Od 18 czerwca 2012 jesteśmy strategicznym partnerem TUI Poland w organizowaniu wyjazdów Incentive Travel

  • Agata Byle-Na-Chwile.pl / INDONEZJA

    Poznaj naszych inspiratorów, posłuchaj ich opowieści o miejscach, które zwiedzili, ludziach, jakich poznali, doświadczeniach, jakie wynieśli ze swoich podróży, obejrzyj ich zdjęcia, zainspiruj się.

Incentive Travel » Inspiratorzy » Agata Byle-Na-Chwile.pl / INDONEZJA
Agata Byle-Na-Chwile.pl / INDONEZJA

Agata Byle-Na-Chwile.pl / INDONEZJA

W dwójkę podróżują już wiele lat, ale od czterech z małą córeczką. Na co dzień pracują i chodzą do przedszkola, ale z weekendów i częstych wyjazdów wyciskają jak najwięcej. Starają się zachęcać do podróży stąd też powstał blog, na którym opowiadają o miejscach i podróżach po Polsce, Europie i świecie, zorganizowanych na własną rękę.

Sprawdź inne wycieczki w naszej ofercie:


"Prawie 220 milionowe państwo przyciąga ogromną różnorodnością.

Tysiące grup i podgrup etnicznych mówiących ponad 250 odrębnymi językami. Do tego największy archipelag świata z prawie 14 tyś. wysp które zachwycają swoją różnorodnością i bogactwem przyrodniczym. Mieliśmy okazję przekonać się o tym podczas naszej miesięcznej podróży przez 4 wyspy Indonezji. Jawa zachwyciła nas wulkanami, Sulawesi (Celebes) kulturą Toradżów, Bali soczystą przyrodą i kulturą oraz Lombok zróżnicowaniem etnicznym.”

– Agata Byle-Na-Chwile.pl

 

Indonezja – największy archipelag świata

Indonezja tylko czeka, by ją odkryć! Agata z Byle-Na-Chwile.pl ruszyła w podróż po tym egzotycznym zakątku, który przyciąga pięknem dzikiej przyrody i niesamowitą kulturą. To miejsce, które zachwyca na każdym kroku.

18 000 wysp, z czego tylko 6000 jest zamieszkanych przez człowieka – tak wygląda egzotyczna Indonezja, która przyciąga wszystkich wytrawnych podróżników. Agata z Byle-Na-Chwile.pl wspomina atrakcje turystyczne, takie jak wulkany na Jawie, piękne widoki na Bali oraz Lombok, na którym można podziwiać kulturę tamtejszych mieszkańców. Ogromna różnorodność, jaką oferuje Indonezja, sprawia, że nie można się tam nudzić, a na turystów każdego dnia czekają ciekawostki, niezwykłe odkrycia i widoki, które zapadają w pamięć na lata.

Przeżyj niezapomniany wyjazd do Indonezji z Travel PP

Wycieczka do Indonezji to niestandardowy pomysł na wakacje. To miejsce dla prawdziwych amatorów dalekich wypraw, którzy szukają niesamowitych zakątków, poza utartymi turystycznymi ścieżkami. Będąc na miejscu, warto zobaczyć Bali i spędzić czas na plażach z piękną turkusową wodą oraz odwiedzić świątynię Prambanan, której bryła na tle wulkanu Merapi wygląda zjawiskowo. Wyspa Padar w Parku Komodo czeka na wielbicieli niesamowitych widoków, a wizyta w największej buddyjskiej świątyni świata (Borobudur) potrafi natchnąć nawet najmniej uduchowionych turystów. Indonezja ma wiele do zaoferowania wytrwałym i ciekawym świata odkrywcom. Jesteś jednym z nich? Sprawdź ofertę naszego biura podróży, spakuj plecak i wyrusz poznawać Indonezję!