Od 18 czerwca 2012 jesteśmy strategicznym partnerem TUI Poland w organizowaniu wyjazdów Incentive Travel

Wakacje inne niż do tej pory – Furmanowa Press Lato 2020

Wreszcie można odetchnąć po ciężkim i wyjątkowo trudnym pierwszym półroczu. Chociaż te wakacje będą inne, ale również wyjątkowe. Bardziej kameralne, rodzinne i … aktywne.

Wszyscy jesteśmy spragnieni ruchu na świeżym powietrzu. I na takie osoby Podhale i Tatry czekają.

Mimo, że mieszkam tu już kilka lat, to dopiero teraz dostrzegam zalety korzystania z roweru, zarówno jako środka transportu (na zakupy w Zębie 4km!) jak i świetną atrakcję.

Absolutnym hitem są rowery elektryczne, które pozwalają podjechać pod stromą górkę z dużym odciążeniem, że prawie nie czuje się wysiłku (ale pedałować trzeba!). Uległam im i ja – górska kozica 🙂

Mam dla Was świetną propozycję trasy dookoła Zakopanego, prowadzącą widokowymi grzbietami górskimi okalającymi miasto. Początek jak i koniec trasy zaplanowany w wypożyczalni Bike Point w Hotelu Nosalowy Dwór lub w centrum na Tetmajera. Prowadzi przez takie górki jak Antałówka, Bachledzki Wierch (pow. 900 m npm).

Trasa technicznie nie sprawia większych trudności, jednakże ze względu na odcinki poprowadzone polnymi i leśnymi drogami wymaga pewnego obycia z rowerem. Na grzbiet Gubałówki dostajemy się poprzez wjazd wraz z rowerami wyciągiem krzesełkowym „Harenda”. Daje nam to możliwość poznania mniej komercyjnych zakątków podtatrzańskich, spędzenia czasu na łonie natury i nasycenia się pięknymi widokami.

Zachęcam więc do zwiedzania Podhala na rowerach 🙂

Wszystko co do tego potrzebujecie znajdziecie w wypożyczalni i biurze turystyki aktywnej, od roweru po świetnych przewodników www.activevents.pl

Kasia Jamróz

Spis treści
Spis Treści
Spodobał się wpis? Udostępnij!