Od 18 czerwca 2012 jesteśmy strategicznym partnerem TUI Poland w organizowaniu wyjazdów Incentive Travel

  • Weronika Wilkanowska / POZNAŃ

    Poznaj naszych inspiratorów, posłuchaj ich opowieści o miejscach, które zwiedzili, ludziach, jakich poznali, doświadczeniach, jakie wynieśli ze swoich podróży, obejrzyj ich zdjęcia, zainspiruj się.

Strona Główna » Inspiratorzy » Weronika Wilkanowska / POZNAŃ

Weronika Wilkanowska / POZNAŃ

Studentka pierwszego roku Stosunków Międzynarodowych, która marzy o podróży kulinarnej po Azji. Miłośniczka dobrego kina, sztuki, koszykówki, gotowania oraz kultury azjatyckiej i hiszpańskiej. Powszechnie kojarzona z wiecznego podróżowania do Hiszpanii, od niedawna zafascynowana także zwiedzaniem zakamarków największych europejskich miast i ich muzeów.

"W tym roku Betlejem Poznańskie znalazło się w pierwszej 10tce na liście najlepszych jarmarków bożonarodzeniowych w Europie.

W tym roku Betlejem Poznańskie znalazło się w pierwszej 10tce na liście najlepszych jarmarków bożonarodzeniowych w Europie. Plac Wolności połączył się bajkowo iluminacjami świetlnymi ze Starym Rynkiem i przyciągnął tłumy zwiedzających. Stragany uginały się od smakołyków kuchni regionalnej, stoisk z grzanym winem i pięknych przedmiotów rękodzieła ludowego. Powracającym punktem w historii tego wydarzenia jest wystawa figur lodowych Poznan Ice Festival, podczas którego artyści z całego świata wyczarowują fantastyczne rzeźby z lodu. Natomiast zaskakującą atrakcją stała się Betlejemska Bimba, czyli tramwaj odświętnie przystrojony, który przenosił w świąteczny klimat każdego, kto był grzeczny w tym roku. Dziecięcą radość widać na każdym kroku, atrakcji dla dzieci przygotowano co niemiara. Karuzele cieszyły się ogromną popularnością i to bez względu na wiek. Warto odwiedzić Poznań w tym roku również dlatego, aby świętować setną rocznicę wybuchu zwycięskiego Powstania Wielkopolskiego. A 27 grudnia 2018 r. to najważniejszy dzień obchodów, więc jeszcze każdy zdąży przybyć do stolicy Wielkopolski. Zapraszam do Poznania!

– Weronika Wilkanowska