Od 18 czerwca 2012 jesteśmy strategicznym partnerem TUI Poland w organizowaniu wyjazdów Incentive Travel

  • Patrycja & Daniel & Blanka Szupke / TAJLANDIA

    Poznaj naszych inspiratorów, posłuchaj ich opowieści o miejscach, które zwiedzili, ludziach, jakich poznali, doświadczeniach, jakie wynieśli ze swoich podróży, obejrzyj ich zdjęcia, zainspiruj się.

Incentive Travel » Inspiratorzy » Patrycja & Daniel & Blanka Szupke / TAJLANDIA
Patrycja & Daniel & Blanka Szupke / TAJLANDIA

Patrycja & Daniel & Blanka Szupke / TAJLANDIA

Trzyosobowa rodzina zapaleńców pozytywnie nastawionych do Świata i ludzi. Każdy wolny czas poświęcają swojej pasji jaką są podróże. 2013 rok był przełomowy, gdyż właśnie wtedy postanowili podróżować na własną rękę. Od 2016 roku prowadzą bloga Palcem Po Mapie „Przestań marzyć, zacznij działać”, którego głównym zadaniem jest inspirowanie inny do podróżowania @podrozePalcempomapie

Sprawdź inne wycieczki w naszej ofercie:


"Podróż do Azji była naszym wielkim marzeniem, przeglądając i czytając przeróżne informacje na temat krajów położonych w Azji południowo – wschodniej wybraliśmy Tajlandię.

Tajlandia jest idealnym miejscem na pierwszy samodzielny wypad do Azji. Przyjaźni i wiecznie uśmiechnięci ludzie, dobrze rozwinięta komunikacja (kolej, samoloty, autobusy) pozwalają w bardzo łatwy sposób przemierzać ten piękny kraj.
Mieszanka jaką zastaliśmy na miejscu robi piorunujące wrażenie. Oczywiście to co najlepsze w tym pięknym kraju to uliczna kuchnia, która serwuje przepyszne jedzenie, należy pamiętać że Tajlandia,to także dzikie dżungle na północy, piękne krajobrazy i rajskie wyspy na południu oraz setki jak nie tysiące świątyń rozsianych po całym kraju.
Do niedawna wychodziliśmy z założenia że nie odwiedzamy tych samych miejsc dwa razy, po Tajlandii mamy nieco inne zdanie ?”

 

Tajlandia to obecnie jeden z najpopularniejszych kierunków turystycznych na świecie. Kraj zachwyca pięknem krajobrazów, fantastyczną kuchnią, rozwiniętą komunikacją i przyjaznymi mieszkańcami. Wycieczka do Tajlandii z Travel PP to doskonały pomysł na urlop.

Wyjazd do Tajlandii z Travel PP – poznaj ten niezwykły kraj

 

Tajlandia – państwo położone w Południowo-Wschodniej Azji – jest krajem o nadzwyczaj bogatej kulturze i historii, a jednocześnie prężnie się rozwija i jest nowoczesny, szczególnie w rejonach dużych aglomeracji. Wiele atrakcji turystycznych oferują największe z miast, m.in. stolica Tajlandii – Bangkok, w którym warto odwiedzić Pałac Królewski czy Świątynię Szmaragdowego Buddy, Chang Mai słynące z pięknych świątyń i dzikich dżungli, starożytne pełne zabytków miasto Ayutthaya czy znane z mostu na rzece Kwai Kanchanaburi. Oprócz zabytków, licznych świątyń i pięknych krajobrazów znajdziemy tu rarytasy ulicznej kuchni serwowane przez nadzwyczaj przyjaznych i zawsze uśmiechniętych mieszkańców.

Rajskie wyspy i świątynie – wyjazd do Tajlandii z Travel PP 


Tajlandia leżąca malowniczo pomiędzy wodami Oceanu Indyjskiego i Spokojnego, jest ciepła i słoneczna. Z tego powodu to niemal idealne miejsce na wypad urlopowy i wakacyjny, zarówno samodzielnie, jak i z rodziną. Na południu znajdują się rajskie wyspy z uroczymi, niemal bajkowymi białymi piaszczystymi plażami i lazurową wodą – Phuket, Koh Samui czy Koh Phi Phi. Kraj słynie z niezwykłej gościnności i doskonale rozwiniętej infrastruktury komunikacyjnej, co sprawia, że łatwo się tu odnaleźć każdemu turyście – nawet samodzielnie podróżującym rodzinom z dzieckiem, jak Patrycja & Daniel & Blanka Szepke. Ci absolutnie urzeczeni krajem turyści inspirują do wycieczki do Tajlandii z Travel PP. Zachwyceni bogactwem miejsc wartych odwiedzenia i ciekawych dań ulicznej kuchni Patrycja & Daniel & Blanka Szepke polecają odwiedzenie tego egzotycznego raju.