Od 18 czerwca 2012 jesteśmy strategicznym partnerem TUI Poland w organizowaniu wyjazdów Incentive Travel

 • Trekking Poon Hill - biuro podróży TravelPP - wycieczki dla firm

  Trekking Poon Hill

 • Zakwaterowanie w hotelu w Katmandu i Pokharze na zasadzie BB
 • Zakwaterowanie w hotelu w Chitwan z pełnym wyżywieniem ze wszystkimi zajęciami w dżungli plus opłaty za wstęp do parku narodowego i podatki
 • Wszystkie transfery naziemne prywatnym pojazdem
 • Zwiedzanie miasta, bilety wstępu, Jeden anglojęzyczny przewodnik
  Podczas trekkingu:
 • Portier
 • Przewodnik trekkingowy
 • Zakwaterowanie w hotelu z pełnym wyżywieniem [śniadania, obiady, kolacje]
 • Zezwolenie na trekking/karta TIms
 • Cały transport naziemny zgodnie z planem podróży.
Termin:

Zadzwoń do nas

+48 600 600 359
lub ZAMÓW
ONLINE

Program wyjazdu »

Zostaniesz powitany panoramicznym widokiem ośnieżonych szczytów górskich rozciągających się poniżej, gdy przelecisz po niebie Katmandu. Przedstawiciel i kierowca z naszego biura spotkają się z Państwem na lotnisku i odprowadzą Państwa do hotelu. Przedstawiciel pomoże Ci zameldować się w wyznaczonym hotelu. W hotelu zostaniesz poinformowany o swoich codziennych czynnościach.
Katmandu jest historycznym i kulturalnym sercem Nepalu i jest popularnym celem turystów odkąd Nepal otworzył swoje podwoje dla zwiedzających. Miasto prezentuje wspaniałą mieszankę hinduizmu, buddyzmu tybetańskiego i wpływów Zachodu. Odbędzie się wycieczka z przewodnikiem do miejsc światowego dziedzictwa UNESCO, a mianowicie Boudhanath – największej stupy buddyjskiej w Nepalu, Pashupatinath – najpopularniejszej hinduskiej świątyni poświęconej Panu Śiwie i Patanowi lub Lalitpur (Miasto Rzemieślników), które znajduje się 5 km od Katmandu. Na Patan Durbar Square zachwycisz się architektonicznymi cudami ery Malla. Główne atrakcje placu to Świątynia Mahaboudha, Świątynia Kumbeshwor, Świątynia Kryszny i Złota Świątynia. Nocleg w hotelu..
Dzisiaj wczesnym rankiem pojedziesz do Pokhary prywatnym pojazdem. Pokonasz całkowity dystans 210 km między Katmandu a Pokhara wzdłuż wężowej autostrady. Pojedziesz autostradą Tribhuvan z Kathmandu do Naubise, a następnie kontynuujesz podróż prosto autostradą Prithvi do Pokhary. Podczas jazdy będziesz świadkiem piękna rzeki Trishuli, rzeki Marshyangdi, tarasowych osiedli na wzgórzach i niesamowitych widoków na góry w pogodny dzień.
Po śniadaniu wyruszysz do Nayapul przez piękne zielone wzgórza regionu Annapurna. W około 2 godziny dotrzesz do Nayapul, punktu początkowego naszej wyprawy do Annapurna Base Camp. Szlak rozpoczyna się łatwym i płaskim podejściem, po czym rozpoczyna się łagodne podejście do Tikhedhunga, małej wioski i pierwszego postoju podczas wielu wędrówek po Annapurnie.
Zjesz śniadanie w hotelu i rozpoczniesz trekking do Ghorepani; jeden z ważniejszych celów naszej wędrówki. Wędrówka rozpoczyna się po przekroczeniu rzeki Modi przez wiszący most. Zaraz po przekroczeniu mostu będziesz musiał zrobić strome podejście przez godzinę lub trochę więcej, aby dotrzeć do Ulleri Village (2080m). Kontynuując trekking przez lasy Rododendronów, dotrzesz do naszego dzisiejszego celu; Wioska Ghorepani. Te lasy rododendronów wyglądają niesamowicie w okresie od marca do końca kwietnia. Wioska jest jedną z największych wiosek całego trekkingu i oferuje piękne widoki na Annapurnę Południową, Hiunchuli, Mt.Fishtail, pasmo Dhaulagiri itp.
Będziesz miał wczesną poranną wycieczkę na Poon Hill (3210 m), gdzie zobaczysz niesamowity wschód słońca i panoramiczny widok na wysokie Himalaje. Dojście na punkt widokowy zajmuje około 45 minut i 400 metrów. Po podziwianiu wschodu słońca i widoków na góry wrócimy do hotelu na śniadanie. Następnie udasz się na wędrówkę do Tadapani (2540 m), górskiej wioski oferującej wspaniały widok na Annapurnę Południową i Machhapuchhre.
Odległość z Tadapani do Ghandruk to krótka, łatwa część wędrówki Ghorepani Ghandruk u podnóża Annapurny. Odległość z Tadapani do Ghandruk wynosi 6,5 km. Aby przejść przez płaski i zjazdowy szlak, aby dotrzeć do Ghandruk z Tadapani, potrzeba około 3 do 4 godzin pieszo. Wzniesienie wsi Ghandruk wynosi 1940 metrów nad poziomem morza. Trekking przekracza całą drogę przez gęsty las i Bhaisi Kharka, by dotrzeć do Ghandruk Nepal
Trasa z Nayapul do Ghandruk jest uważana za jedną z najkrótszych w Nepalu. Na tej wędrówce nie brakuje rozrywek, które dostarczają radości wędrowcom. Odległość wędrówki z Nayapul do Ghandruk wynosi 8,6 kilometra / 5,3 mili. Dotarcie do Ghandruk z Nayapul przez Birethanti, Chimrung, Syauli Bazar, Kimche i Chane wzdłuż tarasowych pól ryżowych zajmuje od 4 do 5 godzin. Wioska Ghandruk położona na wysokości 1940 m n.p.m. w dystrykcie Kaski w Nepalu następnie przejazd pojazdem do Pohhara około godziny jazdy zakwaterowanie w hotelu na noc
Park Narodowy Chitwan znajduje się w zachodniej części Nepalu, 84 kilometry od Pokhary. Chociaż nie znajduje się na najbardziej bezpośredniej trasie między Pokharą a Katmandu, jest mniej więcej w równej odległości od obu miast, więc jest wygodnym miejscem na objazd podczas podróży po Nepalu …w dniu przyjazdu zostanie podany gorący lunch, a następnie jeden z hotelowych przyrodników przedstawi Państwu wszystkie atrakcje dżungli – nocleg
safari na słoniach, spływy kajakowe, obserwowanie ptaków, wizyta w wiosce, spacer na łonie natury itp. Wieczorny taniec z pałeczkami Tharu następuje po kolacji i noclegu
Po śniadaniu Przejazd z powrotem do Kathmandu zabierze Cię około godz. Zameldowanie wieczorem w hotelu Kolacja z programem kulturalnym noc
Po śniadaniu wyjazd na lotnisko.

Informacje o cenie

Informacje podstawowe:

US$ 1190

Lot górski -

Lot górski

Lot górski

220 U$ za osobę, około godziny

Paralotniarstwo -

Paralotniarstwo

Paralotniarstwo

65 USD za osobę

Joga i medytacja -

Joga i medytacja

Joga i medytacja

50 U$ dziennie os

Jazda na rowerze -

Jazda na rowerze

Jazda na rowerze

30 U$ za dzień os

Informacje o podróży

Opis informacji 1
Opis informacji 2
Opis informacji 3

Opinie i rekomendacje

OcenaOcenaOcenaOcenaOcena
Pracowników firmy Travel Profi Partner wyróżnia profesjonalizm i pasja, dlatego bardzo cenimy sobie wspólne projekty. Tu nie ma miejsca na niedociągnięcia – zawsze wszystko jest przemyślane, przygotowane i zrealizowane na najwyższym poziomie. Nasi Klienci są bardzo zadowoleni ze wspólnych wyjazdów, które oceniają bardzo pozytywnie.
Adam Krużyński
NICE
OcenaOcenaOcenaOcenaOcena
Kilkukrotnie korzystaliśmy z oferty wyjazdów grupowych/szkoleń przygotowanych przez Travel Profi Partner dla naszych Partnerów. Zaangażowanie i profesjonalizm pracowników TPP, którzy organizowali wyjazdy i opiekowali się naszymi gośćmi oceniamy bardzo wysoko.
Mariusz Walter
STIHL
OcenaOcenaOcenaOcenaOcena
Bardzo dziękujemy za organizacje wyjazdu do Zjednoczonych Emiratów Arabskich. Wyjazd firmowy uznajemy za bardzo udany. Profesjonalna obsługa przed i w trakcie samego pobytu :)
Patrycja Bereda
MAKRO
OcenaOcenaOcenaOcenaOcena
Miałem przyjemność zlecać TPP kilka dużych i mocno niestandardowych wyjazdów grupowych. Zawsze wywiązywali się 100%. Jakość i duża elastyczność. Polecam!
Andrzej Descours
RADIO ESKA
OcenaOcenaOcenaOcenaOcena
Podróżujemy z Travel Profit od kilku lat. Wieloletnie doświadczenie, indywidualne podejście i profesjonalizm sprawdziły się w 100% przy organizacji wyjazdów incentive. Jeśli macie ochotę na zapierające dech w piersiach afrykańskie pejzaże czy relaks na piaszczystych plażach – polecamy.
Joanna Kałużny
ARSANIT
OcenaOcenaOcenaOcenaOcena
W imieniu firmy ADAMA Polska dziękuję firmie Travel profi partner za przygotowanie wyjazdu na Arubę! Począwszy od hotelu Riu Palac poprzez wszystkie działania na organizacji kolacji powitalnej i kończącej pobyt grupy. Serdeczne podziękowania za super opiekę i pełne zaangażowanie nad grupą ADAMA.
Sylwia Kula
ADAMA

Lot górski

220 U$ za osobę, około godziny

Paralotniarstwo

65 USD za osobę

Joga i medytacja

50 U$ dziennie os

Jazda na rowerze

30 U$ za dzień os