Od 18 czerwca 2012 jesteśmy strategicznym partnerem TUI Poland w organizowaniu wyjazdów Incentive Travel

  • Rajskie Seszele - biuro podróży TravelPP - wycieczki dla firm

    Rajskie Seszele

Rajskie Seszele

Poznaj niewielkie wioski w Praslin i bujny Park Narodowy Valle de Mai z pięknymi kokosowymi palmami, a następnie udaj się na piękne plaże wyspy Bird Island i podziwiaj zadziwiającą przyrodę.

Bird Island jest wyspą na Oceanie Indyjskim, należącą do Republiki Seszeli. Jest to jedna z nielicznych wysp pochodzenia koralowego w archipelagu Wysp Wewnętrznych. Jej powierznia wynosi niecały kilometr kwadratowy.

Praslin to wyjątkowo ładne miejsce, w którym niespieszne tempo życia sprzyja leniwym dniom, Praslin jest pokryty ścieżkami prowadzącymi do spektakularnych widoków i opuszczonych zatoczek. W jego sercu znajduje się park narodowy Vallée de Mai, wpisany na Listę Światowego Dziedzictwa UNESCO. Wyspa szczyci się wspaniałymi miejscami do nurkowania i snorkelingu (nurkowania z rurką/ snurkowania).

Termin:

Zadzwoń do nas

+48 600 600 359
lub ZAMÓW
ONLINE

Proponowane hotele

Les Villas D'or, Cote D'or, Seychelles Baie Sainte Anne, Seszele - Proponowane hotele

Les Villas D'or, Cote D'or, Seychelles Baie Sainte Anne, Seszele

Bird Island Lodge, Bird Island, Seszele - Proponowane hotele

Bird Island Lodge, Bird Island, Seszele

Informacje o podróży

Opis informacji 1
Opis informacji 2
Opis informacji 3

Opinie i rekomendacje

OcenaOcenaOcenaOcenaOcena
Pracowników firmy Travel Profi Partner wyróżnia profesjonalizm i pasja, dlatego bardzo cenimy sobie wspólne projekty. Tu nie ma miejsca na niedociągnięcia – zawsze wszystko jest przemyślane, przygotowane i zrealizowane na najwyższym poziomie. Nasi Klienci są bardzo zadowoleni ze wspólnych wyjazdów, które oceniają bardzo pozytywnie.
Adam Krużyński
NICE
OcenaOcenaOcenaOcenaOcena
Kilkukrotnie korzystaliśmy z oferty wyjazdów grupowych/szkoleń przygotowanych przez Travel Profi Partner dla naszych Partnerów. Zaangażowanie i profesjonalizm pracowników TPP, którzy organizowali wyjazdy i opiekowali się naszymi gośćmi oceniamy bardzo wysoko.
Mariusz Walter
STIHL
OcenaOcenaOcenaOcenaOcena
Bardzo dziękujemy za organizacje wyjazdu do Zjednoczonych Emiratów Arabskich. Wyjazd firmowy uznajemy za bardzo udany. Profesjonalna obsługa przed i w trakcie samego pobytu :)
Patrycja Bereda
MAKRO
OcenaOcenaOcenaOcenaOcena
Miałem przyjemność zlecać TPP kilka dużych i mocno niestandardowych wyjazdów grupowych. Zawsze wywiązywali się 100%. Jakość i duża elastyczność. Polecam!
Andrzej Descours
RADIO ESKA
OcenaOcenaOcenaOcenaOcena
Podróżujemy z Travel Profit od kilku lat. Wieloletnie doświadczenie, indywidualne podejście i profesjonalizm sprawdziły się w 100% przy organizacji wyjazdów incentive. Jeśli macie ochotę na zapierające dech w piersiach afrykańskie pejzaże czy relaks na piaszczystych plażach – polecamy.
Joanna Kałużny
ARSANIT
OcenaOcenaOcenaOcenaOcena
W imieniu firmy ADAMA Polska dziękuję firmie Travel profi partner za przygotowanie wyjazdu na Arubę! Począwszy od hotelu Riu Palac poprzez wszystkie działania na organizacji kolacji powitalnej i kończącej pobyt grupy. Serdeczne podziękowania za super opiekę i pełne zaangażowanie nad grupą ADAMA.
Sylwia Kula
ADAMA

Proponowane hotele

Les Villas D'or, Cote D'or, Seychelles Baie Sainte Anne, Seszele

Bird Island Lodge, Bird Island, Seszele