Od 18 czerwca 2012 jesteśmy strategicznym partnerem TUI Poland w organizowaniu wyjazdów Incentive Travel

  • Rejsy - biuro podróży TravelPP - wycieczki dla firm

    Rejsy

Rejsy

Zakosztuj luksusu i odkryj niebanalną formę podróżowania! Ekskluzywne statki, specyficzna atmosfera i wysoki poziom usług przyciągają spragnionych wygód i nowych sposobów podróżowania w ekskluzywnych warunkach. Wybierz kabinę dopasowaną do Twoich potrzeb , aby wygodnie w niej wypocząć. Skorzystaj z bogatej oferty sportowej, relaksacyjnej, kulturalnej i rozrywkowej. Na pokładzie 5-gwiazdkowych statków znajdują się liczne restauracje, bary i kawiarnie, kompleks basenów, centrum spa, teatr, kino i dyskoteki. Dzięki ciekawym trasom podczas jednego rejsu zobaczysz nawet kilka egzotycznych krajów! W trakcie postoju w porcie można skorzystać z dostępnych wycieczek fakultatywnych lub po prostu rozkoszować się atmosferą miejsca w lokalnej kawiarni lub spędzić czas na zakupach.

Masz ochotę poznać uroki Karaibów i Ameryki Środkowej? Zapraszamy na rejs „Królewskie Karaiby Zachodnie” luksusowym 5-gwiazdkowym statkiem Oasis of the Seas należącym do znanego z wysokiego standardu armatora Royal Caribbean.

8-dniowa trasa rozpoczyna się zaokrętowaniem w Fort Lauderdale na Florydzie. Po wypłynięciu, drugi dzień upływa na rejsie po morzu, a trzeciego statek dopływa do brzegów Haiti. Czwarty dzień to wizyta na Jamajce, po czym następny spędza się na morzu. Szóstego dnia pasażerów wita wyspa Cozumel w Meksyku, po czym, po kolejnym pełnym dniu na morzu, statek wraca na Florydę.

Termin:

Zadzwoń do nas

+48 600 600 359
lub ZAMÓW
ONLINE

Cechy wyróżniające Oasis of the Seas na tle innych statków wycieczkowych

Największy statek wycieczkowy świata  - Cechy wyróżniające Oasis of the Seas na tle innych statków wycieczkowych

Największy statek wycieczkowy świata

Pierwszy amfiteatr na wodzie – Aquatheater – na statku wycieczkowym - Cechy wyróżniające Oasis of the Seas na tle innych statków wycieczkowych

Pierwszy amfiteatr na wodzie – Aquatheater – na statku wycieczkowym

Znacznie większa liczba atrakcji na pokładzie statku - Cechy wyróżniające Oasis of the Seas na tle innych statków wycieczkowych

Znacznie większa liczba atrakcji na pokładzie statku

Szeroki wybór kabin (37 kategorii) - Cechy wyróżniające Oasis of the Seas na tle innych statków wycieczkowych

Szeroki wybór kabin (37 kategorii)

Największy wybór restauracji, barów  - Cechy wyróżniające Oasis of the Seas na tle innych statków wycieczkowych

Największy wybór restauracji, barów

Spa - Cechy wyróżniające Oasis of the Seas na tle innych statków wycieczkowych

Spa

Informacje o podróży

Opis informacji 1
Opis informacji 2
Opis informacji 3

Opinie i rekomendacje

OcenaOcenaOcenaOcenaOcena
Pracowników firmy Travel Profi Partner wyróżnia profesjonalizm i pasja, dlatego bardzo cenimy sobie wspólne projekty. Tu nie ma miejsca na niedociągnięcia – zawsze wszystko jest przemyślane, przygotowane i zrealizowane na najwyższym poziomie. Nasi Klienci są bardzo zadowoleni ze wspólnych wyjazdów, które oceniają bardzo pozytywnie.
Adam Krużyński
NICE
OcenaOcenaOcenaOcenaOcena
Kilkukrotnie korzystaliśmy z oferty wyjazdów grupowych/szkoleń przygotowanych przez Travel Profi Partner dla naszych Partnerów. Zaangażowanie i profesjonalizm pracowników TPP, którzy organizowali wyjazdy i opiekowali się naszymi gośćmi oceniamy bardzo wysoko.
Mariusz Walter
STIHL
OcenaOcenaOcenaOcenaOcena
Bardzo dziękujemy za organizacje wyjazdu do Zjednoczonych Emiratów Arabskich. Wyjazd firmowy uznajemy za bardzo udany. Profesjonalna obsługa przed i w trakcie samego pobytu :)
Patrycja Bereda
MAKRO
OcenaOcenaOcenaOcenaOcena
Miałem przyjemność zlecać TPP kilka dużych i mocno niestandardowych wyjazdów grupowych. Zawsze wywiązywali się 100%. Jakość i duża elastyczność. Polecam!
Andrzej Descours
RADIO ESKA
OcenaOcenaOcenaOcenaOcena
Podróżujemy z Travel Profit od kilku lat. Wieloletnie doświadczenie, indywidualne podejście i profesjonalizm sprawdziły się w 100% przy organizacji wyjazdów incentive. Jeśli macie ochotę na zapierające dech w piersiach afrykańskie pejzaże czy relaks na piaszczystych plażach – polecamy.
Joanna Kałużny
ARSANIT
OcenaOcenaOcenaOcenaOcena
W imieniu firmy ADAMA Polska dziękuję firmie Travel profi partner za przygotowanie wyjazdu na Arubę! Począwszy od hotelu Riu Palac poprzez wszystkie działania na organizacji kolacji powitalnej i kończącej pobyt grupy. Serdeczne podziękowania za super opiekę i pełne zaangażowanie nad grupą ADAMA.
Sylwia Kula
ADAMA

Cechy wyróżniające Oasis of the Seas na tle innych statków wycieczkowych

Największy statek wycieczkowy świata

Pierwszy amfiteatr na wodzie – Aquatheater – na statku wycieczkowym

Znacznie większa liczba atrakcji na pokładzie statku

Szeroki wybór kabin (37 kategorii)

Największy wybór restauracji, barów

Spa