Od 18 czerwca 2012 jesteśmy strategicznym partnerem TUI Poland w organizowaniu wyjazdów Incentive Travel

  • Delhi - biuro podróży TravelPP - wycieczki dla firm

    Delhi

Delhi — symbol bogatej przeszłości kraju i kwitnącej teraźniejszości, Delhi to miasto, w którym starożytność i nowoczesność płynnie się ze sobą łączą. To jest miejsce, które nie tylko dotyka twojego tętna, ale nawet przyspiesza go do szaleńczej prędkości. Miasto, które jest domem dla milionów snów, nabiera niespotykanego dotąd charakteru odpowiedzialność za spełnianie marzeń, które zbliżają ludzi i inspirują ich myśli. Zaledwie sto lat temu Brytyjczycy przenieśli siedzibę swojego imperium z Kalkuty do Delhi. I od tego czasu jest stolicą Indii. Teraz kwitnące, kosmopolityczne metro, miasto ma wiele do świętowania, ponieważ osiągnęło już kamień milowy, jakim jest ukończenie 100 lat jako stolica. Z historią, która sięga wielu wieków, Delhi prezentuje starożytną kulturę i szybko modernizujący się kraj. Usiana tam pomnikami jest tu wiele do odkrycia. Siedziba wielu potężnych imperiów w przeszłości, jej długą historię można prześledzić w wielu starannie zachowanych pomniki, starożytne forty i grobowce.

Agra to miasto nad brzegiem rzeki Yamuna w północnym stanie Uttar Pradesh w Indiach i jest domem dla słynnego Taj Mahal, mauzoleum zbudowanego dla Mogołów żona władcy Szahdżahana, Mumtaz Mahal, która zmarła przy porodzie w 1631 roku. odbijający basen wewnątrz dziedzińca wyznaczonego przez 4 minarety, imponujący budynek główny ma masywną kopułę i misternie rzeźbiony biały marmur inkrustowany kamieniami szlachetnymi. Agra znajduje się na trasie turystycznej Złotego Trójkąta, wraz z Delhi i Jaipur. Ze względu na obecność Taj Mahal i innych zabytków zabytków, ma przemysł turystyczny, a także królewskie rzemiosło, takie jak Pietra Dura, marmurowe intarsje i dywany. Dziś 40% populacji jest uzależnionych głównie w rolnictwie, a inni w branży skórzanej i obuwniczej oraz odlewniach żelaza. Miasto Agra słynie również z wyrobów skórzanych, m.in najstarsza i znana firma skórzana Taj Leather World znajduje się na bazarze Sadar. Dywany, wyroby rękodzielnicze, zari i zardozi (hafty), marmur i rzeźba w kamieniu i prace inkrustowane. Produkcja dywanów została sprowadzona do miasta przez cesarza Mogołów Babura i od tego czasu sztuka ta rozkwitła.

Fatehpur Sikri – zbudowany przez cesarza Akbara w 1569 roku i opuszczony po 15 latach a niedobór wody. Zobacz pełen wdzięku budynek, w tym Jama Masjid.

Jaipur: Zbudowane przez Sawai Jai Singha miasto Jaipur jest jednym z pierwszych lanowane miasta. Starożytne serce Różowego Miasta wciąż bije w swoich bajkowych pałacach; urowe fortece wznosiły się na jałowych wzgórzach i szerokich alejach. Jaipur ma ponadczasowy charakter rzyciągają swoimi kolorowymi bazarami, które zachwycają radżastanskimi krosnami ręcznymi i bibelotami.

Pięknie rozplanowane ogrody i parki, atrakcyjne zabytki i cudowne abytkowe hotele, niegdyś rezydencje maharadży, są godne podziwu iezapomniana wycieczka do różowego miasta. Bazary, które zachwycają Radżastanem rosna ręczne i bibeloty.

Najbardziej imponujące wodospady Goa (Dudhsagar) leżą na jego wschodniej granicy z Karnataką. Mierząc potężne 600 m od stóp do głów ołożony na granicy Goa-Karnataka jest wystarczająco spektakularnym widokiem, aby zwabić stałego trumień odwiedzających z wybrzeża do surowych Ghatów Zachodnich. Po przelaniu a płaskowyżu Dekanu, górne wody rzeki Mandovi tworzą pieniący się potok achlarze na trzy strumienie, a następnie spływa kaskadą w dół prawie pionowej ściany klifu w ciemnozieloną asen. Woda spada z wysokości setek stóp w dużych ilościach, kaskadami, tworząc jedną z nich ajbardziej spektakularne ze wszystkich zjawisk naturalnych w Goa i koło ratunkowe naszego ekosystemu w edno z naszych sanktuariów. Dzień zaczyna się od przejazdu przez tętniący życiem stan Goa, adąc przez małe wioski, obok jasnych pól ryżowych i kołyszących się palm la lokalnego rezerwatu dzikiej przyrody (Sanktuarium Bhagvan Mahavir). Przejazd do Collem siadaj do samochodów dostawczych safari / jeepów safari z napędem na cztery koła, aby zabrać Cię do wodospadów. Czas o orzeźwiającej kąpieli w chłodnych, czystych wodach pod kaskadowymi strumieniami. Połóż się i zielić cień drzew i orzechów/bananów z małpami. Czas przejść do biad w pobliżu słynnej świątyni Shri Mahadev (Tambdi Surla). Jakiś czas po obiedzie dpocząć, a następnie wracamy do hotelu

Termin:

Zadzwoń do nas

+48 600 600 359
lub ZAMÓW
ONLINE

Program wyjazdu »

Przylot do Delhi późnym wieczorem lotem międzynarodowym - Po przylocie powita Cię nasz przedstawiciel w Indira Gandhi International Lotnisko i zostanie odwieziony do Twojego hotelu.
Śniadanie w formie bufetu w hotelu. Całodniowa wycieczka po mieście Stare i Nowe Delhi. Po śniadaniu około 1030 godz. udaj się na zwiedzanie Starego Delhi, które obejmuje wizytę w Jama Masjid, największym meczecie w Indiach; A wycieczka rikszą po Chandni Chowk, zbudowanym w XVII wieku przez Mogołów, cesarza Indii Szahdżahana i zaprojektowany przez niego córka Jahan Ara , rynek był kiedyś podzielony kanałami (obecnie nieczynny) odbijać światło księżyca i pozostaje jednym z największych rynków hurtowych w Indiach; przejedź obok Czerwonego Fortu, miejsca, w którym ogłoszono ogłoszenie Indii wolność od Brytyjskiego Raju. Po południu odkryj nowoczesne miasto New Delhi, Grobowiec Humajuna grobowiec cesarza Mogołów Hamanyuna i został zamówiony przez Syn Humayuna Akbar w latach 1569-70, zaprojektowany przez Miraka Mirza Ghiyasa, Perski architekt wybrany przez Bega Begum. Był to pierwszy grobowiec w ogrodzie subkontynent indyjski, przystanek fotograficzny przy India Gate, łuk upamiętniający wojnę zbudowany na cześć żołnierzy poległych w drugiej wojnie światowej; Przejedź Dom Prezydenta, Parlament i inny Sekretariat Rządu Budynki, najbardziej imponujące cechy Delhi Lutyena. Nocleg w hotelu – Delhi
Śniadanie w formie bufetu w hotelu. Po śniadaniu transfer na dworzec kolejowy w New Delhi, aby wsiąść do pociągu jadącego do Agry. 0810 godz. : Pociąg Gatimaan Express odjeżdża. 09:50: Przyjazd do Agry – Pomoc w spotkaniu po przyjeździe i przejazd do izyta w Forcie Agra. IMP : Ten pociąg Gatimaan Express nie kursuje w każdy piątek. Przyjazd do Agry – Spotkanie z pomocą po przyjeździe i udanie się do fortu Agra. Opcja: transfer z dworca kolejowego w Agrze do Czerwonego Fortu przez Tuk-Tuk (02 Pax Per Auto-Rickshaws) Fort Agra.………………zwiedzanie Pałaców w Forcie – Anguri Bagh, Złote Pawilony, Khas Mahal, Diwan-I-Khas, Diwan-I-Am (sale prywatnych i ubliczność), z których wszystkie są wspaniałymi przykładami architektury Mogołów. Po wizycie zameldowanie w hotelu. Reszta dnia wolna w czasie wolnym.Po wizycie powrót do hotelu i śniadanie w formie bufetu w hotelu. Po śniadaniu przejazd powierzchnią do Jaipur przez wizytę w Fatehpur Sikri. Agra / Fatehpur Sikri – 40 km. / 01 godz. Fatehpur Sikri / Jaipur – 206 km. / 03:30 godz.
Przylot do Jaipur i zameldowanie w hotelu. Nocleg w hotelu – Jaipur
Śniadanie w formie bufetu w hotelu. Po śniadaniu wyjazd na wycieczkę do Bursztynowego Fortu, starożytnej stolicy państwa do 1728 roku. Odwiedź Jagmandir lub Salę Zwycięstwa ieniący się lustrami, Jai Mahal i świątynia Kali. Wejdź na grzbiecie Elephant (02 Pax na 01 Elephant w Amer Fort i zejdź rzez Jeep – Elephant Ride będzie zależeć od dostępności. Popołudniowe zwiedzanie miasta Jaipur – krótki postój w Hawa Mahal, wizyta w Muzeum Anokhi i dwiedź City Palace…….. Kompleks pałacowy, który znajduje się na północny wschód od centrum zorowane na siatce miasto Jaipur zawiera imponującą i szeroką gamę ziedzińce, ogrody i budynki. Pałac został zbudowany w latach 1729-1732, oczątkowo przez Sawai Jai Singha II, władcę Amberu. Zaplanował i zbudował zewnętrzną ury, a później, aż do XX wieku, dobudowywali je kolejni władcy iek. I odwiedź Obserwatorium (Jantar Mantar). Po zwiedzaniu opcja na zakupy….superlatywny asortyment obejmujący autentyczną sztukę, ękodzieło, wykwintne klejnoty i biżuteria, designerskie wyroby z marmuru, druk tradycyjny blokowa odzież i tekstylia, niebieska ceramika, rajais (koce), bibeloty, lak ki chudi (etniczne bransoletki), mojdis (specjalne obuwie radżastańskie), raca bandhani, miniaturowe obrazy, biżuteria kundan, szmaragdy, figury z marmuru, złoty filigran, inkrustacje, lista jest nieskończona. Opcja – 25 do 30 minut safari zabytkowymi samochodami w różowym mieście Jaipur.
Śniadanie w formie bufetu w hotelu. Po śniadaniu wizyta Jeepem w „wioskach Bishnoi”. Wyjazd jeepami na pustynię Thar, aby spotkać się z plemionami Bishnoi i zobaczyć ch sposób życia, ich siedliska, a także ich prace związane z garncarstwem, ślusarstwem, olnictwo itp .; wszystko podczas przekraczania rezerwatu gier, w którym występuje duża różnorodność idoczne są gazele, antylopy, ptaki i pawie. Po południu zwiedzanie fortu Mehrangarh i Jaswant Thada. Pilnowanie miasta oniżej, wieńczący prostopadły klif, fort Mehrangarh został założony przez Rao Jodha w 1459 r. To wychodzi na nierówny i skalisty teren i mieści ałac misternie ozdobiony długimi rzeźbionymi panelami i oknami z kratami unsztownie wykuty z czerwonego piaskowca. Jaswant Thada to cenotaf zbudowany przez maharadżę Sardara Singha z Jodhpur Stan w 1899 roku ku pamięci jego ojca, maharadży Jaswanta Singha II. Mauzoleum jest zbudowane z misternie rzeźbionych arkuszy marmuru. Cenotaf a terenie znajdują się rzeźbione altany, wielopoziomowy ogród i małe jezioro. Znajdują się tu trzy inne cenotafie. Nocleg w hotelu – Jodhpur
Śniadanie w formie bufetu w hotelu. Po śniadaniu przejazd naziemną drogą lądową do Udajpuru, odwiedzając Ranakpur. Jodhpur / Ranakpur – 185 km/04 godz. Ranakpur / Udajpur – 92 km. / 02 godz. Udaipur — położone w pasmach Aravalli w Radżastanie miasto Udaipur znajduje się na odległości około 405 km od stolicy stanu Jaipur. Udajpur jest fascynujący ołączenie widoków, dźwięków i wrażeń. Z dumą opowiada nam o odwadze i męstwie rólewskiego Radżputu poprzez jego wspaniałe i starożytne pałace wciąż przenoszą nas w przeszłość inionej królewskiej przeszłości. Była inspiracją dla poetów, malarzy i pisarzy. To ma ardzo przyjemna atmosfera przez cały rok tylko dzięki dużej ilości wody iała. Nadaj mu inną nazwę „Miasto Jezior” i „Wenecja Wschodu”. Szczególnie kiedy ty iesz się przejażdżką łodzią po jeziorze Pichola, gdzie podziwiasz królewskie pałace kolica. Nocleg w hotelu – Udajpur
Śniadanie w formie bufetu w hotelu. Całodniowe zwiedzanie Udajpuru. Po śniadaniu wizyta w Pałacu Miejskim zbudowanym nad brzegiem jeziora Pichola przez Maharanę Udai Singh w 1570. Imponujący kompleks kilku pałaców jest mieszanką Radżputu i pływy Mogołów. Połowa jest nadal okupowana przez rodzinę królewską, a część przekształcona muzeum. Popołudniowa wizyta Eklingji i Nagdy: Świątynie Eklingi - słynna świątynia Eklingji została zbudowana dla bóstwa opiekuńczego Maharanas of Mewar, z piaskowca i marmuru w 734 rne. Jego 108 świątyń są toczony wysokimi murami i ma piramidalny dach złożony z setek gałek. Nagda, która leży 2 km (1 1/4 mili) na północ, jest daleko od tego tętniącego życiem miejsca kultu. Wszystko, co przetrwało dawną stolicę Mewar, której początki sięgają ery A.D. 626, znajdują się ruiny Saas Bahu, bliźniaczej świątyni Vaisnavitów z X wieku oraz ozostałości świątyni Adbhutji. Wieczór – Wspólna przejażdżka łodzią po jeziorze Pichola oddalonym o 4 km. Długie i 3 km. Szeroki, toczone wspaniałymi wzgórzami, pałacami, świątyniami, ghatami kąpielowymi i wałami. The zas rejsu łodzią będzie od 17:00. do 1800 godz. (czas trwania 01 godz.). Nocleg w hotelu - Udajpur.
Wczesna poranna herbata/kawa w hotelu. Transfer na lotnisko i lot do Varanasi przez Delhi. 08:45: Odlot lotu 6E6685. 0955 godz. : Przylot do Delhi i przesiadka do Varanasi. 15:10: Odlot lotu 6E2095. 1630: Przyjazd do Varanasi – pomoc w spotkaniu po przyjeździe i transfer do hotelu. Nocleg w hotelu – Varanasi
Wczesnym rankiem rejs statkiem po rzece Ganges. Na zachodnich brzegach Gangesu znajduje się ciąg Ghatów - łańcuch kamiennych schodów, wszystkie zbudowane z pawilonów, pałaców i tarasów, z których większość jest żywane głównie jako Dharamsalas, w których przebywają pielgrzymi podczas wizyty w świętym mieście. Na O świcie Ghaty wibrują aktywnością wiernych dokonujących ablucji w rzece ub ofiarowywanie modlitw wschodzącemu słońcu i wykonywanie innych rytuałów religijnych. Przejażdżka łodzią wzdłuż Ghaty dają ci dobry widok na tę działalność. Wschód słońca nad Gangesem to uniesienie duszy oświadczenie. Później wizyta w świątyni Vishwanath, zwanej też złotą świątynią ze względu na tzw łocenia na dachu. Śniadanie w formie bufetu w hotelu. Wycieczka do Sarnath, 10 km od Varanasi, to legendarne miejsce, które świadczy o ielkiej przeszłości, w której Pan Budda wygłosił swoje pierwsze kazanie do swoich uczniów, wyjaśniając asady buddyzmu. Szczątki pochodzą aż z III wieku p.n.e. za panowania cesarza Ashoki Nocleg w hotelu – Varanasi
Śniadanie w formie bufetu w hotelu. Reszta dnia wolna w czasie wolnym. Transfer na lotnisko i wejście na pokład samolotu do Bombaju: 17:10: Odlot samolotu G8315. 18:40: Przylot do Mumbaju – pomoc w spotkaniu po przylocie i transfer na lotnisko międzynarodowe, aby wejść na pokład samolotu lecącego dalej. OPCJONALNIE JAKAŚ WYCIECZKA W GOA 1. ZWIEDZANIE PLANTACJI PRZYPRAW Z OBIADEM Wycieczka na Plantację Przypraw jest bardzo orzeźwiająca i odmładzająca. Dowiedz się, jak lokalne przyprawy i ioła są uprawiane metodami ekologicznymi podczas wycieczki z przewodnikiem po plantacji. Ciesz się ystawny lunch na liściu bananowca w restauracji na świeżym powietrzu w otoczeniu przyrody. 2. Wycieczka do wodospadów Dudhsagar:
WCZESNA PORANNA WYCIECZKA SEGWAYEM W NEW DELHI (łącznie 2 do 08 osób) -

WCZESNA PORANNA WYCIECZKA SEGWAYEM W NEW DELHI (łącznie 2 do 08 osób)

WCZESNA PORANNA WYCIECZKA SEGWAYEM W NEW DELHI (łącznie 2 do 08 osób)

Delhi słynie z atrakcji turystycznych, historii Indii i jedzenia. Celem tej wycieczki jest zapewnienie lokalnego wglądu w Segway to dwukołowy, zasilany bateryjnie pojazd elektryczny, który wchodzi w skład zestawu pakiet, Na początku wycieczki zapewni pilot i instruktor 5-10 minut praktycznej orientacji

wieczorny pokaz w Kalakriti: „Mohabbat – Taj” -

wieczorny pokaz w Kalakriti: „Mohabbat – Taj”

wieczorny pokaz w Kalakriti: „Mohabbat – Taj”

Teatr Kala Kriti w Agrze uwiecznia historię miłosną Szahdżahana w udramatyzowanej formie kstrawagancja, która jest hołdem dla potężnego króla tęskniącego za ukochaną zmarłej żony ze spektaklem „Mohabbat – the Taj”. mp: Taj Mahal jest zamknięte w każdy piątek.

Informacje o podróży

Opis informacji 1
Opis informacji 2
Opis informacji 3

Opinie i rekomendacje

OcenaOcenaOcenaOcenaOcena
Pracowników firmy Travel Profi Partner wyróżnia profesjonalizm i pasja, dlatego bardzo cenimy sobie wspólne projekty. Tu nie ma miejsca na niedociągnięcia – zawsze wszystko jest przemyślane, przygotowane i zrealizowane na najwyższym poziomie. Nasi Klienci są bardzo zadowoleni ze wspólnych wyjazdów, które oceniają bardzo pozytywnie.
Adam Krużyński
NICE
OcenaOcenaOcenaOcenaOcena
Kilkukrotnie korzystaliśmy z oferty wyjazdów grupowych/szkoleń przygotowanych przez Travel Profi Partner dla naszych Partnerów. Zaangażowanie i profesjonalizm pracowników TPP, którzy organizowali wyjazdy i opiekowali się naszymi gośćmi oceniamy bardzo wysoko.
Mariusz Walter
STIHL
OcenaOcenaOcenaOcenaOcena
Bardzo dziękujemy za organizacje wyjazdu do Zjednoczonych Emiratów Arabskich. Wyjazd firmowy uznajemy za bardzo udany. Profesjonalna obsługa przed i w trakcie samego pobytu :)
Patrycja Bereda
MAKRO
OcenaOcenaOcenaOcenaOcena
Miałem przyjemność zlecać TPP kilka dużych i mocno niestandardowych wyjazdów grupowych. Zawsze wywiązywali się 100%. Jakość i duża elastyczność. Polecam!
Andrzej Descours
RADIO ESKA
OcenaOcenaOcenaOcenaOcena
Podróżujemy z Travel Profit od kilku lat. Wieloletnie doświadczenie, indywidualne podejście i profesjonalizm sprawdziły się w 100% przy organizacji wyjazdów incentive. Jeśli macie ochotę na zapierające dech w piersiach afrykańskie pejzaże czy relaks na piaszczystych plażach – polecamy.
Joanna Kałużny
ARSANIT
OcenaOcenaOcenaOcenaOcena
W imieniu firmy ADAMA Polska dziękuję firmie Travel profi partner za przygotowanie wyjazdu na Arubę! Począwszy od hotelu Riu Palac poprzez wszystkie działania na organizacji kolacji powitalnej i kończącej pobyt grupy. Serdeczne podziękowania za super opiekę i pełne zaangażowanie nad grupą ADAMA.
Sylwia Kula
ADAMA

WCZESNA PORANNA WYCIECZKA SEGWAYEM W NEW DELHI (łącznie 2 do 08 osób)

Delhi słynie z atrakcji turystycznych, historii Indii i jedzenia. Celem tej wycieczki jest zapewnienie lokalnego wglądu w Segway to dwukołowy, zasilany bateryjnie pojazd elektryczny, który wchodzi w skład zestawu pakiet, Na początku wycieczki zapewni pilot i instruktor 5-10 minut praktycznej orientacji

wieczorny pokaz w Kalakriti: „Mohabbat – Taj”

Teatr Kala Kriti w Agrze uwiecznia historię miłosną Szahdżahana w udramatyzowanej formie kstrawagancja, która jest hołdem dla potężnego króla tęskniącego za ukochaną zmarłej żony ze spektaklem „Mohabbat – the Taj”. mp: Taj Mahal jest zamknięte w każdy piątek.