Od 18 czerwca 2012 jesteśmy strategicznym partnerem TUI Poland w organizowaniu wyjazdów Incentive Travel

Jubileusz w królewskim stylu – Londyn z grupą incentive travel

Stolica Wielkiej Brytanii nazywana jest stolicą Europy, centrum życia kulturalnego świata, ale też zagłębiem finansowym (City).

Londyn jest kosmopolityczny, łączy w sobie królewskie rezydencje, klasyczne budowle, galerie sztuki, muzea, jak również nowoczesne dzielnice.

Wybór Londynu jako miasta idealnego na wyjazd jubileuszowy dla jednego z naszych klientów był strzałem w dziesiątkę!

Integracja, konferencja, spotkanie biznesowe i plan zwiedzania oraz element zaskoczenia – to wszystko zmieściło się w 3 dniowym programie, który łączył w sobie MICE z Incentive travel.

Udało się zgrać w czasie przylotu aż z 5 lotnisk w Polsce na 2 różne lotniska w Londynie, co wymagało nie lada precyzji w planowaniu i organizacji całego efektu. Czas był kluczowym miernikiem powodzenia tego projektu.

Królewskie miasto nocą z niespodzianką utrzymywaną do samego końca, to właśnie ten element zaskoczenia przyjęty był najlepiej. Absolutnym hitem okazało się zaproszenie grupy na musical „Król Lew” do Lyceum Theatre. To było spektakularne doświadczenie kulturalne dla każdego, show w broadway’wskim stylu, na światowym poziomie. Fenomenalna scenografia, jak i super nowatorskie  kostiumy  – warstwa wizualna wykraczała poza naszą wyobraźnię. Poziom artystyczny podsumował jeden z uczestników jako – genialne show!

Natomiast w drugim dniu pobytu znalazły się główne atrakcje turystyczne Londynu m.in.  zwiedzanie twierdzy Tower of London, spacer przy brzegu Tamizy, a następnie rejs w blasku słońca.

Rejs z lunchem dla grupy, to był prawdziwy relaks i eksploracja miasta z innej perspektywy.

Program popołudniowy przewidywał dalsze zwiedzanie najbardziej charakterystycznych miejsc, aż do British Museum.

Cześć wieczorna miała wymiar iście imprezowy, także kolacja pożegnalna z zabawą przy muzyce z DJem niejednemu zakręciła w głowie.

Uczestnicy wyjeżdżali z Londynu w dobrym nastroju, poznali to miasto zupełnie z innej strony.

Zwieńczeniem wyjazdu jest uroczysta kolacja z DJem, a kolejnego dnia powrót do Polski.

autor: Ela Wilkanowska

Sales & Marketing Manager

skontaktuj się z nią: ela.wilkanowska@travelpp.dkonto.pl

[offer_bar text=”Chcesz wyjechać na taką wycieczkę?” link=”https://www.travelpp.dkonto.pl/podroze-szyte-na-miare/” btn=”Sprawdź jak!”]

 

Spis treści
Spis Treści
Spodobał się wpis? Udostępnij!