Od 18 czerwca 2012 jesteśmy strategicznym partnerem TUI Poland w organizowaniu wyjazdów Incentive Travel

  • Ola Zyciewturkusie.pl / NOWY JORK

    Poznaj naszych inspiratorów, posłuchaj ich opowieści o miejscach, które zwiedzili, ludziach, jakich poznali, doświadczeniach, jakie wynieśli ze swoich podróży, obejrzyj ich zdjęcia, zainspiruj się.

Incentive Travel » Inspiratorzy » Ola Zyciewturkusie.pl / NOWY JORK
Ola Zyciewturkusie.pl / NOWY JORK

Ola Zyciewturkusie.pl / NOWY JORK

Na co dzień studentka medycyny, o podróżniczym sercu i artystycznej duszy. Mocno tkwi w przekonaniu, że z odpowiednią dozą determinacji, wysiłku i szaleństwa można spełnić każde nierealne marzenie. Podróżuje aktywnie, najchętniej z plecakiem albo sakwami przy rowerze. Obowiązkowo z aparatem u boku. Celem „Życia w turkusie” jest inspirowanie innych do okrywania świata, tego dalekiego, jak i lokalnego. Ważne, aby zawsze poznawać go z uwagą i otwartością oraz umieć docenić złapaną chwilę!

Sprawdź inne wycieczki w naszej ofercie:


"Przed wyjazdem do Nowego Jorku marzyłam o pikniku na trawie w Central Parku albo zdjęciu ze Statuą Wolności, aby tak jak miliony innych turystów uwiecznić to, że naprawdę tam byłam.

Ale Nowy Jork to nie słynne wieżowce, mosty i żółte taksówki. To dreszcze przepływające po karku, kiedy stoisz w centrum Union Square i czujesz, że rytm tego wielkiego miasta, które przyjmuje każdego takim jakim jest i oferuje mu nieskończoną liczbę atrakcji i możliwości, przenika do twojego wnętrza. Od tej pory już zawsze utożsamisz się z tym miejscem, stajesz się na swój sposób nowojorczykiem.
Nowy Jork szybko zatem przestaje być planem ze znanych filmów czy obrazem z licznych fototapet. Zaczyna być mozaiką stworzoną z zawsze pomocnych i uśmiechniętych ludzi, którzy choć tak różnorodni potrafią się nawzajem szanować i być otwarci na inność wokół, nieznanych smaków ulicznych garkuchni pochodzących z najdalszych zakątków globu, miejskiej sztuki, potrafiącej zaskoczyć wielością swoich oblicz i inwencji, miliardów świateł hipnotyzujących kolejnych wjeżdżających na taras w Empire State Building czy architekturą, w której miesza się dostojność lat 30-stych i surowy industrializm.
„W Nowym Jorku jest wszystko”- to najbardziej dosłowny i prawdziwy opis Wielkiego Jabłka. I dla doświadczenia „tego wszystkiego” zawsze chętnie tam powrócę.”

 – Ola Zyciewturkusie.pl

Nowy Jork – miasto wielkich możliwości, doskonałej atmosfery, kuchni, kultury i sztuki, pełne otwartych i przyjaznych ludzi. To po prostu miejsce w którym chce się być. Wyjazd do USA z Travel PP to szansa na spełnienie marzenia o odwiedzeniu tej wspaniałej aglomeracji.

Wyjazd do Stanów Zjednoczonych z Travel PP – więcej niż myślisz


Nowy Jork to jedno z najchętniej odwiedzanych miejsc na świecie. Miasto przyciąga turystów różnorodnością kulturową, sztuką, rozrywką i architekturą, a także, co zauważa Ola z zyciewturkusie.pl, niezwykłą atmosferą poszanowania odrębności, akceptacją i tolerancją. Charakterystyczne dla miasta wieżowce i słynne budynki, takie jak Statua WolnościEmpire State Building, Union Square czy Central Park, mosty, muzea i kawiarnie, uśmiechnięci ludzie i żółte taksówki – wszystko to dopełnione energią miasta tworzy niezwykłą mieszankę. Wycieczka do USA z Travel PP to szansa na przeżycie czegoś więcej niż zachwytu nad nowojorskimi perełkami, których z całą pewnością tu nie brakuje. To okazja do pełnego doświadczenia tego tętniącego życiem miejsca.

Atrakcyjna wycieczka do Stanów Zjednoczonych z Travel PP

 

Nowym Jorku na uwagę zasługuje tyle miejsc, że nie sposób wymienić je wszystkie. Do najbardziej popularnych atrakcji należy symbol wolności i demokracji – Statua Wolności, a także Central Park – największy park miejski świata, Empire State Building oferujący niezwykłe widoki na panoramę miasta, słynny plac Times Square, Broadway przesycony magią teatru, Muzeum Sztuki Nowoczesnej, Muzeum Historii Naturalnej, Union Square, Museum of Art, centrum biznesowe Rockefeller Center i wiele, wiele innych. Porwana przez niezwykłą atmosferę i cudowną aurę Nowego Jorku inspiratorka podróży Ola zyciewturkusie.pl gorąco poleca to miejsce jako zdecydowanie warte odwiedzenia!