Od 18 czerwca 2012 jesteśmy strategicznym partnerem TUI Poland w organizowaniu wyjazdów Incentive Travel

  • Sylvia Voyages by Sylvia Zysk / IZRAEL

    Poznaj naszych inspiratorów, posłuchaj ich opowieści o miejscach, które zwiedzili, ludziach, jakich poznali, doświadczeniach, jakie wynieśli ze swoich podróży, obejrzyj ich zdjęcia, zainspiruj się.

Incentive Travel » Inspiratorzy » Sylvia Voyages by Sylvia Zysk / IZRAEL
Sylvia Voyages by Sylvia Zysk / IZRAEL

Sylvia Voyages by Sylvia Zysk / IZRAEL

Na co dzień związana z branżą wydawniczą i medialną, a także swoją największą pasją – jeździectwem. Podróżniczo – zakochana w Paryżu i zainspirowana Afryką, od której rozpoczęła swoją instagramową, a w końcu także blogową przygodę. O swoim wyprawach opowiada na www.sylviavoyages.com

Sprawdź inne wycieczki w naszej ofercie:


"Tysiące lat temu izraelskie ziemie zalewało morze, dziś powierzchnię Ziemi Obiecanej w około 40% zajmują pustynie.

I choć wydaje się, że ten surowy krajobraz, który mijamy w drodze na południe kraju nie ma zbyt wiele do zaoferowania, to wkrótce trafiamy do miejsc, które na długo pozostaną w naszej pamięci. W otoczeniu pustyni Negew, gdzie temperatura nawet w grudniu dochodzi do 30’C, a na niebie próżno szukać chmur, leżą dwa zdumiewające miejsca – Timna Park i Red Canyon. Położone po przeciwległych stronach (pierwsze przy granicy z Jordanią, drugie przy granicy z Egiptem) odkrywają przed podróżnymi bogactwo historii, tajemnic i majestatycznych widoków, stanowiąc zarazem namiastkę pustynnej wyprawy. To zdecydowanie mój izraelski numer jeden.”

–  Sylvia Voyages by Sylvia Zysk

 

Izrael to nie tylko Ściana Płaczu, lecz również inne atrakcje, takie jak Timna Park czy Red Canyon. Wybierz się na wycieczkę do Izraela i odkryj zachwycające miejsca na pustyni Negew!

Jakie są najpopularniejsze miasta w Izraelu?

Wycieczka do Izraela z Travel PP szlakiem najsłynniejszych miast? To dopiero przygoda! Na listę koniecznie wpisz poniższe lokalizacje:

  • Jerozolima – zobaczysz tu m.in. Ścianę Płaczu, Meczet Al-Aksa, Bazylikę Grobu Świętego i Kopułę na Skale,
  • Tel Awiw – warto odwiedzić Muzeum Palmach, Muzeum Sztuki, Sarona Market, Jaffa Flea Market czy Plac Rabina,
  • Hajfa – koniecznie zobacz Klasztor Karmelitów Bosych, Madatech czy Narodowe Muzeum Morskie,
  • Ejlat – najdalej wysunięte na południe izraelskie miasto, położone w południowej części pustyni Negew; najsłynniejsze okoliczne atrakcje to Timna Park i Red Canyon.

 

Czym zachwyca Izrael?

Sylvia Voyages by Sylvia Zysk wybrała się na wyjazd do Izraela z Travel PP, by na własne oczy zobaczyć Ziemię Obiecaną. Podróżniczka odnalazła miejsca, które na długo pozostaną w jej pamięci, a szczególnie zachwyciła się okolicą pustyni Negew, gdzie znajdują się Timna Park i Red Canyon. Timna Park to narodowy park archeologiczno-geologiczny Izraela o powierzchni ponad 60 km2, a zarazem jeden z największych tego typu obiektów na świecie. Timna Park znajduje się w południowej części pustyni Negew i jest otoczony imponującymi klifami. Z kolei Red Canyon to ok. 200-metrowa szczelina wydrążona w górskim piaskowcu przez płynącą wodę. Tę atrakcję również znajdziemy na pustyni Negew, niedaleko miasta Ejlat.