Od 18 czerwca 2012 jesteśmy strategicznym partnerem TUI Poland w organizowaniu wyjazdów Incentive Travel

  • Ola & Maciek / BIRMA

    Poznaj naszych inspiratorów, posłuchaj ich opowieści o miejscach, które zwiedzili, ludziach, jakich poznali, doświadczeniach, jakie wynieśli ze swoich podróży, obejrzyj ich zdjęcia, zainspiruj się.

Strona Główna » Inspiratorzy » Ola & Maciek / BIRMA

Ola & Maciek / BIRMA

Poznali się w pracy, gdzie wspólnie odpowiadali za produkcję filmów i sesji reklamowych. Daleka podróż i ucieczka od codziennego pędu chodziła im obojgu po głowie już od dawna. Postanowili więc wykorzystać zdwojoną moc i w październiku 2016 ruszyli w 3-letnią PODRÓŻ DOOKOŁA ŚWIATA! Przemieszczają się głównie autostopem, sypiają pod namiotem oraz w lokalnych domach, bo jak mówią – kochają poznawać świat z tej perspektywy. W trakcie podróży opisują i fotografują swoje przygody oraz tematy najbardziej ich interesujące.
Więcej dowiecie się na:
www.lifepackers.com | www.facebook.com/lifepackers | www.instagram.com/lifepackers

„Birma zasługuje na szczególne miejsce w naszych serduchach, a to tak naprawdę za sprawą... niesamowitego zbiegu okoliczności.

Jak jedno przypadkowe spotkanie z lokalnym człowiekiem potrafiło sprawić, że nasze stopy stanęły w miejscu, w którym podobno nigdy wcześniej nie widziano jeszcze białego człowieka?! Ta historia brzmi dość nieprawdopodobnie i pewnie sami słuchalibyśmy jej z przymrużeniem oka, a jednak ? W najśmielszych snach nie śniło nam się, że spotkamy przedstawicieli plemienia Kayaw w takich okolicznościach. Że dane nam będzie w ogóle tam dotrzeć, gdyż do niedawna tereny te były całkowicie niedostępne dla turystów. Mało tego, nie było tam prądu ani nawet drogi. Ale jak widać – i my to potwierdzamy – 'niemożliwe nie istnieje!’. Trzeba w to naprawdę bardzo mocno wierzyć. Jesteśmy wdzięczni losowi za to, co nam się przydarzyło.”

– Ola & Maciek