Od 18 czerwca 2012 jesteśmy strategicznym partnerem TUI Poland w organizowaniu wyjazdów Incentive Travel

  • Piotr Kulczycki / STAMBUŁ

    Poznaj naszych inspiratorów, posłuchaj ich opowieści o miejscach, które zwiedzili, ludziach, jakich poznali, doświadczeniach, jakie wynieśli ze swoich podróży, obejrzyj ich zdjęcia, zainspiruj się.

Incentive Travel » Inspiratorzy » Piotr Kulczycki / STAMBUŁ
Piotr Kulczycki / STAMBUŁ

Piotr Kulczycki / STAMBUŁ

Fotograf-podróżnik, na co dzień dyrektor zarządzający agencją interaktywną Crafton.pl. Odwiedził do tej pory prawie 100 krajów. Stworzył osobistą stronę fotograficzną do dokumentowania podróży i pokazania swoich zdjęć www.photler.com

Sprawdź inne wycieczki w naszej ofercie:


„Nie ma wielu miast na świecie, które chciałbym odwiedzić kilka razy w życiu. Świat jest ogromny, a życie zbyt krótkie, żeby wciąż jeździć w te same miejsca. Dlatego za każdym razem staram się wybierać inne, dalekie cele moich podróży.

Wyjątek stanowi Istambuł… Jest to miasto jest tętniące życiem, pełne niesamowitych zabytków, przemiłych ludzi i smacznej kuchni. Największą atrakcją mojej podróży był rejs po cieśninie Bosfor. Aczkolwiek pozostałe atrakcje miasta jak: Hagia Sophia, Topkapı Palace, Sultanahmet Mosque and Basilica Cistern – wciąż robią na mnie ogromne wrażenie.”

– Piotr Kulczycki

 

Wycieczka do Turcji z Travel PP to świetna okazja na odwiedzenie Stambułu – jednego z najpiękniejszych miast świata, pełnego niesamowitych zabytków, które można oglądać m.in. z niecodziennej perspektywy – podczas rejsu po cieśninie Bosfor. 

Ekscytujące odkrywanie Stambułu – wyjazd do Turcji z Travel PP 

 

Stambuł to miasto niezwykłe z wielu powodów. Już samo położenie sprawia, że to jedyna metropolia świata umiejscowiona jednocześnie na dwóch kontynentach – europejskim i azjatyckim. Miasto przecina 31-kilometrowej szerokości przesmyk łączący Morze Czarne z morzem Marmara, a organizowane wzdłuż niego rejsy po cieśninie Bosfor należą do jednych z najciekawszych i najbardziej popularnych atrakcji turystycznych. Wodna wędrówka oferuje niezapomniane wrażenia i fantastyczne widoki na miasto oraz okoliczne krajobrazy. Podczas rejsu można zobaczyć zabytkowe budowle Turcji, takie jak Pałac TokapiBłękitny MeczetHagia Sophia, a także bajeczne willowe osiedla czy porośnięte gęstą roślinnością wzgórza.

Wycieczka do Turcji z Travel PP – magia kulturalnego dziedzictwa

 

Stambuł – największe i najludniejsze miasto w Turcji oraz centrum kulturalne i handlowe tego kraju – to miejsce tętniące życiem, pełne smacznego jedzenia i przemiłych ludzi. Wędrując po nim, warto odwiedzić najważniejsze zabytki, jak choćby Błękitny Meczet ze zjawiskowymi niebieskimi kaflami na kopułach i minaretach, Pałac Tokapi, który przez ponad 400 lat był siedzibą osmańskich sułtanów, zabytkową świątynię Hagia Sophia z licznymi arcydziełami sztuki bizantyjskiej czy Cysternę Bazyliki, czyli zbiornik podziemny zbudowany w VI wieku na magazyn wody dla pałacu cesarskiego. Wyjazd do Turcji z Travel PP oraz wędrówki i rejsy po Stambule poleca Piotr Kulczycki, podróżnik i fotograf głęboko urzeczony tym pięknym miastem.