Od 18 czerwca 2012 jesteśmy strategicznym partnerem TUI Poland w organizowaniu wyjazdów Incentive Travel

  • Indie - biuro podróży TravelPP - wycieczki dla firm

    Indie

    Złoty Trójkąt Indii

Złoty Trójkąt Indii

Indie tętnią tętnią życiem, są kolorowe i różnorodne jak jej mieszkańcy. Mozaika wyznań, kultur, zwyczajów i języków, które harmonijnie mieszają się, tworząc złożoną całość. Rozwinęła się tu jedna z najstarszych na świecie cywilizacji a także joga i buddyzm. Indie są skarbnicą sztuki, architektury, filozofii, tańca i muzyki. Można je nazwać starożytną krainą tajemnic, pałaców, królów, romansów i intryg. Wybierając ten kierunek możesz zobaczyć świętą rzekę Ganges, pustynie Thar, potężne Himalaje czy tropikalne lasy deszczowe.

Waluta
Rupia indyjska
Wiza
Wymagana
Pilot
Zapewniony
Szczepienie
Nieobowiązkowe
Termin:
Terminy wyjazdów uzgadniamy indywidualnie. Zamów

Zadzwoń do nas

+48 600 600 359
lub ZAMÓW
ONLINE

Program wyjazdu »

Delhi - Agra - Fatehpur Sikri -Jaipur - Delhi
Delhi jest symbolem bogatej przeszłości kraju i kwitnącej teraźniejszości. To miasto, w którym starożytność łączy się z nowoczesnością. Zbliża ludzi i inspiruje ich myśli. Zaledwie sto lat temu Brytyjczycy przenieśli siedzibę swojego imperium z Kalkuty do Delhi. Miasto ma wiele do zaoferowania. Jego historia sięga wiele wieków wstecz, jest przykładem starożytnej kultury i szybko modernizującego się kraju. Obsypane zabytkami oferuje, wiele unikatowych miejsc do odkrycia. Było siedzibą potężnych imperiów w przeszłości. Jego długą historię można prześledzić w wielu starannie zachowanych zabytkach, starożytnych fortach i grobowcach.
Śniadanie w formie bufetu w hotelu. Całodniowa wycieczka po starej i nowej części Delhi: Zwiedzanie starej części obejmuje wizytę w Jama Masjid, największym meczecie w Indiach, wycieczkę rikszą po Chandni Chowk, zbudowanym w XVII wieku przez cesarza Mogołów Shah Jahan i zaprojektowany przez jego córkę Jahan Ara. Przejeżdżamy również obok Czerwonego Fortu, miejsca, które oznaczało ogłoszenie wolności Indii od Brytyjczyków. Po południu odkrywamy nowoczesne miasto New Delhi, Grobowiec Cesarza Mogołów Hamanyuna, następnie oglądamy Bramę Indii, Dom Prezydenta, Parlament i inne budynki sekretariatu rządu oraz najbardziej imponujący Delhi Lutyensa. Powrót do hotelu
Śniadanie w formie bufetu w hotelu. Po śniadaniu kierujemy się na dworzec kolejowy w New Delhi. Przejeżdżamy do Agry i udajemy się na wizytę do Agra Fort. Agra to miasto nad brzegiem rzeki Yamuna w północnym stanie Uar Pradesh w Indiach. Jest domem dla słynnego Taj Mahal. Agra jest włączona do obwodu turystycznego Złotego Trójkąta, wzdłuż z Delhi i Jaipurem. Miasto słynie z wyrobów skórzanych, dywanów, rękodzieł, rzeźb w marmurze i kamieni oraz intarsji. Po wizycie w Agra Fort, zameldowanie w hotelu i lunch w formie bufetu. Popołudniowa wizyta w Taj Mahal jednego z 7 cudów współczesnego świata, leży na tzw. prawym brzegu rzeki Jamuny. Imponujący budynek główny ma masywną kopułę i misternie rzeźbione, inkrustowane białym marmurem kamienie szlachetne. Taj został zbudowany, aby chronić szczątki Arjmanda Banu Begama znaną również jako Mumtaz Mahal, małżonki cesarza Mogołów Szahdżahana. Jego budowa rozpoczęła się w 1631 r. i zakończyła siedemnaście lat później. Wieczorne przedstawienie muzyczne w Teatrze Kala Kriti w Agrze. Kolacja w formie bufetu w hotelu, przy basenie z pokazem tańca i magii Kathkalai lub kolacja tematyczna w hotelu Jaypee Pałac - wieczór królewskiego splendoru, który przeniesie Cię do złotej ery dynastii Mogołów. Zagrają dźwięki indyjskiej muzyki instrumentalnej na żywo i odbędzie się występ Kathak. Nocleg w hotelu Agra
Śniadanie w formie bufetu w hotelu. Po śniadaniu przejazd do Jaipur przez Fatehpur Sikri, które zostało zbudowane przez cesarza Akbara w 1569 roku i opuszczone po 15 latach z powodu niedoboru wody. Zwiedzanie Jama Masjid, grobowca Chishé, Panch Mahal i pozostałych istotnych pałaców. Lunch w formie bufetu w hotelu Laxmi Vilas Palace. Transport do Jaipur i zameldowanie w hotelu. Czas wolny, lub późnym popołudniem wycieczka po różowym mieście Jaipur. Jaipur został zbudowany przez Sawai Jai Singh. Jest jednym z pierwszych planowanych miast Indii. Bajkowe pałace, surowe fortece, wzgórza i szerokie aleje. Jaipur ma klimatyczne kolorowe bazary, które zachwycają! Piękne ogrody, parki, atrakcyjne pomniki i wspaniałe zabytkowe hotele, niegdyś rezydencje Maharadżów, są godne podziwu i sprawią, że ​​wycieczka do różowego miasta jest niezapomniana. Nocleg w hotelu Jaipur
Lot balonem o wschodzie słońca. Śniadanie w formie bufetu w hotelu. Po śniadaniu zwiedzanie miasta Jaipur, postój w Hawie Mahal, zwiedzanie Muzeum Anokhi i Pałacu Miejskiego. Jaipur zawiera imponujący oraz rozległy wachlarz dziedzińców, ogrodów i budynków. Lunch w formie bufetu w hotelu. Po południu czas wolny lub wycieczka na zakupu, obejmująca rękodzieło, wykwintne klejnoty i biżuterie, produkty tradycyjne, odzież czy specjalne indyjskie obuwie. Opcja dodatkowa przejazd zabytkowymi samochodami w różowym mieście z Jaipuru. Kolacja w formie bufetu w hotelu. Nocleg w hotelu – Jaipur
Śniadanie w formie bufetu w hotelu. Po śniadaniu wyjazd na wycieczkę do starożytnego Fortu Bursztynowego, stolicy państwa do 1728 r. Zwiedzanie Jagmandir, Jai Mahal i świątyni Kali. Przejazd jeepami i lunch w Dera Amer (Kukus) w tradycyjnym klimacie a także spotkanie ze słoniami. Dostępna będzie również możliwość dekorowania dłoni henną „Mehendiwalli”. Kolacja w formie bufetu w hotelu lub wieczór w Samode Palace. Wieczór zaczyna się od procesji ulicami wioski Samode przy akompaniamencie lokalnej kapeli i Marszałków. Szampan lub koktajl w Sheesh Mahal i specjalna kolacja na tarasie w Darbar Hall. Następnie radżastańskie tańce ludowe i wyszukane fajerwerki z okolicznych wzgórz. Wieczór Darbar kończy się rozdaniem pamiątek z Samode. Nocleg w hotelu – Jaipur
Dla chętnych joga w ogrodach hotelowych, starożytne praktyki oddychania i medytacja mają na celu integrację ciała, umysłu i ducha praktykującego. Powstała w Indiach kilka tysięcy lat temu. Śniadanie w formie bufetu w hotelu. Czas na odpoczynek. Lunch w formie bufetu w hotelu. Po lunchu przejazd do Delhi i na miejscu kolacja w formie bufetu w hotelu. Po kolacji transfer na międzynarodowe lotnisko i powrót do Polski.

Kiedy jechać?

Dla wielbicieli upałów idealne miesiące na wyjazd do Indii to maj, kwiecień, listopad, właśnie wtedy jest najcieplej. Dobrym miesiącem na odwiedzenie tego kraju będzie również czerwiec, sierpień i wrzesień.

Hotele

Informacje o podróży

Opis informacji 1
Opis informacji 2
Opis informacji 3

Galeria

Opinie i rekomendacje

OcenaOcenaOcenaOcenaOcena
Pracowników firmy Travel Profi Partner wyróżnia profesjonalizm i pasja, dlatego bardzo cenimy sobie wspólne projekty. Tu nie ma miejsca na niedociągnięcia – zawsze wszystko jest przemyślane, przygotowane i zrealizowane na najwyższym poziomie. Nasi Klienci są bardzo zadowoleni ze wspólnych wyjazdów, które oceniają bardzo pozytywnie.
Adam Krużyński
NICE
OcenaOcenaOcenaOcenaOcena
Kilkukrotnie korzystaliśmy z oferty wyjazdów grupowych/szkoleń przygotowanych przez Travel Profi Partner dla naszych Partnerów. Zaangażowanie i profesjonalizm pracowników TPP, którzy organizowali wyjazdy i opiekowali się naszymi gośćmi oceniamy bardzo wysoko.
Mariusz Walter
STIHL
OcenaOcenaOcenaOcenaOcena
Bardzo dziękujemy za organizacje wyjazdu do Zjednoczonych Emiratów Arabskich. Wyjazd firmowy uznajemy za bardzo udany. Profesjonalna obsługa przed i w trakcie samego pobytu :)
Patrycja Bereda
MAKRO
OcenaOcenaOcenaOcenaOcena
Miałem przyjemność zlecać TPP kilka dużych i mocno niestandardowych wyjazdów grupowych. Zawsze wywiązywali się 100%. Jakość i duża elastyczność. Polecam!
Andrzej Descours
RADIO ESKA
OcenaOcenaOcenaOcenaOcena
Podróżujemy z Travel Profit od kilku lat. Wieloletnie doświadczenie, indywidualne podejście i profesjonalizm sprawdziły się w 100% przy organizacji wyjazdów incentive. Jeśli macie ochotę na zapierające dech w piersiach afrykańskie pejzaże czy relaks na piaszczystych plażach – polecamy.
Joanna Kałużny
ARSANIT
OcenaOcenaOcenaOcenaOcena
W imieniu firmy ADAMA Polska dziękuję firmie Travel profi partner za przygotowanie wyjazdu na Arubę! Począwszy od hotelu Riu Palac poprzez wszystkie działania na organizacji kolacji powitalnej i kończącej pobyt grupy. Serdeczne podziękowania za super opiekę i pełne zaangażowanie nad grupą ADAMA.
Sylwia Kula
ADAMA