Od 18 czerwca 2012 jesteśmy strategicznym partnerem TUI Poland w organizowaniu wyjazdów Incentive Travel

 • Marcos Xavier / BRAZYLIA

  Poznaj naszych inspiratorów, posłuchaj ich opowieści o miejscach, które zwiedzili, ludziach, jakich poznali, doświadczeniach, jakie wynieśli ze swoich podróży, obejrzyj ich zdjęcia, zainspiruj się.

Incentive Travel » Inspiratorzy » Marcos Xavier / BRAZYLIA

„Podróż przez wioskę rybacką Praia do Forte (Bahia, Brazylia) połączyła mnie z naturą oraz pozwoliła mojej córce i mi lepiej się poznać i zbliżyć do siebie.

Wspomnienia o jeździe quadem w środku lasu razem z moją córką będę pamiętał na zawsze. Niesamowity moment w rezerwacie Saprianga, otoczonym piękną roślinnością i połączony z krystalicznym wybrzeżem był bardzo inspirujący i zapadł mi w pamięć.”

– Marcos Xavier

 

Brazylia zachwyca piaszczystymi plażami, rytmami samby i bossa novy, wspaniałymi widokami i pysznym jedzeniem. Sprawdź, co warto zobaczyć podczas podróży do Brazylii.

Jakie są najsłynniejsze atrakcje w Brazylii?

Tak naprawdę nieważne dokąd się wybierzesz – w Brazylii można zachwycić się zarówno małymi wioskami, jak i wielkimi metropoliami. Wycieczka do Brazylii z Travel PP to okazja, by zobaczyć najpiękniejsze miejsca w kraju oraz odkryć niepowtarzalną florę i faunę. Zachęcamy do aktywnego spędzania czasu: spacerów po piaszczystych plażach, górskich wspinaczek i leśnych wycieczek na quadach. Jeśli chodzi o najpopularniejsze atrakcje Brazylii, turyści najchętniej odwiedzają:

 • Pomnik Chrystusa Odnowiciela w Rio de Janeiro;
 • Schody Selaron w Rio de Janeiro;
 • Ibirapuera Park w São Paulo;
 • Park Narodowy Lençóis Maranhenses w stanie Maranhão;
 • Ogród botaniczny w Curitiba;
 • Wodospady Iguaçu;
 • Amazonię;
 • Park Narodowy Chapada Diamantina w stanie Bahia.

Co warto zobaczyć w Brazylii?

Brazylia to nie tylko karnawał w Rio de Janeiro – to kraj kontrastów, piaszczystych plaż, dzikiej Amazonii, piłkarskich stadionów i tanecznych rytmów. Na jej odkrycie zdecydował się Marcos Xavier, który wspólnie z córką wybrał się na wyjazd do Brazylii z Travel PP. Jeśli planujesz eksplorować Brazylię, koniecznie odwiedź stan Bahia, który znajduje się w północno-wschodnim regionie kraju. Znajdziesz tam między innymi przepiękne miasto Salvador – dawną stolicę Brazylii, która zachwyca barokowymi zabytkami i malowniczymi plażami. W Bahii znajduje się także malownicza wioska rybacka Praia do Forte, gdzie warto odwiedzić Rezerwat Sapiranga z wieloma gatunkami egzotycznej fauny i flory.