Od 18 czerwca 2012 jesteśmy strategicznym partnerem TUI Poland w organizowaniu wyjazdów Incentive Travel

  • Mariusz Stachowiak / AZJA

    Poznaj naszych inspiratorów, posłuchaj ich opowieści o miejscach, które zwiedzili, ludziach, jakich poznali, doświadczeniach, jakie wynieśli ze swoich podróży, obejrzyj ich zdjęcia, zainspiruj się.

Strona Główna » Inspiratorzy » Mariusz Stachowiak / AZJA

Mariusz Stachowiak / AZJA

Fotograf, pasjonat podróżowania, współorganizator Opolskiego Festiwalu Podróżniczego oraz autor bloga podróżniczego www.oderwany.com. Kocha życie i traktuje je jak niezwykłą podróż.

„Czasem odrywam się od swojej codzienności i wyruszam w świat, który sprzyja podróżnikom. W drodze przez nieznane, za przyrządy do nawigacji służą mi trzy rzeczy,

bez których nie potrafię się odnaleźć: pasja fotograficzna, zamiłowanie do podróży oraz fascynacja człowiekiem. Wszystkie razem określają kompletny obraz własnego szlaku, a każda z nich z osobna uzupełnia dwie następne. Jako fotograf, bardzo często swoje projekty realizuję właśnie w podróżach, które są mi potrzebne jak woda, a celem tych podróży jest właśnie inny człowiek, którego jestem ciekaw i którego z pasją fotografuję. Najczęściej wybieranym kierunkiem w podróżach jest Azja. Z podróży po Indonezji, Malezji, Filipinach, Sri Lance oraz Indiach, przywożę najpiękniejsze portrety ludzi, których spotykam.”

– Mariusz Stachowiak