Od 18 czerwca 2012 jesteśmy strategicznym partnerem TUI Poland w organizowaniu wyjazdów Incentive Travel

  • Wyjazd do wenecji - biuro podróży TravelPP - wycieczki dla firm

    Wyjazd do wenecji

Jordania śladami Poszukiwaczy Zaginionej Arki

Podróż do Wenecji to niezwykłe doświadczenie, które przenosi podróżnika w magiczną krainę wodnych ulic, tajemniczych mostów i romantycznych zaułków. Miasto to wzbudza zachwyt już od pierwszych chwil, gdyż zamiast tradycyjnych dróg, ulicznym labiryntem stanowią krystalicznie czyste kanały, po których przemierzają eleganckie gondole. Spacerując po wąskich uliczkach, można napotkać się na urokliwe place, gdzie tętni życie kawiarni i restauracji, a także odkryć ukryte perły architektury w postaci wspaniałych kościołów i pałaców. Niezwykłą atrakcją jest Plac Świętego Marka, który zachwyca bogactwem detali weneckiej architektury, a także słynną bazyliką św. Marka, zdobioną złoceniami i mozaikami. Wieczorem miasto nabiera dodatkowego uroku, gdy tętniące życiem ulice zamieniają się w intymne zaułki oświetlone lampkami, a mosty odbijają się w lustrzanym odbiciu wód kanałów. Wycieczka do Wenecji to podróż w czasie i przestrzeni, gdzie historia, kultura i romantyzm splatają się w niepowtarzalną opowieść o tym wyjątkowym miejscu.

Termin:

Zadzwoń do nas

+48 600 600 359
lub ZAMÓW
ONLINE

Informacje o podróży

Opis informacji 1
Opis informacji 2
Opis informacji 3

Opinie i rekomendacje

OcenaOcenaOcenaOcenaOcena
Pracowników firmy Travel Profi Partner wyróżnia profesjonalizm i pasja, dlatego bardzo cenimy sobie wspólne projekty. Tu nie ma miejsca na niedociągnięcia – zawsze wszystko jest przemyślane, przygotowane i zrealizowane na najwyższym poziomie. Nasi Klienci są bardzo zadowoleni ze wspólnych wyjazdów, które oceniają bardzo pozytywnie.
Adam Krużyński
NICE
OcenaOcenaOcenaOcenaOcena
Kilkukrotnie korzystaliśmy z oferty wyjazdów grupowych/szkoleń przygotowanych przez Travel Profi Partner dla naszych Partnerów. Zaangażowanie i profesjonalizm pracowników TPP, którzy organizowali wyjazdy i opiekowali się naszymi gośćmi oceniamy bardzo wysoko.
Mariusz Walter
STIHL
OcenaOcenaOcenaOcenaOcena
Bardzo dziękujemy za organizacje wyjazdu do Zjednoczonych Emiratów Arabskich. Wyjazd firmowy uznajemy za bardzo udany. Profesjonalna obsługa przed i w trakcie samego pobytu :)
Patrycja Bereda
MAKRO
OcenaOcenaOcenaOcenaOcena
Miałem przyjemność zlecać TPP kilka dużych i mocno niestandardowych wyjazdów grupowych. Zawsze wywiązywali się 100%. Jakość i duża elastyczność. Polecam!
Andrzej Descours
RADIO ESKA
OcenaOcenaOcenaOcenaOcena
Podróżujemy z Travel Profit od kilku lat. Wieloletnie doświadczenie, indywidualne podejście i profesjonalizm sprawdziły się w 100% przy organizacji wyjazdów incentive. Jeśli macie ochotę na zapierające dech w piersiach afrykańskie pejzaże czy relaks na piaszczystych plażach – polecamy.
Joanna Kałużny
ARSANIT
OcenaOcenaOcenaOcenaOcena
W imieniu firmy ADAMA Polska dziękuję firmie Travel profi partner za przygotowanie wyjazdu na Arubę! Począwszy od hotelu Riu Palac poprzez wszystkie działania na organizacji kolacji powitalnej i kończącej pobyt grupy. Serdeczne podziękowania za super opiekę i pełne zaangażowanie nad grupą ADAMA.
Sylwia Kula
ADAMA