Od 18 czerwca 2012 jesteśmy strategicznym partnerem TUI Poland w organizowaniu wyjazdów Incentive Travel

  • Dawid Stronka / PLAYA DEL ROQUE DE LAS BODEGAS

    Poznaj naszych inspiratorów, posłuchaj ich opowieści o miejscach, które zwiedzili, ludziach, jakich poznali, doświadczeniach, jakie wynieśli ze swoich podróży, obejrzyj ich zdjęcia, zainspiruj się.

Strona Główna » Inspiratorzy » Dawid Stronka / PLAYA DEL ROQUE DE LAS BODEGAS

Dawid Stronka / PLAYA DEL ROQUE DE LAS BODEGAS

Zawodowy sportowiec, Trener Przygotowania Siłowego, Trener Triathlonu, Lekkoatletyki, Trener Personalny a nawet Funkcjonalny Trener Personalny… często podróżujący, więcej na https://dawidstronka.com

"Ciemna, piaszczysta plaża z rozbijającymi się o brzeg falami, u stóp zielonych wzgórz Playa del Roque de las Bodegas, na północnym wybrzeżu Teneryfy.

Najlepszym sposobem na dotarcie tu z Santa Cruz to kręta droga przez góry Taganana. Trasa z niezwykłymi widokami. Po dotarciu na drugą stronę wyspy z dala widać małą wioskę bezpośrednio położoną przy plaży. Jej czarny piasek połyskuje w słońcu, a większe kamienie oznaczają, że nie jest to miejsce stworzone do plażowania. Przyjeżdża się tu z całkiem innego powodu. Ze względu na niezwykły widok na klif, od którego pochodzi nazwa plaży oraz kilka restauracji rybnych na promenadzie, z których można posłuchać rozbijających się o brzeg fal podczas jedzenia lokalnych specjałów. Przysmaków dopiero złowionych przez rybaków, przyrządzanych i serwowanych na miejscu. Playa del Roque de las Bodegas to także fantastyczne miejsce do surfowania. Fale zapewniają niezłą zabawę początkującym i zaawansowanym surferom.”

– Dawid Stronka