Od 18 czerwca 2012 jesteśmy strategicznym partnerem TUI Poland w organizowaniu wyjazdów Incentive Travel

  • Asia Oleśków -Szłapka / LIZBONA

    Poznaj naszych inspiratorów, posłuchaj ich opowieści o miejscach, które zwiedzili, ludziach, jakich poznali, doświadczeniach, jakie wynieśli ze swoich podróży, obejrzyj ich zdjęcia, zainspiruj się.

Incentive Travel » Inspiratorzy » Asia Oleśków -Szłapka / LIZBONA
Asia Oleśków -Szłapka / LIZBONA

Asia Oleśków -Szłapka / LIZBONA

Zawodowo związana z Politechniką Poznańską, pracuje jako adiunkt w Katedrze Zarządzania Produkcją i Logistyki. Prywatnie mama Kuby (12 lat) i Tosi (9 lat). Od 6 lat prowadzi bloga life stylowego myhomeandheart.wordpress.com/ Podróże w jej życiu to duża zaleta pracy na uczelni. W tym roku „służbowo” odwiedziła Słowenię i Chicago.

Sprawdź inne wycieczki w naszej ofercie:


"Zwiedzanie Lizbony i jej okolicy najlepiej zaplanować bazując na mapie i polecanych miejscach, które warte są zobaczenia.

Ciekawą alternatywą poza tramwajem, którym koniecznie trzeba odbyć przejażdżkę po wąskich uliczkach prawie zahaczając o okna i budynki, jest wycieczka statkiem. Wraz koleżanką wykupiłam rejs tzw. linią żółtą, z której można wysiadać w oznakowanych miejscach i udać się na zwiedzanie, a potem znów wsiąść i kontynuować jazdę, a wszystko w ramach jednego biletu za 20 euro. Podczas rejsu usłyszymy też parę słów o historii miasta, przepłyniemy pod majestatycznym mostem 25 kwietnia, zobaczymy z bliska pomnik Jezusa i fortecę Bellem oraz pomnik Odkrywców.”

– Asia Oleśków-Szłapka

 

Wycieczka do Portugalii z Travel PP – Lizbona i okolice

Asia Oleśków-Szłapka wraz z koleżanką odwiedziła Lizbonę w kwietniu – to znakomita pora, by wybrać się na wycieczkę do Portugalii z Travel PP i zwiedzać stolicę Portugalii, zanim miasto zaleje fala upałów. 

Program wyjazdu został przygotowany dla dwóch osób i obejmował zwiedzanie Lizbony oraz okolic. By w pełni wykorzystać czas pobytu, turystki wybrały się na wycieczkę statkiem po rzece TagLizbona widziana od strony rzeki zachwyca, a rejs umożliwia zwiedzenie dużego fragmentu miasta i pozwala przyjemnie spędzić czas w stolicy Portugalii.

Forteca Belem i Pomnik Odkrywców w Lizbonie

Asia Oleśków-Szłapka i jej znajoma pierwszy raz odwiedziły stolicę Portugalii, dlatego chciały zobaczyć najpopularniejsze atrakcje – kameralny wyjazd okazał się więc strzałem w dziesiątkę! Panie zobaczyły m.in. słynną militarną budowlę z 1520 roku – Fortecę Belem i monumentalny Pomnik Odkrywców w Lizbonie. Zachwyciła je również centralna część miasta Baixa i najstarsza dzielnica Lizbony Alfama.

Tramwaj nr 28  

Zwiedzanie Lizbony żółtą linią jest przyjemne! Gdy kultowy tramwaj zatrzymuje się przy miejscach oznaczonych na mapie, można wysiąść, a potem kontynuować jazdę w ramach jednego biletu. Travel PP organizuje również wyjazdy grupowe do Hiszpanii i Portugalii z Travel PP. Oprócz Lizbony można zwiedzić Porto i Madryt, a także stolicę czerwonego wina – La Rioja.