Od 18 czerwca 2012 jesteśmy strategicznym partnerem TUI Poland w organizowaniu wyjazdów Incentive Travel

  • Anna Nowakowska / EKWADOR

    Poznaj naszych inspiratorów, posłuchaj ich opowieści o miejscach, które zwiedzili, ludziach, jakich poznali, doświadczeniach, jakie wynieśli ze swoich podróży, obejrzyj ich zdjęcia, zainspiruj się.

Strona Główna » Inspiratorzy » Anna Nowakowska / EKWADOR

Anna Nowakowska / EKWADOR

Podążająca za głosem intuicji miłośniczka kawy, przyrody i pięknych zapachów. W codzienności widzi magię i niesamowite piękno. Zawodowo związana z marketingiem i komunikacją. Stara się okiełznać milion pomysłów na minutę i to z coraz lepszymi efektami.

"Wybierając Amerykę Południową jako cel swojej wielomiesięcznej podróży nie potrafiłam wyjaśnić, dlaczego właśnie ten kierunek mnie tak przyciąga. Oprócz zapierających dech widoków, zachwycającej przyrody i nowych smaków odnalazłam coś jeszcze. W Ekwadorze odkryłam kawałek siebie.

Będąc w podróży nie myślisz o tym, że się uczysz. Obserwujesz, poznajesz ludzi, słuchasz historii. Po prostu jesteś. I tak, bezwysiłkowo oraz niespodziewanie, zmienia się Twój światopogląd. Wiele rzeczy przestaje być istotnych, za to inne bardzo zaczynają Ciebie interesować. W Ekwadorze poznałam niesamowitych ludzi, którzy swoim nieznanym mi dotąd sposobem myślenia i systemem wartości zainspirowali mnie do wkroczenia no nową ścieżkę. Z minusów – pachnące mango i owoc Granadilla (na zdjęciu) – śnią mi się po nocach.”

– Anna Nowakowska