Od 18 czerwca 2012 jesteśmy strategicznym partnerem TUI Poland w organizowaniu wyjazdów Incentive Travel

  • Wszedobylscy.com / SYCYLIA

    Poznaj naszych inspiratorów, posłuchaj ich opowieści o miejscach, które zwiedzili, ludziach, jakich poznali, doświadczeniach, jakie wynieśli ze swoich podróży, obejrzyj ich zdjęcia, zainspiruj się.

Strona Główna » Inspiratorzy » Wszedobylscy.com / SYCYLIA

Wszedobylscy.com / SYCYLIA

Pasjonaci podróży, którzy aktywnie lubią spędzać czas, dobrze zjeść i poznawać nowe zakątki. Wychodzą z założenia, że przygoda może czaić się za każdym rogiem, więc chętnie podróżują po Polsce, po Europie, spędzili też kilka tygodni w Chinach. Swoją pasję do zwiedzania świata zdążyli już zaszczepić w najmłodszej latorośli. O podróżach piszą na www.wszedobylscy.com

"Włochy to kraj, do którego zawsze chętnie wracamy. Oboje w słonecznej Italii zresztą mieszkaliśmy: jedno w Mediolanie, drugie na Sycylii.

To właśnie ta wyspa jest jednym z najpiękniejszych miejsc, jakie kiedykolwiek odwiedziliśmy. Piękna natura, malownicze plaże, majestatyczna Etna, urocze miasteczka, wspaniały klimat, przyjaźni ludzi oraz wyśmienite jedzenie. To miejsce, do którego można wielokrotnie powracać i nigdy się nie znudzi.”

– Wszedobylscy.com