Od 18 czerwca 2012 jesteśmy strategicznym partnerem TUI Poland w organizowaniu wyjazdów Incentive Travel

  • Piotr Kulczycki / STAMBUŁ

    Poznaj naszych inspiratorów, posłuchaj ich opowieści o miejscach, które zwiedzili, ludziach, jakich poznali, doświadczeniach, jakie wynieśli ze swoich podróży, obejrzyj ich zdjęcia, zainspiruj się.

Strona Główna » Inspiratorzy » Piotr Kulczycki / STAMBUŁ

Piotr Kulczycki / STAMBUŁ

Fotograf-podróżnik, na co dzień dyrektor zarządzający agencją interaktywną Crafton.pl. Odwiedził do tej pory prawie 100 krajów. Stworzył osobistą stronę fotograficzną do dokumentowania podróży i pokazania swoich zdjęć www.photler.com

„Nie ma wielu miast na świecie, które chciałbym odwiedzić kilka razy w życiu. Świat jest ogromny, a życie zbyt krótkie, żeby wciąż jeździć w te same miejsca. Dlatego za każdym razem staram się wybierać inne, dalekie cele moich podróży.

Wyjątek stanowi Istambuł… Jest to miasto jest tętniące życiem, pełne niesamowitych zabytków, przemiłych ludzi i smacznej kuchni. Największą atrakcją mojej podróży był rejs po cieśninie Bosfor. Aczkolwiek pozostałe atrakcje miasta jak: Hagia Sophia, Topkapı Palace, Sultanahmet Mosque and Basilica Cistern – wciąż robią na mnie ogromne wrażenie.”

– Piotr Kulczycki