Od 18 czerwca 2012 jesteśmy strategicznym partnerem TUI Poland w organizowaniu wyjazdów Incentive Travel

  • Anna Nowakowska / EKWADOR

    Poznaj naszych inspiratorów, posłuchaj ich opowieści o miejscach, które zwiedzili, ludziach, jakich poznali, doświadczeniach, jakie wynieśli ze swoich podróży, obejrzyj ich zdjęcia, zainspiruj się.

Incentive Travel » Inspiratorzy » Anna Nowakowska / EKWADOR
Anna Nowakowska / EKWADOR

Anna Nowakowska / EKWADOR

Podążająca za głosem intuicji miłośniczka kawy, przyrody i pięknych zapachów. W codzienności widzi magię i niesamowite piękno. Zawodowo związana z marketingiem i komunikacją. Stara się okiełznać milion pomysłów na minutę i to z coraz lepszymi efektami.

Sprawdź inne wycieczki w naszej ofercie:


"Wybierając Amerykę Południową jako cel swojej wielomiesięcznej podróży nie potrafiłam wyjaśnić, dlaczego właśnie ten kierunek mnie tak przyciąga. Oprócz zapierających dech widoków, zachwycającej przyrody i nowych smaków odnalazłam coś jeszcze. W Ekwadorze odkryłam kawałek siebie.

Będąc w podróży nie myślisz o tym, że się uczysz. Obserwujesz, poznajesz ludzi, słuchasz historii. Po prostu jesteś. I tak, bezwysiłkowo oraz niespodziewanie, zmienia się Twój światopogląd. Wiele rzeczy przestaje być istotnych, za to inne bardzo zaczynają Ciebie interesować. W Ekwadorze poznałam niesamowitych ludzi, którzy swoim nieznanym mi dotąd sposobem myślenia i systemem wartości zainspirowali mnie do wkroczenia no nową ścieżkę. Z minusów – pachnące mango i owoc Granadilla (na zdjęciu) – śnią mi się po nocach.”

– Anna Nowakowska

 

Wyprawa do Ameryki Południowej z Travel PP

Anna Nowakowska spędziła kilka niesamowitych miesięcy w podróży po Ekwadorze. Wyjazd do Ameryki Południowej z Travel PP oprócz wspaniałych widoków i zachwycającej przyrody był okazją do poznania niezwykłych ludzi. Anna Nowakowska uwielbia świeże owoce i nowe zapachy. Ekwador jako kraj uprawy egzotycznych roślin i pochodzenia najlepszych olejków eterycznych do produkcji perfum zafascynował turystów. Oszałamiające widoki, życzliwi ludzie, nowe smaki – warto zobaczyć Ekwador!

Wyjazd do Ekwadoru z Travel PP

Wyjazd do Ekwadoru z Travel PP w małej grupie lub solo to okazja do złapania dystansu do siebie i zyskania nowego punktu widzenia. Jeden z największych wulkanów świata – Cotopaxinajwyższy szczyt Ameryki Południowej – Chimborazo (6 267 m n.p.m.), ogromne wodospady i położone wysoko w górach jeziora sprawiają, że przebywanie w tym regionie staje się wielką przygodą.

Starożytne ruiny miasta Inków

Warto odwiedzić współczesną stolicę Ekwadoru – Quito, położoną na wysokości 2 700 m n.p.m. oraz starożytne ruiny miasta Inków. W Ingapirca znajduje się słynna Świątynia Słońca otoczona murem inkaskim i imponujących rozmiarów stanowisko archeologiczne. Travelpp.pl organizuje również grupowe wyjazdy do Ameryki Południowej z Travel PP w okresie karnawału w Rio.