Od 18 czerwca 2012 jesteśmy strategicznym partnerem TUI Poland w organizowaniu wyjazdów Incentive Travel

  • Rejsy

Rejsy

Zakosztuj luksusu i odkryj niebanalną formę podróżowania! Ekskluzywne statki, specyficzna atmosfera i wysoki poziom usług przyciągają spragnionych wygód i nowych sposobów podróżowania w ekskluzywnych warunkach. Wybierz kabinę dopasowaną do Twoich potrzeb , aby wygodnie w niej wypocząć. Skorzystaj z bogatej oferty sportowej, relaksacyjnej, kulturalnej i rozrywkowej. Na pokładzie 5-gwiazdkowych statków znajdują się liczne restauracje, bary i kawiarnie, kompleks basenów, centrum spa, teatr, kino i dyskoteki. Dzięki ciekawym trasom podczas jednego rejsu zobaczysz nawet kilka egzotycznych krajów! W trakcie postoju w porcie można skorzystać z dostępnych wycieczek fakultatywnych lub po prostu rozkoszować się atmosferą miejsca w lokalnej kawiarni lub spędzić czas na zakupach.

Masz ochotę poznać uroki Karaibów i Ameryki Środkowej? Zapraszamy na rejs „Królewskie Karaiby Zachodnie” luksusowym 5-gwiazdkowym statkiem Oasis of the Seas należącym do znanego z wysokiego standardu armatora Royal Caribbean.

8-dniowa trasa rozpoczyna się zaokrętowaniem w Fort Lauderdale na Florydzie. Po wypłynięciu, drugi dzień upływa na rejsie po morzu, a trzeciego statek dopływa do brzegów Haiti. Czwarty dzień to wizyta na Jamajce, po czym następny spędza się na morzu. Szóstego dnia pasażerów wita wyspa Cozumel w Meksyku, po czym, po kolejnym pełnym dniu na morzu, statek wraca na Florydę.

Fort Lauderdale (Floryda)

 

leży w południowej części półwyspu i jest wymarzonym miejscem dla pragnących wypoczywać na gorącym piasku lub zmierzyć się z siłami oceanu na surfingu czy jachcie. Miasto nazywane „Wenecją Ameryki”, poprzecinane siecią kanałów żeglownych, przyciąga miłośników jachtów, łodzi i motorówek. Liczne mariny, nadbrzeżne restauracyjki i punkty widokowe są wizytówką tego miejsca. Dla tych, którzy wolą wycieczki po stałym lądzie Fort Lauderdale oferuje fascynującą wyprawę po rozległych parkach w głębi miasta. Zwolennicy ulicznych koncertów i festiwali także nie będą zawiedzeni, zdarzają się tu bowiem takie dni, kiedy na ulicach króluje jazz i blues albo musicale. Warto wybrać się również do Muzeum Nauki i Techniki, aby nabrać zupełnie innego spojrzenia na świat, który nas otacza.

Skontaktuj się z nami

Labadee (Haiti)

 

to tropikalny raj jest zarezerwowany specjalnie dla klientów Royal Caribbean. Są tu wspaniałe plaże oraz szlaki piesze, z których roztaczają się piękne widoki. W czasie pobytu w Labadee można aktywnie spędzać czas pływając, nurkując, korzystając ze sprzętu wodnego ( kajaki, skutery wodne, katamarany itp.) lub też próbując swoich sił w parasailingu. Dla lubiących bierny wypoczynek czekają egzotyczne, orzeźwiające drinki, którymi można się delektować w cieniu palm kokosowych.

Skontaktuj się z nami

Falmouth (Jamajka)

 

zabytkowa miejscowość położona na Wschód od Montego Bay. Falmouth słynie ze swojej kolonialnej architektury. Warto odwiedzić tutejszy rynek, gdzie można kupić różnego rodzaju lokalne pamiątki. Na uwagę zasługują także zabytkowe budowle wzniesione w gregoriańskim stylu, jak Centrum Handlowe i Historyczne Alberta Georga, rezydencja Johna Tharpa, Greenwood Great House, czy anglikański Kościół św. Piotra. W miejscowości znajdziemy także ładne, piaszczyste plaże.

Skontaktuj się z nami

Cozumel

 

jest wyspą oddaloną 12 mil od Półwyspu Jukatan. Największym miastem jest San Miguel, proponujący zakupy w wielu wolnocłowych sklepikach. Tu znajduje się miejsce kultu Księżyca Majów, na długo zanim Cortez zgromadził tu swą flotę podczas meksykańskiej konkwisty. Cozumel to również wspaniałe miejsce do nurkowania w przybrzeżnej rafie oraz punkt wypadowy do kontynentalnego Meksyku.

Skontaktuj się z nami
Cechy wyróżniające

Oasis of the Seas

Klasa / Ilość gwiazdek

**** ½ (4,5)

Szerokość

47 m

Liczba pokładów

16 dostępnych dla gości

Rok budowy

2009

Średnia prędkość

22 węzły

Wyporność

220 000 ton

Liczba pasażerów

5400

Liczba kabin

2700

Długość

361 m

Cechy wyróżniające Oasis of the Seas na tle innych statków wycieczkowych

Największy statek wycieczkowy świata
Pierwszy amfiteatr na wodzie – Aquatheater – na statku wycieczkowym
Znacznie większa liczba atrakcji na pokładzie statku
Szeroki wybór kabin (37 kategorii)
Największy wybór restauracji, barów
Spa