Od 18 czerwca 2012 jesteśmy strategicznym partnerem TUI Poland w organizowaniu wyjazdów Incentive Travel

  • Golf

Golf

Nieważne czy jesteś wytrawnym golfistą czy dopiero stoisz u progu swojej golfowej przygody, z nami nie musisz się o nic martwić i jedyne co Ci pozostaje to oddać się swej pasji w skupieniu i beztrosce. My zadbany o Twój komfort i zaspokojenie wszelkich potrzeb.

Zapraszamy na wspaniałe pola golfowe Portugalii, Hiszpanii, Turcji, Stanów Zjednoczonych, Azji, Australii etc…

Hotel Gloria Golf Resort *****
Belek/Riwiera Turecka

All inclusive

Luksusowy obiekt tonący w zadbanej, egzotycznej roślinności, oferuje swoim gościom serwis na najwyższym poziomie. Z pomocą przyjdzie zawsze uprzejmy personel, a nasze podniebienia rozpieści smaczna i urozmaicona kuchnia. Duży kompleks basenów, zjeżdżalnie, korty tenisowe, centrum Spa, fitness i własna plaża pozwolą spędzić relaksujący urlop. A dla dzieci czeka moc atrakcji w specjalnie przygotowanych strefach zabaw i rozrywki.

Skontaktuj się z nami

Clubhotel Riu Guarana ****
Wybrzeże Algarve/Portugalia

All inclusive

Wysoka, znana i ceniona jakość spod znaku Riu – świetnej hiszpańskiej sieci hotelowej, której standard niezmiennie od lat zadowala wybrednych klientów. W tym hotelu nie zawiedzie Cię kuchnia, a wręcz… uwiedzie! Po przepysznym jedzeniu czeka na Ciebie pełen wachlarz atrakcji w zależności od Twoich preferencji: kąpiel w basenach, zabawa z animatorami, rywalizacja na korcie, relaks w Spa to tylko niektóre z możliwości!

Skontaktuj się z nami

Hotel Robinson Club Agadir ****
Maroko

All inclusive

Przy plaży, tuż przy Pałacu Królewskim w Agadirze zlokalizowany jest hotel, który porwie Państwa swoim urokiem i klasą. Teren hotelu, ogromny i wspaniale zagospodarowany, pozwoli Państwu w pełni zrelaksować się i wypocząć nie tylko leżąc pod palmą, ale przede wszystkim biorąc udział w licznych zajęciach sportowych i rekreacyjnych. Tenis, gry zespołowe, profesjonalne treningi na siłowni, aerobik, spinning, jogging, joga, pilates… każdy znajdzie tutaj coś dla swojego ciała i ducha! Całość dopełnia przepyszna kuchnia, którą oferują liczne restauracje oraz bogata oferta masaży i zabiegów w hotelowej strefie Spa.

Skontaktuj się z nami