać majestat Zakazanego Miasta i jego historię. Wieczorem spotkanie z lokalną rodziną, która opowie nam o Wiosennym Festiwalu podczas tworzenia papierowych dekoracji i tradycyjnej chińskiej kaligrafii. (śniadanie, obiad, kolacja)

Skontaktuj się z nami

Dzień 9 Powrót do Polski

 

Powrót do Polski

Skontaktuj się z nami