Od 18 czerwca 2012 jesteśmy strategicznym partnerem TUI Poland w organizowaniu wyjazdów Incentive Travel

  • Wyjazdy integracyjne dla firm

Krok 1: Typ wyjazdu
Krok 2: Informacje
Krok 3: Nasze propozycje

Jaki typ wyjazdu Ciebie interesuje?

Incentive travel dla firm
W naszym biurze podróży organizujemy wyjazdy grupowe Incentive Travel na miarę indywidualnych potrzeb
Wyjazdy szyte na miarę
Pomożemy Ci zaplanować wakacje od A do Z. Wybierz miejsce i termin wyjazdu, a my staniemy się Twoim najlepszym towarzyszem podróży.
Wyjazdy TUI
Z nami zorganizujesz komfortowy i bezproblemowy wyjazd z TUI w korzystnej cenie. Zapewnimy Ci niezapomniane wakacje.

Wyjazdy dla firm wycieczki firmowe incentive

Poznaj naszych inspiratorów, posłuchaj ich opowieści o miejscach, które zwiedzili, ludziach jakich poznali, doświadczeniach, jakie wynieśli ze swoich podróżach.

Dlaczego warto

Zainwestować w wyjazdy dla firm?

Tylko sprawdzona oferta

Wyłącznie miejsca w których byliśmy

Idealnie dopasowany program

Konsultowany z rezydentami TUI i lokalnymi partnerami

Prosta komunikacja

Pełna opieka oddelegowanegopracownika

Wyjątkowy zespół

ekspertów od organizacji, pilotów, animatorów z 29 letnim doświadczeniem

Gwarancja najwyższej jakości

Wyłącznie miejsca w których byliśmy

Aplikacja na smartfony

Konsultowany z rezydentami TUI i lokalnymi partnerami

Gwarancja najkorzystniejszej ceny

Pełna opieka oddelegowanegopracownika

Do dyspozycji TUI Group

ekspertów od organizacji, pilotów, animatorów z 29 letnim doświadczeniem

Jak zaplanować udaną wycieczkę dla firmy?

Chcąc odnieść namacalne korzyści z wyjazdu integracyjnego dla pracowników, należy zadbać przede wszystkim o dopracowany w najmniejszych szczegółach program motywacyjny. To jeszcze nie wszystko. Ważne znaczenie ma także wybór odpowiedniego miejsca, które z całą pewnością nie powinno być przypadkowe. Nie można też zapominać o atrakcjach dla uczestników, które zapełnią im czas i jednocześnie sprawią, że całe przedsięwzięcie pozostanie w ich w pamięci przez długi czas. W tym celu można wykorzystać:

Skontaktuj się z nami

Atrakcje w trakcie wyjazdu integracyjnego dla firmy

Jeśli nie masz pomysłu na miejsce lub zależy Ci na oryginalnych atrakcjach w trakcie wyjazdu integracyjnego dla firmy, specjaliści z TravelPP TUI Poland Incentive Travel Center pozostają do Twojej dyspozycji. Jesteśmy ekspertami w dziedzinie turystyki, z pasją i zaangażowaniem podchodząc do tego, co robimy na co dzień. Poza tym, że pomagamy w znalezieniu wyjatkowego miejsca turystycznego, asystujemy także w sporządzeniu planu wycieczki, biorąc pod uwagę indywidualne potrzeby i oczekiwania zgłaszane przez kontrahentów. Niekonwencjonalne atrakcje, programy „szyte na miarę” i obsługa na najwyższym poziomie – to klucz do sukcesu. Wszystkie nasze oferty przygotowujemy na zamówienie. Jeśli chcesz nagrodzić pracowników swojej firmy, zmotywować ich do działania i wzmocnić relacje między nimi, postaw na współpracę z Travel Profi Partner Poznań.

Skontaktuj się z nami
Opinie i rekomendacje

Zobacz co mówią o nas klienci

OcenaOcenaOcenaOcenaOcena
Pracowników firmy Travel Profi Partner wyróżnia profesjonalizm i pasja, dlatego bardzo cenimy sobie wspólne projekty. Tu nie ma miejsca na niedociągnięcia – zawsze wszystko jest przemyślane, przygotowane i zrealizowane na najwyższym poziomie. Nasi Klienci są bardzo zadowoleni ze wspólnych wyjazdów, które oceniają bardzo pozytywnie.
Adam Krużyński
NICE
OcenaOcenaOcenaOcenaOcena
Kilkukrotnie korzystaliśmy z oferty wyjazdów grupowych/szkoleń przygotowanych przez Travel Profi Partner dla naszych Partnerów. Zaangażowanie i profesjonalizm pracowników TPP, którzy organizowali wyjazdy i opiekowali się naszymi gośćmi oceniamy bardzo wysoko.
Mariusz Walter
STIHL
OcenaOcenaOcenaOcenaOcena
Bardzo dziękujemy za organizacje wyjazdu do Zjednoczonych Emiratów Arabskich. Wyjazd firmowy uznajemy za bardzo udany. Profesjonalna obsługa przed i w trakcie samego pobytu :)
Patrycja Bereda
MAKRO
OcenaOcenaOcenaOcenaOcena
Miałem przyjemność zlecać TPP kilka dużych i mocno niestandardowych wyjazdów grupowych. Zawsze wywiązywali się 100%. Jakość i duża elastyczność. Polecam!
Andrzej Descours
RADIO ESKA
OcenaOcenaOcenaOcenaOcena
Podróżujemy z Travel Profit od kilku lat. Wieloletnie doświadczenie, indywidualne podejście i profesjonalizm sprawdziły się w 100% przy organizacji wyjazdów incentive. Jeśli macie ochotę na zapierające dech w piersiach afrykańskie pejzaże czy relaks na piaszczystych plażach – polecamy.
Joanna Kałużny
ARSANIT
OcenaOcenaOcenaOcenaOcena
W imieniu firmy ADAMA Polska dziękuję firmie Travel profi partner za przygotowanie wyjazdu na Arubę! Począwszy od hotelu Riu Palac poprzez wszystkie działania na organizacji kolacji powitalnej i kończącej pobyt grupy. Serdeczne podziękowania za super opiekę i pełne zaangażowanie nad grupą ADAMA.
Sylwia Kula
ADAMA

Zaufali nam

Wybierz sam:

Kierunek

Europa, Azja, Ameryka - poleć z nami w każde miejsce na świecie jakie wybierzesz!

Długość wyjazdu

Tydzień, dwa, a może więcej? Sam zdecyduj o długości swojego wyjazdu!

Atrakcje

Bez względu na to, czy chcesz zwiedzać, czy wypoczywać na plaży - dostosujemy atrakcje do Ciebie.

Masz pytania?
Napisz do nas