Od 18 czerwca 2012 jesteśmy strategicznym partnerem TUI Poland w organizowaniu wyjazdów Incentive Travel

  • Nora Nijkamp / KIRGISTAN

    Poznaj naszych inspiratorów, posłuchaj ich opowieści o miejscach, które zwiedzili, ludziach, jakich poznali, doświadczeniach, jakie wynieśli ze swoich podróży, obejrzyj ich zdjęcia, zainspiruj się.

Incentive Travel » Inspiratorzy » Nora Nijkamp / KIRGISTAN
Nora Nijkamp / KIRGISTAN

Nora Nijkamp / KIRGISTAN

30-letnia miłośniczka podróży motocyklem pochodząca z Holandii. Zostawiła pracę biurową, aby wyruszyć w świat. W pojedynkę motocyklem przejechała 43 000 km, zwiedzając 47 krajów. Na swoim kanale YouTube dzieli się swoimi przeżyciami. Według niej podróże motocyklem są najlepsze, ponieważ przeżycia łączą się z naturą, środowiskiem i lokalnymi mieszkańcami.|Her name is Nora, she is a motorcycle adventure rider, travels with my motorcycle overland to different destinations. On her youtube channel (www.youtube.com/c/Nora_adventurism) she shares her stories and adventures and this different way of traveling. She things that riding a motorcycle through a country is by far the best because you are in the environment and you need to interact with the environment and communities.
Follow her: www.instagram.com/adventurism.life ; www.facebook.com/adventurismtv.

Sprawdź inne wycieczki w naszej ofercie:


„Uwielbiam odkrywać miejsca, które nie zostały jeszcze odkryte przez tłumy, a Kirgistan to jedno z takich miejsc. |"I love exploring places that have yet to be discovered by the crowds and Kyrgyzstan is such a place.

Ten kraj odwiedza się ze względu na piękne góry, piesze wędrówki, lokalną kulturę, jazdę konną i możliwość niekończącego się patrzenia w gwiazdy. To tutaj zobaczyłam Mleczną Drogę po raz pierwszy – tego przeżycia nigdy nie zapomnę.”

– Nora Nijkamp|This country you visit for its magnificent mountains, hiking, local culture, horsebackriding and staring at stars. It is the place I saw the Milky Way for the first time, an experience I will never forget.”

– Nora Nijkamp

 

Wycieczka do Kirgistanu z Travel PP to ekscytująca wyprawa do świata innego niż ten, który znamy. Tutaj na każdym kroku zachwyca wyjątkowość, niebo wygląda wyraźniej, przejmuje bliskość natury, a lokalne zwyczaje zadziwiają i fascynują.

Wyjazd do Kirgistanu z Travel PP – wyprawa inna niż wszystkie

 

Kirgistan – malowniczy, ale jednocześnie bardzo surowy kraj położony w Azji Środkowej graniczący z Kazachstanem, Chinami, Uzbekistanem i Tadżykistanem. Miejsce przyciąga turystów z całego świata – amatorów gór i niezwykłych krajobrazów oraz zwolenników bogatej kultury i tradycji tego regionu. Zwłaszcza dobrze czuć się tu będą miłośnicy aktywnego wypoczynku na łonie natury oraz amatorzy odkrywania nowych miejsc i przygód. Dla miłośników motocykli, jak Nora Nijkamp, Kirgistan to idealne miejsce do smakowania wrażeń i doświadczania tak dalekiej od miejskiego zgiełku rzeczywistości. Tutaj można zachwycić się nie tylko pięknem natury i historii oraz lokalnych zwyczajów, ale i doświadczyć prawdziwej ciszy.

Fascynująca wycieczka do Kirgistanu z Travel PP – dla aktywnych

 

Jednym z największych atutów Kirgistanu są góry, które zajmują niemal 93 proc. powierzchni kraju. Znajdziesz tu pasma górskie Tian Shan i Pamir oferujące niezapomniane widoki i możliwości pieszych wędrówek. Tym, co szczególnie zwróciło uwagę Nory Nijkamp, jest niebo w Kirgistanie, które jest czystsze, a powietrze bardziej przejrzyste. Znacznie niższe zanieczyszczenie świetlne w tym regionie co umożliwia niezakłócone obserwacje nocnego nieba. W okolicy spotkamy niezwykle przyjaznych Kirgizów prowadzących nomadyczny tryb życia pełen tańców i śpiewu, sztuki użytkowej, zwłaszcza filcowania, jazdy konnej i tradycyjnej kuchni. To tutaj trafimy na setki jezior górskich, w tym największe – słynne Issyk-Kul oraz zobaczymy zabytki – meczety, grobowce, twierdze i pałace.