Od 18 czerwca 2012 jesteśmy strategicznym partnerem TUI Poland w organizowaniu wyjazdów Incentive Travel

  • Ola & Maciek / BIRMA

    Poznaj naszych inspiratorów, posłuchaj ich opowieści o miejscach, które zwiedzili, ludziach, jakich poznali, doświadczeniach, jakie wynieśli ze swoich podróży, obejrzyj ich zdjęcia, zainspiruj się.

Incentive Travel » Inspiratorzy » Ola & Maciek / BIRMA
Ola & Maciek / BIRMA

Ola & Maciek / BIRMA

Poznali się w pracy, gdzie wspólnie odpowiadali za produkcję filmów i sesji reklamowych. Daleka podróż i ucieczka od codziennego pędu chodziła im obojgu po głowie już od dawna. Postanowili więc wykorzystać zdwojoną moc i w październiku 2016 ruszyli w 3-letnią PODRÓŻ DOOKOŁA ŚWIATA! Przemieszczają się głównie autostopem, sypiają pod namiotem oraz w lokalnych domach, bo jak mówią – kochają poznawać świat z tej perspektywy. W trakcie podróży opisują i fotografują swoje przygody oraz tematy najbardziej ich interesujące.
Więcej dowiecie się na:
www.lifepackers.com | www.facebook.com/lifepackers | www.instagram.com/lifepackers

Sprawdź inne wycieczki w naszej ofercie:


„Birma zasługuje na szczególne miejsce w naszych serduchach, a to tak naprawdę za sprawą... niesamowitego zbiegu okoliczności.

Jak jedno przypadkowe spotkanie z lokalnym człowiekiem potrafiło sprawić, że nasze stopy stanęły w miejscu, w którym podobno nigdy wcześniej nie widziano jeszcze białego człowieka?! Ta historia brzmi dość nieprawdopodobnie i pewnie sami słuchalibyśmy jej z przymrużeniem oka, a jednak ? W najśmielszych snach nie śniło nam się, że spotkamy przedstawicieli plemienia Kayaw w takich okolicznościach. Że dane nam będzie w ogóle tam dotrzeć, gdyż do niedawna tereny te były całkowicie niedostępne dla turystów. Mało tego, nie było tam prądu ani nawet drogi. Ale jak widać – i my to potwierdzamy – 'niemożliwe nie istnieje!’. Trzeba w to naprawdę bardzo mocno wierzyć. Jesteśmy wdzięczni losowi za to, co nam się przydarzyło.”

– Ola & Maciek

Wyjazd do Birmy z Travel PP to możliwość zetknięcia się z tradycyjną kulturą i bogatą historią tego kraju, odwiedzenia ważnych zabytków o światowej sławie, ale i lokalnych wiosek, w których toczy się codzienne zwykłe życie z dala od cywilizacji.

Birma – piękno południowo-wschodniej Azji

 

Birma, znana również jako Mjanma, to państwo położone w Azji Południowo-Wschodniej nad Morzem Andamańskim oraz Zatoką Bengalską. Zamieszkuje je ponad 135 różnych grup etnicznych. Kraj będący coraz częstszym celem turystów zachwyca kulturą, historią i przyrodą. Wycieczka do Birmy z Travel PP umożliwia odkrycie po trochu każdego z ważnych aspektów tego tajemniczego miejsca. Jedną z ciekawszych atrakcji jest stolica Birmy – Rangun ze słynną złotą Pagodą Szwedagon – jednym z najważniejszych buddyjskich miejsc kultu w Azji oraz Bagan – z ponad dwoma tysiącami świątyń i stup buddyjskich. Birma oferuje też mnóstwo naturalnych miejsc wartych zobaczenia, jak tropikalne lasy, jaskinie, parki narodowe, jeziora i wodospady.

Wycieczka do Birmy z Travel PP – niezwykłe atrakcje turystyczne

Wyjazd do Birmy z Travel PP to możliwość poznania unikatowej kultury i tradycji zamieszkujących ten kraj osób. Obserwacja codziennego życia w tradycyjnym społeczeństwie niezdominowanym przez wpływy zachodniego świata to niezwykłe doznanie, jakiego mieli okazję doświadczyć Ola & Maciek podczas swojej trzyletniej podróży po świecie. Odkrycie do niedawna niedostępnych terenów w północnej części kraju jest dużym przeżyciem. Są one zamieszkiwane przez Birmańczyków, zwłaszcza z plemienia Kayaw słynącego z tradycyjnego tatuażu twarzy. Taka wycieczka to wspaniała przygoda zarówno dla początkujących turystów, jak i dla tak zagorzałych globtroterów jak Ola & Maciek.