Od 18 czerwca 2012 jesteśmy strategicznym partnerem TUI Poland w organizowaniu wyjazdów Incentive Travel

  • Karnawał w Brazylii

Karnawał w Brazylii

Jeżeli marzysz o odwiedzeniu Brazylii, koniecznie zrób to w karnawale! Luksusowe zakwaterowanie, parady na Sambodromie, niezwykłe wodospady Iguazu i spokojne plaże Buzios.

13 Dni
Wyjazd
już od 6000 zł

Dzień 1 Rio de Janeiro

 

Copacabana Palace Hotel jest najbardziej znanym hotelem w Rio de Janeiro i ma ku temu powody. Niedawno wyremontowany i doskonale usytuowany, z widokiem na morze, położony w samym sercu Avenida Atlantica na plaży Copacabana, ten wspaniały hotel w Rio gości sławnych i bogatych od 1923 roku. Wspaniały basen, przylegający do niego bar do Copa, to miejsce, gdzie setki brazylijskich trend setterów gromadzą się, aby cieszyć się słońcem. Hotelowe restauracje są również celem samym w sobie niezależnie od tego, czy przyrządzane są lokalne specjały czy wyśmienite potrawy kuchni włoskiej w restauracji Cipriani.

Skontaktuj się z nami

Dzień 2 Karnawał w Rio

 

Widoki z tarasów w bezchmurne dni są nieporównywalne. Następnie przejażdżka po najsłynniejszych plażach Rio – Ipanema, Leblon, Copacabana oraz impreza uliczna Banda de Ipanema, która przyciąga milion turystów i przebierańców.

Wieczorem udaj się do Rio Scenarium na imprezę, gdzie króluje samba na żywo.

Skontaktuj się z nami

Dzień 3 Karnawał w Rio

 

Sektor 7, rząd A Frisa w samym środku „pasa startowego” Sambodromu, oferujący wspaniałe widoki i dystans „na wyciągnięcie ręki”- Twoje zarezerwowane miejsca czekają! Zaszalej do białego rana w rytmie samby!

Skontaktuj się z nami

Dzień 4 Karnawał w Rio

 

Dziś polecamy powrót na Sambodrom i uczestnictwo w paradzie. Jest to wydarzenie, które zapamiętasz na całe życie. Jedna ze szkół samby nauczy Cię tego wspaniałego tańca, nie nadarzy się lepsza okazja nauki od samych mistrzów! Żadne konkretne umiejętności samby nie są wymagane, aby wziąć udział w paradzie tylko wielki uśmiechu i dużo energii, aby kontynuować tańce przez godzinę w dół drogi startowej Sambodromu.

Skontaktuj się z nami

Dzień 5 Karnawał w Rio

 

Na Głowę Cukru dostaniemy się kolejką linową. Z góry rozpościerają się wspaniałe widoki na południowe plaże i zatokę.

Skontaktuj się z nami

Dzień 6 Wodospady Iguazu

 

Hotel das Cataratas położony jest w brazylijskiej części Parku Narodowego Iguazu i szczyci się wspaniałą lokalizacją w odległości krótkiego spaceru od wodospadów Iguazu. Goście mogą korzystać z ekskluzywnego dostępu do tego wspaniałego widoku wieczorem i o świcie, gdy park jest zamknięty dla innych gości. Hotel jest pięknym przykładem rezydencji portugalsko-kolonialnej, otoczonej tropikalnymi ogrodami. Hotel oferuje spa, basen, kort tenisowy, 2 wspaniałe restauracje i bar. Wszystkie pokoje są wspaniale zaprojektowane z unikalnym akcentem, a apartamenty są szczególnie imponujące.

Skontaktuj się z nami

Dzień 7 Wodospady Iguazu

 

Przy wejściu do parku, niewielka ciuchcia oprowadzi Cię po parku. Podążając ścieżką w górę Wodospadów, zobaczysz niezywkłą naturę tego regionu- orchidee i kolorowe ptaki. Wycieczka zakończy się wizytą w obserwatorium na krawędzi największego wodospadu w parku – A Garganta do Diabo – „Diabelskie gardło”.

Skontaktuj się z nami

Dzień 8 Buzios

 

Dziś po południu transfer na lotnisko Foz do Iguacu i powrót do Rio de Janeiro. 2-3 godzinny transfer do Buzios, gdzie zostaniesz na 5 nocy.

Skontaktuj się z nami

Dzień 9-12 Buzios

 

W pobliżu centrum miasta znajduje się ogromna liczba plaż, takich jak doskonała plaża Ferradura w kształcie podkowy, która jest wspaniała w przypadku nurkowania z rurką lub plaża Geribá, która jest miejscem do surfingu. Plaża Ossos znajduje się w centrum miasta i jest miejscem, gdzie można zobaczyć młodych, sławnych i bogatych. Miasto posiada wspaniałe restauracje i liczne butiki, a także wiele atrakcji, takich jak windsurfing, surfing, nurkowanie, żeglarstwo i inne sporty wodne.

Skontaktuj się z nami

Dzień 13 Powrót do Polski

 

Powrót do Polski

Skontaktuj się z nami

Proponowane hotele

Hotel Copacabana, Palace Av. Atlântica, 1702 - Copacabana, Rio de Janeiro - RJ, 22021-001, Brazylia
Hotel das Cataratas, Rodovia Br 469, Km 32, s/n - Parque Nacional Iguassu, Foz do Iguaçu