Od 18 czerwca 2012 jesteśmy strategicznym partnerem TUI Poland w organizowaniu wyjazdów Incentive Travel

Wybrzeże Słońca

Jednym z wakacyjnych kierunków polecanych również na wyjazdy grupowe dla firm jest Costa del Sol. Ten niepowtarzalny region, obfitujący nie tylko w zabytki, położony jest w prowincji Malaga, na południu Hiszpanii, w Andaluzji.

Na jednej z 140 plaż wybrzeża słońca w hotelu RIU Costa Del Sol w Torremolinos, Malaga wypoczywał nasz klient, który zgłosił się do nas w celu zorganizowania wyjazdu incentive travel.

Stolica prowincji Malaga, słynie z tego, że urodził się tu wielki malarz Pablo Picasso, a jedną z atrakcji jest wizyta w jego muzeum. Warto też zatrzymać się przy przepięknym rzymskim teatrze, zamku Gibralfaro czy fortecy Alcazaba. A stare miasto Estepona, najprawdopodobniej założone przez Fenicjan ma cudowną starówkę z pięknymi małymi uliczkami i kościołami. W okolicy warto zwiedzić park safari Selwo Aventura. W Maladze nasza grupa zwiedziła również Muzeum Motoryzacji.

foto: Marcin Kruś

Kolejnego dnia pobytu grupa wyruszyła do Kordoby z przystankiem na kawę w Lucenie. Następnie zwiedzili Stare Miasto i wielokrotnie przebudowywany meczet, mieszczący obecnie katedrę katolicką. Na uwagę zasługuje także zespół fortyfikacji Alcazar, czyli dawna siedziba władców z pięknymi mozaikami i sarkofagiem. W pobliżu Kordoby znajduje się jedno z najważniejszych stanowisk archeologicznych – Medina Azahara.

foto: Marcin Kruś

foto: Marcin Kruś

fot. Marcin Kruś

foto. Marcin Kruś

Kolejne dni wyjazdu grupowego to zwiedzanie stolicy flamenco Sewilli. Miasta słynącego z corridy, procesji i ciekawych imprez kulturalnych. Tutaj każdy plac jest wyjątkowo piękny – wypełniony wspaniałymi zabytkami, barokowymi kościołami oraz drzewami pomarańczowymi. Oczywiście grupa odwiedziła ten najbardziej znany Plaza de Espana.

Na uwagę zasługują też jeden z najstarszych pałaców królewskich w Europie Reales Alcazares, wspaniały park Marii Luizy oraz Katedra Najświętszej Marii Panny z majestatyczną wieżą Giralda górującą nad całym miastem.

Uzupełnieniem pobytu integracyjnego dla pracowników był pełen relaks w nowym hotel Riu Costa del Sol , usytuowanym  przy promenadzie i oferującym widok na plażę. Costa del Sol to przede wszystkim cudowne plaże rozciągające się na 160 kilometrach wybrzeża od Manilvi do Nerji i ponad 300 dni słońca w roku.

autor: Robert Nowak
Incentive Travel Manager i Ekspert podróży TPP
skontaktuj się z nim: robert.nowak@travelpp.dkonto.pl

Spis treści
Spis Treści
Spodobał się wpis? Udostępnij!