Od 18 czerwca 2012 jesteśmy strategicznym partnerem TUI Poland w organizowaniu wyjazdów Incentive Travel

  • Świątynie Sri Lanki i relaks na Malediwach - biuro podróży TravelPP - wycieczki dla firm

    Świątynie Sri Lanki i relaks na Malediwach

Świątynie Sri Lanki i relaks na Malediwach

Dwutygodniowy pobyt na Sri Lance i Malediwach to wyjątkowa wyjazd, dla wszystkich spragnionych słońca i morza. Przez pierwszy tydzień będziemy zwiedzać Sri Lankę, chłonąć tamtejszą kulturę, poznawać zwyczaje, odkrywać mistyczne i urokliwe miejsca tej tajemniczej wyspy. Drugi tydzień to relaks na Malediwach, w czasie którego będziemy korzystać z uroków wyspy i zaznawać spokoju na tamtejszych plażach.

Wyspa na Oceanie Indyjskim kiedyś znana jako Cejlon – słynna z herbaty, pól ryżowychoraz aromatycznych przypraw.

Dzisiaj to kolorowy kraj przebogaty swoją kulturą, w tym także z czasów kolonialnych.
To także parki narodowe z najbardziej znanym Yala na południu wyspy, gdzie oprócz słoni indyjskich można zobaczyć bawoły wodne, legwany, czy tygrysy.
Sri Lanka to wyspa niezwykła. Dostarczy mnóstwa wrażeń i może być niezapomnianą przygodą.

Poza malowniczymi plażami ta niewielka wyspa oferuje krystalicznie czyste morze i dziewiczą, nietkniętą ludzką ręką przyrodę.

Niezwykli i gościnni mieszkańcy, przepyszna kuchnia, kamienie szlachetne i pola herbaciane, tego koniecznie trzeba doświadczyć!

Malediwy to archipelag wysp położony pośrodku Oceanu Indyjskiego z 1200 wyspami i wysepkami osadzonymi na 26 atolach koralowych narosłych na podmorskim łańcuchu wulkanicznym, ciągnącym się przez 820 km z północy na południe i 120 km ze wschodu na zachód. Jest to kraj muzułmański.

Jest to egzotyczny świat z lazurową wodą, turkusowymi lagunami, niezwykłymi rafami koralowymi, wielobarwnymi rybami oraz lśniąco białymi plażami – wymarzone miejsce dla wszystkich, którzy pragną kąpać się, nurkować, uprawiać windsurfing, żeglarstwo lub po prostu czytać, leniuchować i odpoczywać. Nie trzeba przy tym rezygnować z komfortu. Każdy znajdzie wyspę swoich marzeń i spędzi urlop daleki od codzienności.Najlepsze miejsca do nurkowania to zachodnia część wyspy Hulele i MushimasmingiliThila, gdzie miłośnicy fauny morskiej spotkają najwięcej gatunków tropikalnych ryb, szarego rekina i ogromnego żółwia morskiego. Wody są tu przejrzyste do głębokości 50 m.

Termin:

Zadzwoń do nas

+48 600 600 359
lub ZAMÓW
ONLINE

Wybrane atrakcje

Rejs po okolicznych wysepkach, noc na bezludnej wyspie lub pływanie tradycyjną łodzią. - Wybrane atrakcje

Rejs po okolicznych wysepkach, noc na bezludnej wyspie lub pływanie tradycyjną łodzią.

Łowienie ryb. - Wybrane atrakcje

Łowienie ryb.

niezwykle popularne stały się wyprawy łodziami w celu podziwiania delfinów  - Wybrane atrakcje

niezwykle popularne stały się wyprawy łodziami w celu podziwiania delfinów

Pinnawela- sierociniec dla słoni - Wybrane atrakcje

Pinnawela- sierociniec dla słoni

Fort w Galle - Wybrane atrakcje

Fort w Galle

Safarii w Yala National Park - Wybrane atrakcje

Safarii w Yala National Park

Informacje o podróży

Opis informacji 1
Opis informacji 2
Opis informacji 3

Opinie i rekomendacje

OcenaOcenaOcenaOcenaOcena
Pracowników firmy Travel Profi Partner wyróżnia profesjonalizm i pasja, dlatego bardzo cenimy sobie wspólne projekty. Tu nie ma miejsca na niedociągnięcia – zawsze wszystko jest przemyślane, przygotowane i zrealizowane na najwyższym poziomie. Nasi Klienci są bardzo zadowoleni ze wspólnych wyjazdów, które oceniają bardzo pozytywnie.
Adam Krużyński
NICE
OcenaOcenaOcenaOcenaOcena
Kilkukrotnie korzystaliśmy z oferty wyjazdów grupowych/szkoleń przygotowanych przez Travel Profi Partner dla naszych Partnerów. Zaangażowanie i profesjonalizm pracowników TPP, którzy organizowali wyjazdy i opiekowali się naszymi gośćmi oceniamy bardzo wysoko.
Mariusz Walter
STIHL
OcenaOcenaOcenaOcenaOcena
Bardzo dziękujemy za organizacje wyjazdu do Zjednoczonych Emiratów Arabskich. Wyjazd firmowy uznajemy za bardzo udany. Profesjonalna obsługa przed i w trakcie samego pobytu :)
Patrycja Bereda
MAKRO
OcenaOcenaOcenaOcenaOcena
Miałem przyjemność zlecać TPP kilka dużych i mocno niestandardowych wyjazdów grupowych. Zawsze wywiązywali się 100%. Jakość i duża elastyczność. Polecam!
Andrzej Descours
RADIO ESKA
OcenaOcenaOcenaOcenaOcena
Podróżujemy z Travel Profit od kilku lat. Wieloletnie doświadczenie, indywidualne podejście i profesjonalizm sprawdziły się w 100% przy organizacji wyjazdów incentive. Jeśli macie ochotę na zapierające dech w piersiach afrykańskie pejzaże czy relaks na piaszczystych plażach – polecamy.
Joanna Kałużny
ARSANIT
OcenaOcenaOcenaOcenaOcena
W imieniu firmy ADAMA Polska dziękuję firmie Travel profi partner za przygotowanie wyjazdu na Arubę! Począwszy od hotelu Riu Palac poprzez wszystkie działania na organizacji kolacji powitalnej i kończącej pobyt grupy. Serdeczne podziękowania za super opiekę i pełne zaangażowanie nad grupą ADAMA.
Sylwia Kula
ADAMA

Wybrane atrakcje

Rejs po okolicznych wysepkach, noc na bezludnej wyspie lub pływanie tradycyjną łodzią.

Łowienie ryb.

niezwykle popularne stały się wyprawy łodziami w celu podziwiania delfinów

Pinnawela- sierociniec dla słoni

Fort w Galle

Safarii w Yala National Park