Od 18 czerwca 2012 jesteśmy strategicznym partnerem TUI Poland w organizowaniu wyjazdów Incentive Travel

  • Asia Oleśków -Szłapka / LIZBONA

    Poznaj naszych inspiratorów, posłuchaj ich opowieści o miejscach, które zwiedzili, ludziach, jakich poznali, doświadczeniach, jakie wynieśli ze swoich podróży, obejrzyj ich zdjęcia, zainspiruj się.

Strona Główna » Inspiratorzy » Asia Oleśków -Szłapka / LIZBONA

Asia Oleśków -Szłapka / LIZBONA

Zawodowo związana z Politechniką Poznańską, pracuje jako adiunkt w Katedrze Zarządzania Produkcją i Logistyki. Prywatnie mama Kuby (12 lat) i Tosi (9 lat). Od 6 lat prowadzi bloga life stylowego myhomeandheart.wordpress.com/ Podróże w jej życiu to duża zaleta pracy na uczelni. W tym roku „służbowo” odwiedziła Słowenię i Chicago.

"Zwiedzanie Lizbony i jej okolicy najlepiej zaplanować bazując na mapie i polecanych miejscach, które warte są zobaczenia.

Ciekawą alternatywą poza tramwajem, którym koniecznie trzeba odbyć przejażdżkę po wąskich uliczkach prawie zahaczając o okna i budynki, jest wycieczka statkiem. Wraz koleżanką wykupiłam rejs tzw. linią żółtą, z której można wysiadać w oznakowanych miejscach i udać się na zwiedzanie, a potem znów wsiąść i kontynuować jazdę, a wszystko w ramach jednego biletu za 20 euro. Podczas rejsu usłyszymy też parę słów o historii miasta, przepłyniemy pod majestatycznym mostem 25 kwietnia, zobaczymy z bliska pomnik Jezusa i fortecę Bellem oraz pomnik Odkrywców.”

– Asia Oleśków-Szłapka