Od 18 czerwca 2012 jesteśmy strategicznym partnerem TUI Poland w organizowaniu wyjazdów Incentive Travel

  • Elżbieta Krzyżaniak-Smolińska / BOLIWIA

    Poznaj naszych inspiratorów, posłuchaj ich opowieści o miejscach, które zwiedzili, ludziach, jakich poznali, doświadczeniach, jakie wynieśli ze swoich podróży, obejrzyj ich zdjęcia, zainspiruj się.

Incentive Travel » Inspiratorzy » Elżbieta Krzyżaniak-Smolińska / BOLIWIA
Elżbieta Krzyżaniak-Smolińska / BOLIWIA

Elżbieta Krzyżaniak-Smolińska / BOLIWIA

„Żelazna Kobieta”, przewodnik duchowy, terapeutka, spełniONA kobieta roku 2015, nauczycielka jogi, rekordzista księgi Guinnessa, zdobywczyni Mont Blank, dwukrotna finalistka najcięższych zawodów survivalowych w Polsce „Selekcja”, autorka terapeutycznej książki „W cudzych butach” oraz bajki „Tęczowy duszek”. Autorka warsztatów dla dorosłych, dzieci i nauczycieli „Przebudzenie świadomości”, „Spełnione życie”, „Spotkanie z Tęczowym duszkiem”. Dzieli się wiedzą i swoimi doświadczeniami pomagając ludziom ma całym świecie.

Sprawdź inne wycieczki w naszej ofercie:


„Są takie miejsca na ziemi, których nie sposób opisać słowami. Stanę nie tylko na głowie, ale i na wysokości zadania, by w tych kilku słowach oddać to niezwykłe zjawisko do jakich zapewne należy Salar w Boliwii.

Pustynia solna w Boliwii i jej surrealistyczny krajobraz zaskakuje na poziomie każdego zmysłu. Wschód słońca na Salarze nie ma sobie równych. Mój cień padający na „plastry” miodu skrzętnie zmontowane przez naturę z wody i soli ciągnął się w nieskończoność. Wyspa Incahuasi wyłaniająca się niespodziewanie na środku zasolonego jeziora z kaktusami, które mogą się pochwalić stażem tysiącletniej żywotności, zwyczajnie zwala z nóg. Wulkan Licancabur z niewielkim jeziorkiem w kraterze, laguny, gejzery, tak dalece odbiegają od tego co do tej pory widziałam, że nie trudno o zawrót głowy.
Niczym nie zmącona cisza zaprasza do kontemplacji. Mimo tego, że jak dziecko łapczywie wysycałam się widokiem, to jednak TA cisza skłoniła mnie do zamknięcia oczu i odczuwania tych wszystkich zapierających dech w piersiach widokach; w sercu.
Do dziś mam zapisane w sobie to niezwykłe doznania i pragnienie powrotu w to miejsce. Polecam każdemu z głębi serca, by tego doświadczył na własnej skórze.”

– Elżbieta Krzyżaniak-Smolińska

 

Wyjazd do Boliwii z Travel PP – Salar de Uyuni

Elżbieta Krzyżaniak-Smolińska uwielbia bić rekordy i podejmować wyzwania. Wyjazd do Boliwii z Travel PP zaplanowała tak, aby skorzystać z wycieczki na wschód słońca nad pustynią solną Salar. Zaskoczył ją widok na wyspę Incahuasi, wyłaniającą się o świcie na środku wyschniętego jeziora, z rosnącymi od tysięcy lat kaktusami. W słońcu niesamowicie wygląda również wulkan Licancabur z niewielkim jeziorkiem w kraterze oraz laguny i gejzery, które nawet na tak obytej turystki, jak Elżbieta Krzyżaniak-Smolińska robią wrażenie. Krajobraz pustyni solnej Salar odbiega od wszystkiego, co widziała do tej pory. Salar de Uyuni to miejsce na Ziemi, którego nie sposób opisać słowami, wulkan Licancabur i wyspa Incahuasi robi piorunujące wrażenie, a widok nieba odbijającego się w lustrze jeziora zwala z nóg – to największe zwierciadło świata!

Wschód słońca na Salarze w Boliwii

Priorytetem wyjazdu do Boliwii z Travel PP był wschód słońca na Salarze i podziwianie surrealistycznego krajobrazu, ale to niejedyne atrakcje podróży. Boliwia jako wielonarodowy teren ma dwie stolice: La Paz – najwyżej położone miasto na świecie (około 4 000 m n.p.m.) oraz Sucre. Choć większość mieszkańców posługuje się hiszpańskim, to wciąż żywe są języki Keczua i Ajmara oraz barwna kultura Indian. Travel PP oferuje wyjazdy do Boliwii i innych krajów Ameryki Południowej.