Od 18 czerwca 2012 jesteśmy strategicznym partnerem TUI Poland w organizowaniu wyjazdów Incentive Travel

  • Patrycja & Daniel & Blanka Szupke / TAJLANDIA

    Poznaj naszych inspiratorów, posłuchaj ich opowieści o miejscach, które zwiedzili, ludziach, jakich poznali, doświadczeniach, jakie wynieśli ze swoich podróży, obejrzyj ich zdjęcia, zainspiruj się.

Strona Główna » Inspiratorzy » Patrycja & Daniel & Blanka Szupke / TAJLANDIA

Patrycja & Daniel & Blanka Szupke / TAJLANDIA

Trzyosobowa rodzina zapaleńców pozytywnie nastawionych do Świata i ludzi. Każdy wolny czas poświęcają swojej pasji jaką są podróże. 2013 rok był przełomowy, gdyż właśnie wtedy postanowili podróżować na własną rękę. Od 2016 roku prowadzą bloga Palcem Po Mapie „Przestań marzyć, zacznij działać”, którego głównym zadaniem jest inspirowanie inny do podróżowania @podrozePalcempomapie

"Podróż do Azji była naszym wielkim marzeniem, przeglądając i czytając przeróżne informacje na temat krajów położonych w Azji południowo – wschodniej wybraliśmy Tajlandię.

Tajlandia jest idealnym miejscem na pierwszy samodzielny wypad do Azji. Przyjaźni i wiecznie uśmiechnięci ludzie, dobrze rozwinięta komunikacja (kolej, samoloty, autobusy) pozwalają w bardzo łatwy sposób przemierzać ten piękny kraj.
Mieszanka jaką zastaliśmy na miejscu robi piorunujące wrażenie. Oczywiście to co najlepsze w tym pięknym kraju to uliczna kuchnia, która serwuje przepyszne jedzenie, należy pamiętać że Tajlandia,to także dzikie dżungle na północy, piękne krajobrazy i rajskie wyspy na południu oraz setki jak nie tysiące świątyń rozsianych po całym kraju.
Do niedawna wychodziliśmy z założenia że nie odwiedzamy tych samych miejsc dwa razy, po Tajlandii mamy nieco inne zdanie ?”