Od 18 czerwca 2012 jesteśmy strategicznym partnerem TUI Poland w organizowaniu wyjazdów Incentive Travel

  • Dawid Stronka / PLAYA DEL ROQUE DE LAS BODEGAS

    Poznaj naszych inspiratorów, posłuchaj ich opowieści o miejscach, które zwiedzili, ludziach, jakich poznali, doświadczeniach, jakie wynieśli ze swoich podróży, obejrzyj ich zdjęcia, zainspiruj się.

Incentive Travel » Inspiratorzy » Dawid Stronka / PLAYA DEL ROQUE DE LAS BODEGAS
Dawid Stronka / PLAYA DEL ROQUE DE LAS BODEGAS

Dawid Stronka / PLAYA DEL ROQUE DE LAS BODEGAS

Zawodowy sportowiec, Trener Przygotowania Siłowego, Trener Triathlonu, Lekkoatletyki, Trener Personalny a nawet Funkcjonalny Trener Personalny… często podróżujący, więcej na https://dawidstronka.com

Sprawdź inne wycieczki w naszej ofercie:


"Ciemna, piaszczysta plaża z rozbijającymi się o brzeg falami, u stóp zielonych wzgórz Playa del Roque de las Bodegas, na północnym wybrzeżu Teneryfy.

Najlepszym sposobem na dotarcie tu z Santa Cruz to kręta droga przez góry Taganana. Trasa z niezwykłymi widokami. Po dotarciu na drugą stronę wyspy z dala widać małą wioskę bezpośrednio położoną przy plaży. Jej czarny piasek połyskuje w słońcu, a większe kamienie oznaczają, że nie jest to miejsce stworzone do plażowania. Przyjeżdża się tu z całkiem innego powodu. Ze względu na niezwykły widok na klif, od którego pochodzi nazwa plaży oraz kilka restauracji rybnych na promenadzie, z których można posłuchać rozbijających się o brzeg fal podczas jedzenia lokalnych specjałów. Przysmaków dopiero złowionych przez rybaków, przyrządzanych i serwowanych na miejscu. Playa del Roque de las Bodegas to także fantastyczne miejsce do surfowania. Fale zapewniają niezłą zabawę początkującym i zaawansowanym surferom.”

– Dawid Stronka

 

Wyjazd na surfowanie – Teneryfa z Travel PP

Dawid Stronka jest zawodowym sportowcem i każdą chwilę spędza aktywnie na treningu. Wakacyjny wyjazd na Teneryfę z Travel PP to nie powód, by rezygnować z uprawiania sportów, tym bardziej że na północy wyspy, w okolicach Santa Cruz, panują idealne warunki do surfowania. Dawid Stronka zdecydował się wybrać miejsce, w którym fale zapewniają świetną zabawę początkującym i zaawansowanym surferom. W rejonie Santa Cruz de Tenerife znajduje się 195 plaż! Wybór padł na Playa del Roque de las Bodegas – to fantastyczna lokalizacja na relaks i do surfowania. Plaża znajduje się w miejscu z niezwykle malowniczym widokiem i jest otoczona klifami.

Droga z Santa Cruz na Playa del Roque de las Bodegas

Wyjazd do Hiszpanii na Teneryfę z Travel PP okazał się fantastyczną przygodą! Playa del Roque de las Bodegas od Santa Cruz dzieli dystans 32 km. Kręta droga z niezwykłymi widokami prowadzi przez góry Taganana. Z daleka widać małą wioskę rybacką położoną przy samej plaży. Turystów przyciąga miejsce wręcz stworzone do plażowania, niezwykły widok na klif oraz kilka restauracji ze świeżymi rybami i owocami morza, dopiero co wyłowionymi przez rybaków ze słonej wody. Travel PP proponuje wycieczki do Santa Cruz z Travel PP oraz wyjazdy w inne, równie ciekawe rejony Hiszpanii.