Od 18 czerwca 2012 jesteśmy strategicznym partnerem TUI Poland w organizowaniu wyjazdów Incentive Travel

Pod gorącym karaibskim słońcem

Gdzie można zabrać najbardziej zabawową grupę klientów? Najlepiej do przepięknego kurortu kuszącego rajskimi plażami i niezliczona liczba atrakcji.

To na Punta Cana nasza grupa incentive spędziła wymarzone wakacje, zapomniała o panującym za oknem zimnie i wygrzała się w gorącym, karaibskim słońcu. Cały tydzień na niemal śnieżnobiałych plażach i nad lazurową wodą w najpiękniejszym z zakątków świata.

Najpopularniejszy kurort Dominikany to nie tylko bajkowe krajobrazy i raj na ziemi, ale także luksusowe hotele i doskonałe miejsce na zorganizowanie letniej imprezy. Nasi klienci zasmakowali muzyki i tańca między innymi na basenie hotelu RIU BAMBU oraz podczas codziennych wydarzeń muzycznych w strefie RIU, takich jak: White Party, Pink Party, Neon Party, Jungle…

Prawdziwie muzyczną niespodzianką były wizyty w  Copa Cabana Theatre i legendarnym Coco Bango Show&Disco. Ten ostatni to jedna z większych atrakcji nocnego życia w Punta Cana. Czterogodzinny show – spektakl, gdzie dobra muzyka i taniec przeplatane są występami akrobatów i artystów. Największe przeboje Madonny, Michaela Jacksona i Beyoncé. Tancerze odtwarzający słynne sceny z Phantom of the Opera, Chicago i wielu innych ulubionych musicali na Broadwayu, a akrobaci wirują nad głowami uczestników. Niesamowita gra świateł, laserów, dymów, konfetti oraz spadających z pod sufitu balonów, jak również świetne nagłośnienie gwarantują szampańską zabawę!

Rewelacyjnym pomysłem na odpoczynek i prawdziwy chillout było spędzenie jednego dnia na pobliskiej i niewielkiej wyspie Saona Island. Gdzie delikatny, biały piasek i piękne palmy kokosowe, wygięte ku morzu stanowią doskonałe tło do sesji fotograficznych.

I komu by się chciało wracać z tak niesamowitego miejsca…

autorka: Karolina Budzyńska
Incentive Travel Coordinator i Ekspert podróży TPP
skontaktuj się z nią: karolina.budzynska@travelpp.dkonto.pl

[offer_bar text=”Chcesz wyjechać na taką wycieczkę?” link=”https://www.travelpp.dkonto.pl/incentive-travel” btn=”Sprawdź jak!”]

Spis treści
Spis Treści
Spodobał się wpis? Udostępnij!