Od 18 czerwca 2012 jesteśmy strategicznym partnerem TUI Poland w organizowaniu wyjazdów Incentive Travel

Otwieramy Złote Wrota Pustyni dla grupy incentive travel

Doubetree By Hilton Marjan Island to nie tylko doskonałe miejsce na rodzinny wypoczynek, to również szeroka oferta i udogodnienia dla grupy pracowników, klientów lub partnerów biznesowych.

Niezapomniany pobyt zapewniają eleganckie i nowoczesne pokoje, bogata oferta restauracyjna, baseny, aktywności sportowe i bezpośredni dostęp do morza. Przekonał się o tym jeden z naszych klientów grupowych.

Poza relaksem i wypoczynkiem Dubaj gwarantuje szeroką ofertę atrakcji i miejsc wartych zobaczenia. Po krótkiej aklimatyzacji już trzeciego dnia pobytu grupa wybrała się na całodzienną wycieczkę do Dubaju. W programie był Duabai Mall wraz ze słynnym Akwarium, wjazd na 124 i 125 piętro wieżowca Burj Khalifa z przepiękną panoramą na całe wybudowane na środku pustyni miasto.

Następnie odbył się rejs wodną taksówką abra, wizyta na „Gold Souk” i na targu z przyprawami.

Po przerwie na obiad w Sheraton Creek Hotel, uczestnicy podziwiali m.in. piękny widok na Hotel Burj al Arab, Palmę Jumeirah, podróż kolejką The Palm Monorail oraz hotel Atlantis. Wieczorem wszyscy wrócili na pokaz fontann przy Dubai Mall i Burj Khalifa.

Kolejny dzień dla chętnych oferował wyjazd na Jebel Jais Zipline. Odważni którzy zdecydowali się na tę atrakcję z całą pewnością nie żałowali. Przejazd najdłuższą na świecie kolejką linową, poruszającą się prawie 150 kilometrów na godzinę, robi niesamowite wrażenie i na długo pozostaje w pamięci. Z kolei, piątego dnia odbyła się wycieczka do jedynego na świecie Ferrari World w Abu Dhabi.

Tutejszy rollercoaster to najszybsza kolejka górska świata, która do 100 km/h rozpędza się w 2 sekundy, po 5 sekundach jest już na 52 m wysokości, natomiast wagonik ma kształt Ferrari! Goście mogli również jeździć w symulatorach, oglądać filmy czy wsiąść do interaktywnych foteli i przejechać przez silnik Ferrari 599 GTB Fiorano pokonując drogę, jaką odbywa paliwo, oglądając od środka pracę tłoków i całą niewiarygodną maszynerię.

Takie rzeczy są możliwe tylko w Zjednoczonych Emiratach Arabskich!
Po wizycie w Parku Ferrari grupa pojechała przez Corniche, z przerwą na zdjęcia przy Emirates Palace, do najbardziej olśniewającej i imponującej budowli w całych Emiratach Arabskich – Wielkiego Meczetu Szejka Zayeda.

Do budowy meczetu użyto materiałów budowlanych i dekoracyjnych z całego świata: gigantyczne żyrandole zbudowane z milionów kryształów Swarovskiego, marmury sprowadzane z Macedonii, największa na świecie mozaika wykonana z marmuru i kamieni półszlachetnych, 96 pięknych kolumn inkrustowanych macicą perłową…

Kolejny, szósty dzień to niezapomniane jeep safari na największym obszarze pustyni piaszczystej świata Rub Al Khali.

W Dubaju wszystko jest top, dlatego nasi klienci poruszali się Toyotami Land Cruiser z napędem na cztery koła. Przepiękną pustynię Al Khali wyróżnia czerwono-pomarańczowym piasek i bardzo wysokie wydmy.

Po kolacji na pustyni odbyło się niezwykłe show – taniec brzucha, występ wirującego Derwisza oraz połykacza ognia.

Ostatni, siódmy dzień dla osób zainteresowanych oferował tradycyjnym rejs po Zatoce Perskiej i podziwianie starożytnych krajobrazów Omanu Musandam Khasab. Po powrocie odbyła się kolacja pożegnalna w hotelu, ponieważ kolejnego dnia grupa opuszczała miasto rekordów i Zjednoczone Emiraty Arabskie. Najekskluzywniejsze hotele, najwyższe budynki, największe centra handlowe, najdroższe samochody, największe wyspy oraz największy obszar pustyni piaszczystej świata na zawsze zostaną w pamięci uczestników wyjazdu. Nikt nie ma wątpliwości, że Dubaj to miejsce naprawdę wyjątkowe.

autor: Robert Nowak
Incentive Travel Manager i Ekspert podróży TPP
skontaktuj się z nim: robert.nowak@travelpp.dkonto.pl

[offer_bar text=”Chcesz wyjechać na taką wycieczkę?” link=”https://www.travelpp.dkonto.pl/incentive-travel” btn=”Sprawdź jak!”]

Spis treści
Spis Treści
Spodobał się wpis? Udostępnij!