Od 18 czerwca 2012 jesteśmy strategicznym partnerem TUI Poland w organizowaniu wyjazdów Incentive Travel

  • Piotr z Poznania / THETH

    Poznaj naszych inspiratorów, posłuchaj ich opowieści o miejscach, które zwiedzili, ludziach, jakich poznali, doświadczeniach, jakie wynieśli ze swoich podróży, obejrzyj ich zdjęcia, zainspiruj się.

Strona Główna » Inspiratorzy » Piotr z Poznania / THETH

Piotr z Poznania / THETH

Od 11 lat jest wierny swojej życiowej dewizie, że praca powinna być miłym przerywnikiem czasu wolnego. Dlatego zarówno pracę, jak i czas wolny wykonuje z pasją i z przyjemnością. Od czasu do czasu stara się zobaczyć i odkryć coś nowego. Ostatni była: Nowa Zelandia, Madagaskar i Chile…

Albański off road do wsi Theth w północnej Albanii w Górach Północnalbańskich, u źródeł rzeki Shalë.

Wieś położona jest w Parku Narodowym Thethit na wysokości około 700 m n.p.m. i jest jedną z najbardziej izolowanych osad w Europie. Są dwie drogi dojazdu. Jedna od strony Szkodry i Kopik, która pod górę jest wyasfaltowana, a potem od przełęczy ma kamienisty i kręty zjazd. Można tam spotkać miejscowych jadących osobówkami. Druga droga prowadząca w stronę Prekal i dalej do Szkodry jest znacznie dłuższa i trudniejsza, dostępna tylko dla aut 4×4. Ma około 50 km długości i czas przejazdu około 6 godzin… pod warunkiem, że nie pada deszcz.

– Piotr z Poznania