Od 18 czerwca 2012 jesteśmy strategicznym partnerem TUI Poland w organizowaniu wyjazdów Incentive Travel

Muzyczne klimaty pod gorącym słońcem Tajlandii

Plaże jak z pocztówki, buddyjskie świątynie i wspaniali ludzie. Najlepszy relaks i odpoczynek w kraju, który zaraża uśmiechem!

W muzyczną przygodę życia i w poszukiwaniu słońca wyruszyła Dreamlinerem LOTu grupa naszych klientów incentive. Nowo wybudowany ROBINSON Club Khao Lak na Phukecie to idealne miejsce na pełne wrażeń wakacje. Położony przy plaży, 5-gwiazdkowym hotel oprócz oferty sportowej umożliwia gościom relaks podczas zabiegów i masaży. Do tego kompleks basenów, nowoczesne pokoje oraz restauracje, w których można spróbować dań kuchni tajskiej, azjatyckiej lub międzynarodowej. Miejsce gwarantuje piękne wspomnienia.

Uczestnicy już pierwszego dnia wzięli udział w degustacji tajskiej kawy, a wieczór spędzili w klubie muzycznym. Kolejnego dnia mogli spróbować swoich sił w narodowym sporcie tajskim boksie, który ma swe korzenie w starożytnych sztukach walki. Przed zawodowymi meczami bokserskim zawodnicy wykonują rytualne tańce, a całość tworzy muzyka grana przez zespół phiphat.

A wieczorem wizyta i zabawa w beach bar z muzyką na żywo. Ciepły piasek, drzewa palmowe, doskonałe rytmy to niepowtarzalna klimat, który poczuli uczestnicy.

Następne dni, to kolejne muzyczne niespodzianki, udział i wysłuchanie występu Ladyboy Cabaret Show.

Następnie kolacja i wizyta na Bangla Road, Patong w Phuket. Miejsca tętniącego życiem i muzyką z barów, klubów i pubów przez całą noc. Następnego dnia poza relaksem w hotelu, odbyła się tajska lekcja gotowania.

Tajlandzką przygodę kończy wizyta w najpiękniejszym miejscu świata, na wyspie Jamesa Bonda. Sama trasa wodna jest niezwykła i bogata krajobrazowo, pełna tajemniczych wysp, zjawiskowych jaskiń oraz wapiennych skał o fantazyjnych kształtach, porośniętych soczyście zieloną roślinnością (formacje skalne sięgają 275 m n.p.m.) Zjawiskowa Zatoka Phang Nga to w 100% naturalna i wyjątkowa sceneria. Powierzchnia niemal 400 km2 jest objęta parkiem narodowym, a wszystko po to, aby chronić naturalne piękno 40 wysepek. Na większości z nich znajdują się zjawiskowe, wyżłobione przez wodę jaskinie. Pieczary, labirynty lasów namorzynowych i turkusowe wody to sceneria do filmu „Człowiek ze złotym pistoletem”, w którym w 1974 roku w rolę superagenta 007 wcielił się Roger Moore. Wizytówką wyspy jest wystająca na 20 metrów z wody skała nazywana „maczugą Jamesa Bonda” i przypominającą nam naszą Maczugę Herkulesa w Ojcowskim Parku Narodowym. Słynna Wyspa Jamesa Bonda to tak naprawdę dwie wyspy. Do Khao Phing Kan przybijają statki wycieczkowe, a na drugiej Ko Tapu znajduje się słynna maczuga.

Naturalne piękno Tajlandii można było poznać podczas udział w wycieczce w głąb Parku Narodowego Khao Sok. Rejs kajakiem, wędrówka w głąb dżungli, wizyta w lokalnej wiosce i na targu oraz do tego kilka niezwykłe panoramiczne widoki są nie lada gratką dla miłośników przyrody.

A kto z uczestników nie zdążył zasmakować wszystkich atrakcji ROBINSON Club Khao Lak miał na to czas w ostatni dniu. Wyjazd został tak uszyty, żeby każdy mógł zasmakować Tajlandii w najlepszy dla siebie sposób.

autorka: Karolina Budzyńska
Incentive Travel Coordinator i Ekspert podróży TPP
skontaktuj się z nią: karolina.budzynska@travelpp.dkonto.pl

[offer_bar text=”Chcesz wyjechać na taką wycieczkę?” link=”https://www.travelpp.dkonto.pl/incentive-travel” btn=”Sprawdź jak!”]

Spis treści
Spis Treści
Spodobał się wpis? Udostępnij!