Od 18 czerwca 2012 jesteśmy strategicznym partnerem TUI Poland w organizowaniu wyjazdów Incentive Travel

  • Romantyczne Fidżi

Romantyczne Fidżi

Fidżi to przygoda na Sigatoka i Savusavu. Rafting, zjazdy na linii, jazda konna, lekcje gotowania i wiele więcej!

10 Dni

11111111

Wyjazd22222
już od 10 000 zł

Dzień 1 Przygoda w raju

 

Prywatny przejazd koralowym wybrzeżem do hotelu niedaleko miasteczka Sigatoka.

Skontaktuj się z nami

Dzień 2 Spotkanie z naturą

 

Po śniadaniu spotkanie z przewodnikiem, który poprowadzi wycieczkę po dżungli. Następnie rejs raftą po górnej części rzeki Navua.

Skontaktuj się z nami

Dzień 3 Adrenalina na wysokości

 

Po śniadaniu kolejna wyprawa do dżungli – tym razem zwiedzanie z góry! Zjazdy na linie podkręcą adrenalinę i dostarczą ogromu zabawy i radości.

Skontaktuj się z nami

Dzień 4 Relaks na wyspie

 

Dzień wolny, aby poznać teren we własnym zakresie i skorzystać z uroków wyspy. Zrelaksuj się na plaży jednego z prywatnych hoteli lub pozwiedzaj Sigatoka Sand Dunes National Park.

Skontaktuj się z nami

Dzień 5 Piękno zatoki

 

Transfer na lotnisko, aby odbyć krótki lot na druga największą wyspę archipelagu Fidżi – Venua Levu. Przejazd do malowniczego miasteczka Savusavu.

Skontaktuj się z nami

Dzień 6 Ciesz się chwilą

 

Po śniadaniu w hotelu, dzień wolny do dyspozycji, aby zrelaksować się i odkryć uroki tej malowniczej wyspy. Rafy koralowe mogą być wspaniałą propozycją spędzenia czasu na wyspie.

Skontaktuj się z nami

Dzień 7 Morska bryza

 

Wejdź na pokład nowoczesnej łódki z wieloma udogodnieniami, aby Twój rejs był jak najbardziej komfortowy. Poczujesz wiatr we włosach i morską bryzę po drodze odkrywania siedlisk delfinów.

Skontaktuj się z nami

Dzień 8 Odkrywanie raf

 

Dziś podwodna przygoda dla wielbicieli nurkowania – rafy koralowe czekają. Alternatywnie, dzień relaksu w hotelowym spa.

Skontaktuj się z nami

Dzień 9 Ostatnie chwile w raju

 

Ciesz się ostatnimi chwilami w tej pięknej scenerii – spróbuj surfowania w Natewa Bay, jedź konno po plaży lub zrelaksuj się na złotym piasku plaży.

Skontaktuj się z nami

Dzień 10 Powrót do Polski

 

Powrót do Polski

Skontaktuj się z nami
Informacje dodatkowe

Ciekawostki

W skład Fidżi wchodzą

322 wyspy i 520 wysepki pochodzenia wulkanicznego. 110 z nich jest zamieszkałych, a na dwóch największych mieszka 87% populacji kraju

Tradycyjna muzyka zdominowana jest przez

wokalną muzykę kościelną oraz tańce charakteryzujące się bogatą harmonią wraz ze złożoną rytmiką bębnów lub innych miejscowych instrumentów

Na terenie Fidżi

znajduje się ponad 4 000 kilometrów kwadratowych Wielkiej Rafy Astrolabium, a w wodach terytorialnych Fidżi żyje ponad 1500 gatunków zwierząt