Od 18 czerwca 2012 jesteśmy strategicznym partnerem TUI Poland w organizowaniu wyjazdów Incentive Travel

  • Marcin z Poznania / RIO DE JANEIRO

    Poznaj naszych inspiratorów, posłuchaj ich opowieści o miejscach, które zwiedzili, ludziach, jakich poznali, doświadczeniach, jakie wynieśli ze swoich podróży, obejrzyj ich zdjęcia, zainspiruj się.

Incentive Travel » Inspiratorzy » Marcin z Poznania / RIO DE JANEIRO
Marcin z Poznania / RIO DE JANEIRO

Marcin z Poznania / RIO DE JANEIRO

Absolwent poznańskiego UAM. Od 12 lat pilot i przewodnik. Oprowadza grupy po całej Europie i Chinach. Pilotuje grupy incentive na całym świecie. Zakochany w Portugalii.

Sprawdź inne wycieczki w naszej ofercie:


"Odkrywanie boskiego Rio de Janeiro, w którym to odbywają się huczne karnawały, są niesamowite plaże,

a nad panoramą miasta wznosi się słynna na całym świecie figura Chrystusa Odkupiciela to nie lada wyzwanie. W programie wizyty powinny znaleźć się takie atrakcje jak: nauka samby w Rio de Janeiro, chillout na plaży Copacabana, wjazd na słynne wzgórze Corcovado na którym znajduje się wspomniana figura, wypoczynek na jednej z tropikalnych wysp, pokaz capoeiry, czy wieczór bossanowy…”

 

Czym zachwyca Rio de Janeiro?

Rio de Janeiro przyciąga turystów z całego świata swoją niezwykłą energią, największym na świecie karnawałem, słońcem, plażami oraz wspaniałą kuchnią i kulturą. To właśnie tutaj znajdziemy piaszczyste plaże Copacabana Ipanema, a także wzgórzaCorcovado i Głowa Cukru. Na wyjazd do Brazylii z Travel PP zdecydował się Marcin z Poznania, który znalazł czas na to, by zobaczyć najlepsze miejskie atrakcje takie jak Statua Chrystusa Zbawiciela w Rio de Janeiro. Posąg ma 38 metrów i znajduje się na szczycie Corcovado – został zaprojektowany przez Heitora da Silva Costa i Paula Landowskiego. Ciekawostką jest, że zbudowano go we Francji, a następnie przewieziono do Rio. Jego oficjalne odsłonięcie miało miejsce w 1931 roku.

Karnawał w Rio de Janeiro

Carnaval do Brasil to największe święto ludowe w Brazylii, które rozpoczyna się tydzień przed Środą Popielcową. Podczas karnawału na ulice brazylijskich miast wychodzą miliony ludzi – nie bez przyczyny karnawał w Rio został wpisany do Księgi Rekordów Guinnessa jako największy na świecie. Oprócz Brazylijczyków na ulicach miast bawią się również turyści, którzy przyjeżdżają specjalnie na tę okazję, by poczuć niepowtarzalny klimat i szaleć do białego rana w rytmie samby! Wycieczka do Brazylii z Travel PP to niepowtarzalna okazja, by wziąć udział w karnawale i odkryć najpiękniejsze miejsca w Rio de Janeiro!