Od 18 czerwca 2012 jesteśmy strategicznym partnerem TUI Poland w organizowaniu wyjazdów Incentive Travel

  • Wenecja

Wenecja

Wenecja – romantyczna i wyjątkowa! Jedno z najbardziej rozpoznawalnych miast świata przyciąga miliony odwiedzających swoją unikatową urodą i oryginalnością. Pomimo tego, że latem panuje duszący upał, a zimą spowita jest mgłą, Wenecja zachwyca nie od dziś. “Wolę być w Wenecji w jeden deszczowy dzień niż w pogodny w każdej innej stolicy”. Tak napisał w 1857 roku pisarz Herman Melville. I chociaż wieszczono Wenecji rychły upadek, dzielnie broni się przed corocznymi powodziami i organizuje huczny karnawał i znane na całym świecie festiwale. Dzięki pięknemu i nietypowemu położeniu miasto to zostało wpisane na Listę Światowego Dziedzictwa UNESCO. Wenecja kwitnie kulturą i sztuką, koneserzy znajdą tu dla siebie strawę duchową, a Ci bardziej przyziemni doznają uniesień w licznych restauracjach racząc się włoską kuchnią i winem. Za dnia zwiedzajmy stare miasto pływając gondolą po kanałach, a po zmroku pieszo przemierzając gąszcz wąskich uliczek, które po zachodzie słońca nabierają tajemniczości i niezwykłego uroku.

Werona

 

Znana, sławna i uwielbiana dzięki szekspirowskiej tragedii „Romeo i Julia”. Tutaj możemy zwiedzić jej dom i grób oraz inne zabytki, które spotkać można na każdym kroku.

Skontaktuj się z nami

Lido di Jesolo

 

Leniwy wypoczynek na złocistych i piaszczystych plażach nad Górnym Adriatykiem w Lido di Jesolo, Caorle, Bibione.

Skontaktuj się z nami

Proponowany hotel

Jeden z najpiękniejszych hoteli w Wenecji, położony przy Canale Grande to kwintesencja weneckiego stylu i klasy. Zachwyca wysmakowanymi wnętrzami wypełnionymi drogocennymi antykami i dostojnymi marmurami. Hotel rozpieszcza serwisem i przemiłą atmosferą.
Hotel The Westin Europa & Regina *****