Od 18 czerwca 2012 jesteśmy strategicznym partnerem TUI Poland w organizowaniu wyjazdów Incentive Travel

  • Sylvia Voyages by Sylvia Zysk / IZRAEL

    Poznaj naszych inspiratorów, posłuchaj ich opowieści o miejscach, które zwiedzili, ludziach, jakich poznali, doświadczeniach, jakie wynieśli ze swoich podróży, obejrzyj ich zdjęcia, zainspiruj się.

Strona Główna » Inspiratorzy » Sylvia Voyages by Sylvia Zysk / IZRAEL

Sylvia Voyages by Sylvia Zysk / IZRAEL

Na co dzień związana z branżą wydawniczą i medialną, a także swoją największą pasją – jeździectwem. Podróżniczo – zakochana w Paryżu i zainspirowana Afryką, od której rozpoczęła swoją instagramową, a w końcu także blogową przygodę. O swoim wyprawach opowiada na www.sylviavoyages.com

"Tysiące lat temu izraelskie ziemie zalewało morze, dziś powierzchnię Ziemi Obiecanej w około 40% zajmują pustynie.

I choć wydaje się, że ten surowy krajobraz, który mijamy w drodze na południe kraju nie ma zbyt wiele do zaoferowania, to wkrótce trafiamy do miejsc, które na długo pozostaną w naszej pamięci. W otoczeniu pustyni Negew, gdzie temperatura nawet w grudniu dochodzi do 30’C, a na niebie próżno szukać chmur, leżą dwa zdumiewające miejsca – Timna Park i Red Canyon. Położone po przeciwległych stronach (pierwsze przy granicy z Jordanią, drugie przy granicy z Egiptem) odkrywają przed podróżnymi bogactwo historii, tajemnic i majestatycznych widoków, stanowiąc zarazem namiastkę pustynnej wyprawy. To zdecydowanie mój izraelski numer jeden.”

–  Sylvia Voyages by Sylvia Zysk