Od 18 czerwca 2012 jesteśmy strategicznym partnerem TUI Poland w organizowaniu wyjazdów Incentive Travel

  • Paweł Uchorczak / PROWANSJA

    Poznaj naszych inspiratorów, posłuchaj ich opowieści o miejscach, które zwiedzili, ludziach, jakich poznali, doświadczeniach, jakie wynieśli ze swoich podróży, obejrzyj ich zdjęcia, zainspiruj się.

Incentive Travel » Inspiratorzy » Paweł Uchorczak / PROWANSJA
Paweł Uchorczak / PROWANSJA

Paweł Uchorczak / PROWANSJA

Miłośnik fotografii krajobrazowej, rodowity Opolanin. Fotografia jest dla niego oderwaniem się od codzienności. Wychodzi z założenia, że chwile w życiu są zbyt ulotne, dlatego też fotografuje, by zatrzymać je na dłużej. Przepiękne barwy, bajkowe krajobrazy pozwalają się nam przenieść do świata marzeń, który tak naprawdę jest w zasięgu naszych oczu, tylko trzeba nauczyć się na otaczający nas świat patrzeć. Prowadzi warsztaty fotograficzne w najbardziej fotogenicznych miejscach w Polsce i Europie.
www.facebook.com/PawelUchorczakFotografia

Sprawdź inne wycieczki w naszej ofercie:


„Miejsce, które mnie zainspirowało i inspiruje, to Prowansja i jej lawendowe pola.

Od dwóch lat jeżdżę w ten region na przełomie czerwca i lipca kiedy kwitnie lawenda. Miejsce daje mi tyle pozytywnej energii i spokoju, że chce się tam wracać. Dodatkowym aspektem są przepiękne pola lawendowe, które są rajem dla fotografów z całego świata.”

– Paweł Uchorczak

 

Wycieczka do Francji z Travel PP to okazja by zanurzyć się w ciszy, spokoju i hipnotyzującym czarze Prowansji. Widowiskowe lawendowe pola tego regionu, podobnie jak kultura i historia okolicy, urzekają miłośników piękna i rustykalnej atmosfery.

Wyjazd do Francji z Travel PP przepełniony czarem lawendy

 

Prowansja to rejon południa Francji leżący nad Morzem Śródziemnym i słynący z malowniczych, przepięknych krajobrazów, małych miasteczek, wzgórz i dolin, wsi i winnic – a szczególnie intensywnie fioletowych lawendowych pól rozpoczynających swoje kwitnienie z końcem czerwca. Wszystko to czyni Prowansję rajem dla turystów-estetów z całego świata, zwłaszcza malarzy, artystów i fotografów pragnących nacieszyć zmysły tą czarowną scenerią. Miejsce urzekło m.in. Pawła Uchorczaka, miłośnika fotografii krajobrazowej, dla którego zjawiskowe pola uprawne lawendy stały się inspiracją do pracy twórczej.

Wycieczka do Francji z Travel PP – w zachwycie nad Prowansją

 

Oprócz lawendowych pól Prowansja oferuje wiele atrakcji dla przyjezdnych. Na turystów czeka między innymi zwiedzanie malowniczych wiosek oraz miasteczek takich jak Avignon, Arles czy Aix-en-Provence słynących z pięknej architektury, muzeów, zabytków, okazałych ogrodów i katedr. W tym uroczym regionie, jakim bez wątpienia jest Prowansja, można poczuć prawdziwy klimat Francji i całkowicie zanurzyć się w pięknie miejscowej historii i kultury. Znajdziemy tu też najlepsze winnice, w których można skosztować wybornych trunków i poznać tajemniczą sztukę produkcji wina, a także spróbujemy charakterystycznych lokalnych przysmaków prowansalskiej kuchni. Wyjazd do Francji z Travel PP to przygoda, której nie może przegapić żaden miłośnik urlopu z aparatem w ręku. Kierunek poleca Paweł Uchorczak.