Od 18 czerwca 2012 jesteśmy strategicznym partnerem TUI Poland w organizowaniu wyjazdów Incentive Travel

  • Paulina Kawa Zięba / INDIE

    Poznaj naszych inspiratorów, posłuchaj ich opowieści o miejscach, które zwiedzili, ludziach, jakich poznali, doświadczeniach, jakie wynieśli ze swoich podróży, obejrzyj ich zdjęcia, zainspiruj się.

Incentive Travel » Inspiratorzy » Paulina Kawa Zięba / INDIE
Paulina Kawa Zięba / INDIE

Paulina Kawa Zięba / INDIE

Trenerka gimnastyki śmiechu i umiejętności miękkich, podróżniczka. Właścicielka organizacji Life Roots. Autorka wielu artykułów. Swoimi przepisami na zdrowe i szczęśliwe życie dzieli się na blogu: www.liferoots.pl

Sprawdź inne wycieczki w naszej ofercie:


„Podróże po świecie są dla mnie ogromną dawką inspiracji. Jednym z ostatnich krajów które odwiedziłam to Indie, które zaskakiwały mnie na każdym kroku.

Odwiedzałam kluby jogi śmiechu w parkach. Członkowie takich klubów spotykają się każdego dnia o 6:30 by aktywnie zacząć dzień. Spełniłam również swoje marzenie odwiedzając Taj Mahal! Cały kompleks jest olśniewający, można poczuć się jak w bajce. Warto zaplanować sobie dłuższy czas na pobyt w środku, by móc pospacerować po parku lub usiąść na chwilę na ławeczce i zamyślić się.”

– Paulina Kawa Zięba

Siedemnastowieczne mauzoleum Taj Mahal, parki narodowe, fortece i świątynie, wyjątkowa indyjska kuchnia, kluby jogi śmiechu i czas na zadumę – wyjazd do Indii z Travel PP to przygoda życia i całe mnóstwo wyjątkowych miejsc do odwiedzenia.

Wyjazd do Indii z Travel PP – podróż po kraju piękna i różnorodności 

 

Leżące w Azji Południowej i zajmujące znaczną część subkontynentu indyjskiego Indie to kraj, który oszałamia ogromem i różnorodnością. Od północy okolone łańcuchami górskimi, od południa oblane wodami mórz i oceanów państwo oferuje turystom mnogość pięknych i fascynujących miejsc rozsianych na powierzchni niemal 3,3 miliona km². Jednym z ciekawszych miejsc, do których warto się udać, jest Agra – miasto nad Jamuną przepełnione historią i licznymi zabytkami, wśród których jest ten najważniejszy – Taj Mahal. Miejscem zachwyciła się Paulina Kawa-Zięba, podróżniczka i trenerka gimnastyki śmiechu i umiejętności miękkich. To niezwykłe mauzoleum wraz z otaczającym je kompleksem basenów i ogrodów, przyciąga, urzeka i fascynuje. Możesz odwiedzić je w trakcie wycieczki do Indii z Travel PP.

Wycieczka do Indii z Travel PP – zachwycający Taj Mahal

 

Taj Mahal – jedno z największych osiągnięć architektury indyjsko-islamskiej – to budowla niezwykła ze wszech miar: króluje tu harmonia i symetria, doskonałość i niezwykłe bogactwo subtelnych zdobień, skromność i przepych jednocześnie. Miejsce zachwyca monumentalnością i wykonaniem, a budowla wzniesiona przez siedemnastowiecznego cesarza jako pomnik miłości do żony w całości została wykonana z białego marmuru. Z powodu swojej unikatowości trafiło również na Listę Światowego Dziedzictwa UNESCO. W okolicy Taj Mahal, jednego z 7 współczesnych cudów świata, na turystów czekają także pałace, meczety i ogrody oraz wiele innych atrakcji – jak możliwość zakupu ręcznie tkanych dywanów czy skosztowania tradycyjnych indyjskich potraw. Turyści poszukujący nie tylko wrażeń, ale i relaksu, jak Paulina Kawa–Zięba, znajdą go w okolicznych parkach, gdzie od rana działają kluby jogi śmiechu.